Marit_Bjoergen
#1
Mój nick: jakub0087
Nick oskarżonego: Marit_Bjoergen
Opis: cheaty
Dowód: https://www.youtube.com/watch?v=0rC4JWqu...0aSmZeRvPA
[Obrazek: tumblr_m4t5zm8goh1r3g50to1_500.gif]
Niedostępny
#2
Jakie u mnie widzisz cheaty człowieku! Dziś mam takie lagiii, że hołhoł. Nie mam cheatów, przysięgam.
Na tym filmie widać tylko, że masz lagi, ja nie cheatuję.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#3
Gdybyś miał lagi to byś po uderzeniu stał w miejscu lub "tepnal" byś się i nie miejsce, cheaty ewidentne...
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#4
Ej stary wiesz ze w huzuni i w większości cheatow są "friendsy" i na nich aura nie dziala
Glowa - reka, spójrz, bije plecami
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#5
Żeby uniknąć wymiany zdań celowo spowolniłem niektóre fragmenty. Polecam dokładnie przypatrzeć się w 18 i 55 sekundzie filmu
[Obrazek: tumblr_m4t5zm8goh1r3g50to1_500.gif]
Niedostępny
#6
(01-02-2015, 20:17)jakub0087 napisał(a): Żeby uniknąć wymiany zdań celowo spowolniłem niektóre fragmenty. Polecam dokładnie przypatrzeć się w 18 i 55 sekundzie filmu

Taka porada na przyszłość :
Trochę mniej spowalniaj, bo zamiast spowalniać to klatkuje i nie ma "płynności" i gorzej widać
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#7
Jakubie kup lepszy net conajmiej 5/1 lub komputer nowy.
On nie ma czitów miałem na innych forum podobny film TAK SAMO BIŁ i bana nie było bo możesz mieć opóznienie.

#T

(Net 7/1 na speedtescie pokazuje mi)
Niedostępny
#8
Ja się na tym nie znam, ale skoro na innym koncie posunął się do cheat'ów, to nie zdziwiłoby mnie gdyby robił to znowu...
#9
(01-02-2015, 20:22)mati2088 napisał(a): Jakubie kup lepszy net conajmiej 5/1 lub komputer nowy.
On nie ma czitów miałem na innych forum podobny film TAK SAMO BIŁ i bana nie było bo możesz mieć opóznienie.

#T
Nasz spec przyszedł Smile ty wiesz wszystko najlepiej ! Kążdy ma kompa takiego jakiego ma!
Po tym filmie nie da się jednoznacznie stwierdzić czy ma czity czy nie ! za bardzo klatkuje lecz wydaje mi się że bije plecami ...
[Obrazek: 4RJPU6LYQN]
#10
Co ma opóźnienie do bicia plecami i "namierzania" innych graczy jak to zrobił w 18 i 55 sekundzie ?!
[Obrazek: tumblr_m4t5zm8goh1r3g50to1_500.gif]
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości