GalAnonim0
#11
A ciebie mój kolego zapraszam na serwer pvp gdzie admini potrafią sprawdzić ....To że on widział to był jego błąd/lag/wkurzenie że ktoś jest dobry w pvp Smile
#12
Dobry w pvp - widać, że sprintujesz, zatrzymujesz się raczej na jednym przeciwniku i zabijasz go do końca. Widać, że strefujeszz itd.
Cheater - widać że tak dziwnie niepełne podskoki robi (criticalsy) i bije najblizsza osobe.
Niedostępny
#13
Takie sprawdzanie to sobie możesz (...) Zrobiłeś mk = Nie ma ub. Pożegnaj się.
Teletubisie mówią PaPa.
Niedostępny
#14
Jeszcze zobaczymy jak właściciel na to zareaguje Smile flplay jakoś focusowalem jednego tylko by go dobić a dostalem bana dziwne.Mowiłem zapraszam 1vs1 na pvp serwer podaj to zobaczymy jak s"strefujeszzz"
#15
Dobra, kończymy dyskusję, Argumenty zostały wymienione i czekamy na Cichego.
Niedostępny
#16
Nie sądzisz, że to trochę dziwna sytuacja jak ktoś dostaje bana a po chwili wchodzi jego kuzyn/kuzynka na serwer i tłumaczy, że nie ma cheatów? Nawet jeśli nie masz cheatów i super dobrze się klepiesz - ok, jestem tylko człowiekiem, mogłem się mylić, (chociaż nigdy mi się to nie zdarzyło) ale czy to powód żeby mnie obrażać? Wystarczyło normalnie napisać na pw na forum, chociaż mogłeś zrobić już to multikonto (skoro rzeczywiście nie wiedziałeś, że serwer, który ma 1000 slotów nie ma forum i strony), normalnie napisać i mnie nie atakować. Ze mną można się dogadać, ale jak ktoś się tak zachowuje to ciężko się nie wkurzyć... Słowa "przepraszam" nadal nie napisałeś.
#17
(12-28-2014, 17:38)RysioG napisał(a): Jeszcze zobaczymy jak właściciel na to zareaguje Smile flplay jakoś focusowalem jednego tylko by go dobić a dostalem bana dziwne.Mowiłem zapraszam 1vs1 na pvp serwer podaj to zobaczymy jak s"strefujeszzz"

Czy tu chodzi o to, aby się bić? Super, co z tego, że bijesz się lepiej ode mnie? To znaczy że nie mam racji?
Niedostępny
#18
Napisanie że sprawdziłeś mnie maszynką do mięsa to obraza?O bosh.Niestety nie miałem takich informacji.Jeśli naprawde potrzebujesz dowdów że to była moja kuzynka moge ci podać skype albo ts.Pogadamy sobie.Mk zrobilem bo nie wiedzialem nic o tym serwerze.Chciałem pograć sobie tu bo serwer kóry ma 600/1000 wydaje się przekonywujący...Nie zwróciłem uwagi na strony i fora,
#19
Gal jest spoko Moderatorem.Ja mysle ze RysioG chce sie zemiscic na Galu

zemscic*
#20
Chce dowieść iż nie wypełnia swoich obowiązków prawidłowo.Nie chce się mścić.Jeśli go uraziłem to go przepraszam ale niestety pisanie że widział jak bije(bo gram na wielu hardcorach i duzo sie klepie) to nie powód....Jeśli go bronisz to troche mi cię szkoda Cry


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości