GalAnonim0
#1
Chciałbym złożyć skargę na tego moderatora gdyż rozdaje bany bez powodów.Nie mogę tego zrozumieć.Zrobiłem mk(wiem ze to jest karalne ale nie miałem wtedy innego wyjścia do kontaku z nim.Dopiero po banie zobaczyłem ze ten serwer ma stronę i forum.Byłem wtedy u rodziny i poprosiłem kuzynkę o przekazanie mu informacji gdyż ja nie miałem takiej możliwości...On usilnie uważał że to znowu ja na kolejnym mulciaku po czym przekazywałem przez kuzynkę pytania w jaki sposób mnie sprawdził.Odpowiedział że widział jak bije . ;-;Poprostu padłem jak można w taki sposób sprawdzić.Na innych serwerach sprawdza sie pliki minecraft albo coś....
Proszę o wypowiedź w tej sprawie bo nie moge się powstrzymać od smiechu ,,,
#2
Umm... Ale ja troche nie rozumiem...
Chyba cos zle zrozumiales...
#3
Twój post mówi sam za siebie..
#4
ale przeciez widac jak ktos ma aure, to bije inaczej... chyba ze czegos nie ogarnalem.
Niedostępny
#5
Nie da się zdalnie sprawdzić plików mc. Patrz > Regulamin
Admin(Mod) ma zawsze rację
Niedostępny
#6
Nawet gdyby poprosił mnie o sprawdznie nie wiem skype współdzielenie ekranu jest taka możliwość albo chociaż ss z tego dnia.Tomson ale ty chyba nie rozumiesz tego ze skarge mozna zawsze napisać i regulamin się akurat tego nie tyczy.Nawet gdy moderator popełnia mase błędów i prowadzi do pogorszenia serwera też ma racje?Pomyśl przed napisaniem. Kamcio był adminem jednego z serwerów hardcore i wie jak sprawdzać niech on ci to uświadomi.

To że dostał laga i zobaczył że coś mam to nie moja wina.Niech kupi internet/komputer.. proste ja mam ponad 200 fps przy klepaniu się i jakoś nie zauważyłem że coś mam.Od kiedy vanilla minecraft posiada killaure?
#7
Mogłeś już usunąć cheaty, Zresztą.. cheaty widać.
Niedostępny
#8
Może zaproszę cie na serwer pvp przy administracji i niech mnie sprawdzą Jeśli czegoś z tym że widać chceaty nie rozumiesz patrz co wyżej napisałem.Kończe to bo masz za słabe argumenty..
Najprawilniejszy z prawilnych
#9
Gdybyś nie miał cheatów Rysio, to nie byłoby problemu. Jak mod widzi jak ktoś się bije i widzi w tym aurę to masz aurę i tyle, po co ma robić coś innego jak to wyraźnie widać?
Niedostępny
#10
Ja mam słabe argumenty? Dobra, ja się kłócić nie będę, bo i tak masz bana, i nie dostaniesz ub, bo zrobiłeś mk. Niech wypowie się Cichy.
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości