Plush
#11
(12-24-2014, 11:05)PLUSH napisał(a): Nie mam czitów ci gadam po co miał bym je miec na prison !! u mnie wystraczy zmienic wersje zyczu i juz nie mam czitów ! ja na tych czitach mam wielkie lagi ! i nie gram na nich bo po co jestem uczciwym graczem ale dzis nie bylo takich lagów i nie zauwazylem ! po co miałbym ich uzywać do czego ?
Jak ten "brat" ci zainstalował czity chyba na 1.7.2 to dlaczego sobie nie zmieniłeś na 1.7.4?
pozatym załaczone czity które miałeś to:
- Auto Disconect
- Anti knockback
- Criticals (Frost przypomniał)
więc używałeś bo miałeś je załaczone mogłeś je wyłaczyć.

Cichy jak zbanujesz to napisz na ile jak na 14- to usuń mu ten auto-sklep.

#T
Niedostępny
#12
Miał jeszcze criticals, cały zestaw na pvp... Dać mu perma, tak samo jak innym cheaterom... Nawet jak brat zainstalował to mogłeś zmienić wersje MC...
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#13
jak nie mialem tej kill aury dajcie mi na 10 dni bana tak na swieta przyznalem sie Smile mati a sklep i tak sie nie usune bo sa na nim inni gracze i robia ciagle cos
[Obrazek: 4RJPU6LYQN]
#14
ALE CRITICALSY TO PO CO BYLY? DO PVP A GDZIE INDZIEJ
Po za tym nie byłeś na arenie to po co ci była aura, ktoś by jeszcze nagrał ciebie i co...
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#15
gadalem ci ze brat gra na hardcorach tych mchc czy jakos tak

a zreszta teraz tu nie chodze na pvp
[Obrazek: 4RJPU6LYQN]
#16
(12-24-2014, 11:22)PLUSH napisał(a): gadalem ci ze brat gra na hardcorach tych mchc czy jakos tak
Podaj mi jego nick na PW.
Jak grasz z bratem to grajcie na oddzielnych wersjach, aby mieć czitów.

#T
Niedostępny
#17
no gramy na oddzielnych ale ja dzis zapomialem zmienic !!!! tylko nick wpisalem mój
[Obrazek: 4RJPU6LYQN]
#18
polecial ban czasowy na ip, zeby to brat przypadkiem nie wszedl.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości