Plush
#1
Zglosic kogos, mial huzuni, usuna watek http://prntscr.com/5key5s
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#2
Ja mam dodatkowe SS a za takie coś to polecam mu bana na 1 miesiac i za niepełne SS'y i niestosowanie się do wzoru dawajcie warny (Pełny lewy bok)
[Obrazek: b3dced555773c1b36d24ac71b6d39a5a.jpg]
[Obrazek: 7e9c97cc3dd434d2cc4246d2772697aa.jpg]
[Obrazek: d6dfc2717c2751e67f1c087a90bab0e5.jpg]

#T
Niedostępny
#3
Nie mam zadnego huzzani moge ci filmik nagrac !
[Obrazek: 4RJPU6LYQN]
#4
Co po filmiku jak odpalisz sobie zwykłego mc...
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#5
(12-24-2014, 10:41)PLUSH napisał(a): Nie mam zadnego huzzani moge ci filmik nagrac !
Huzzani nie masz to prawda ale masz Huzuni popularnie zwane H*jzuni.
Widać że multi USCA na forum.
Teraz to specjalnie wyłaczysz Hu*zuni.
Cichy ile ty dajesz bany jak ktoś ma czity i usunie ten wątek? 5 dni? Dawaj na miesiac albo 1 działke usuń.

Pozatym zakrywasz SS'y aby ukryć Huzuni ale na 1 SS ci się to nie udało i widać Huzuni.

Jako kare proponuje ban conajmiej 15 dni + a jak mniej to działki najbliżej spawnu (auto-sklep)

#T
Niedostępny
#6
Czemu na miesiac ? dobra i tak widać ale ja nigdy nie czitowałem Sad nigdy za czity nie było na mnie skargi to mój brat sobie sciagnoł tydzien temu czity Sad a jak zmieniałem nazwe ktonta to nawet nie zmieniłem minecrafta nie jestem tak głupi aby czitów nie zakrywać pozatym one bardzo laguja usunolem bo się bardzo przestraszylem że takie ss zrobilem Sad ok dajcie mi bana na 10 dni nie na 5 Sad
przyznaje się Sad

Sam nigdy nie uzywałem Sad no ale wam i tak pewnie tego nie wytumacze
[Obrazek: 4RJPU6LYQN]
#7
(12-24-2014, 10:49)PLUSH napisał(a): Czemu na miesiac ? dobra i tak widać ale ja nigdy nie czitowałem Sad nigdy za czity nie było na mnie skargi to mój brat sobie sciagnoł tydzien temu czity Sad a jak zmieniałem nazwe ktonta to nawet nie zmieniłem minecrafta nie jestem tak głupi aby czitów nie zakrywać pozatym one bardzo laguja usunolem bo się bardzo przestraszylem że takie ss zrobilem Sad ok dajcie mi bana na 10 dni nie na 5 Sad
przyznaje się Sad

Sam nigdy nie uzywałem Sad no ale wam i tak pewnie tego nie wytumacze
Brat pobrał czity? Dobra wymówka.
Jak widzisz że masz czity to nie wchodz na serwer, dopiero jak odinstalujesz czity.

#T
Niedostępny
#8
Pisałem ze nie zauwazylem tak samo wchodzi się przez minecraft by zyczu ! tylko sie zmienia nazwe 1!!!!

Dajcie mi bana na wiecej niz te 5 dni bo biore odpowiedzialnosc za całe to zdazenie,i to nie jest wymówka ale dobra !
[Obrazek: 4RJPU6LYQN]
#9
(12-24-2014, 10:57)PLUSH napisał(a): Pisałem ze nie zauwazylem tak samo wchodzi się przez minecraft by zyczu ! tylko sie zmienia nazwe 1!!!!
Jak wchodzisz w mc to masz ekran z logo "Huzuni" a nie "Minecraft" i jeszcze jak wchodzisz na serwer to w lewym górnym rogu widzisz "Huzuni" przez tydzień masz czity i ciągle je zakrywasz, zamiast usunąć.

#T
Niedostępny
#10
Nie mam czitów ci gadam po co miał bym je miec na prison !! u mnie wystraczy zmienic wersje zyczu i juz nie mam czitów ! ja na tych czitach mam wielkie lagi ! i nie gram na nich bo po co jestem uczciwym graczem ale dzis nie bylo takich lagów i nie zauwazylem ! po co miałbym ich uzywać do czego ?
[Obrazek: 4RJPU6LYQN]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości