Kradzież działki!
#11
(12-17-2014, 17:32)Mateuu20 napisał(a): no właśnie bo on z niej nie korzysta a ja tam miałem robić forumowa gwiazdke i sylwka (takiego na kilka min xD)
ja na klasiku wchodzę raz na 5 minuty aby odnowić działki czasami jeszcze na złoto idę
Mu się automatycznie usunie po 14 dniach nieaktywości i po co ci ta działka i nie będziesz z niej korzystał, bo masz perma

P.S. wiedziałem że już spam będzie
Poprostu kupujący mógł spanować /p zajmij a nie tak pózno i mogłeś ogrodzić działke

P.S2. Sweet_Lolik to twoje mk a nie inna osoba więc nie może być świadkiem
i dlaczego nie zgłaszałeś wspólnego łacza? (IP)

#T
Niedostępny
#12
Nie powinieneś odzyskać działki. Trzeba było nie opuszczać. Wynajmowałeś na własną odpowiedzialność.
#13
jezu a jak by wam sie takie coś tało to b y był krzyk na całe forum(tak jak ze mną XD) a po 2 tak dostałem prema za to zę to moja przyjaciółka i napisanie że f0rest to złodziekj bardzo susznia a po 2 on też ma praem a za x-raya i włamywanie się na konta a ja mam za nic ;p a ty 1cośtam sie nie wtrącaj bo jak robiłęes watek o aure czy coś tam to pisałeś nie jesteś moderatorem a ty też nie jesteś a ty mati wiem że hcesz się zemści c na mnie za nic to nie jest mk a po 2 nie jesteście adminami czkem na odp chjchego

Do cichego ale jak było by na 100% na nie to napisz czemu ale ja chce dostać ub XD
........................................UwU
Niedostępny
#14
(12-17-2014, 17:48)Mateuu20 napisał(a): jezu a jak by wam sie takie coś tało to b y był krzyk na całe forum(tak jak ze mną XD) a po 2 tak dostałem prema za to zę to moja przyjaciółka i napisanie że f0rest to złodziekj bardzo susznia a po 2 on też ma praem a za x-raya i włamywanie się na konta a ja mam za nic ;p a ty 1cośtam sie nie wtrącaj bo jak robiłęes watek o aure czy coś tam to pisałeś nie jesteś moderatorem a ty też nie jesteś a ty mati wiem że hcesz się zemści c na mnie za nic to nie jest mk a po 2 nie jesteście adminami czkem na odp chjchego

Do cichego ale jak było by na 100% na nie to napisz czemu ale ja chce dostać ub XD
1. Chyba proponuje przedłużyć bana, ponieważ jeszcze się ortografi nie nauczyłeś
2. Ja miałem bana za MK bo mu na classic wchodziłem aby odświeżyć a on nie grał tam. Napisałem aby sprawdził IP na prison, bo tam własnie grał i dostaliśmy UB.


Więc najmniej UB po 2 tygodniach bez dowodów

#T
Niedostępny
#15
co ? działki mnie usunie na na 100% 11 zł w błoto !
........................................UwU
Niedostępny
#16
(12-17-2014, 18:19)Mateuu20 napisał(a): co ? działki mnie usunie na na 100% 11 zł w błoto !
To czyli jak ma się vipa to się nie powinno dostawać banów? Tak?
NIE! Ponieważ bym sobie czitował ile bym chciał i by mi nic zrobić nie można było, trzeba było tak nie robić

#T
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości