Kradzież działki!
#1
Mój Nick Mateuu20
Nick wynajmującego/potwierdzającego kradzież Sweet_Lolik
Swiadkowie Sweet_Lolik i Rider572
Nick Oskarżonego f0rest
Opis sytuacji Więc tak w sobotę wynająłem Sweet_Lolik mój domek (niebieski 0;0) ale kiedy go mi oddawała (ss.) to f0rest gdzieś z tyłu stał i ją zajął czy coś bo się kręcił Cry W wyniku ukradziono mi działkę
Dowód - ss

ostatni jest pomniejszony ;/

Prosze o jakoś oddanie mi tej działki nwm przepicać ja na mnie ;/ da sie jakoś albo ze ja opusci o ustalonej godz np 18.00 a ja wtedy zajme ?

a po 2 Sweet_Lolik to koleżanka która sie u mnie logowała itp za 1 razem a nie MK !


Załączone pliki Miniatury
                           
........................................UwU
Niedostępny
#2
Potwierdzam. Sam to widziałem ! mati sie skarżył, a f0rest gadał że to było kupione za 2 latarnie, ale wątpie bo mati by sprzedał za tyle działkę 0;0...
#3
Em, za to bana nie ma?
Miał prawo jak każdy inny ją zająć.
#4
tak ale jak go prosięłm żeby oddał tocoś gadłz beckonami ok nie musi miec bana ale ja działke powinienim odzyskać bo kurze 280K na domek hayera na nic a on ma prema i tyle z działki ani ja sie niom nie pociesze ani się on nie poczieszył Sad to nei fair cichy można jakoś przepisać ta działke na mnie ?!
........................................UwU
Niedostępny
#5
(12-17-2014, 16:56)Mateuu20 napisał(a): tak ale jak go prosięłm żeby oddał tocoś gadłz beckonami ok nie musi miec bana ale ja działke powinienim odzyskać bo kurze 280K na domek hayera na nic a on ma prema i tyle z działki ani ja sie niom nie pociesze ani się on nie poczieszył Sad to nei fair cichy można jakoś przepisać ta działke na mnie ?!

Nie, nie powinieneś jej odzyskać.
Było jej nie opuszczać. Proste? Wiadomo, że co chwilę ktoś pisze /p zajmij.
Nawet jeśli czekał to BYŁO NIE OPUSZCZAĆ DZIAŁKI!
#6
ale ona piszła że opuszcza działke więc ja napiszłąm p zajmij potem kilka razy i nic a potem f0rest ja ukradła ale on ja ukradł i ma prema i co z ta działka sam hayer może potwierdzić że była moja wogóle jak widze to gra tu mało uczciwych graczy
........................................UwU
Niedostępny
#7
(12-17-2014, 17:08)Mateuu20 napisał(a): ale ona piszła że opuszcza działke więc ja napiszłąm p zajmij potem kilka razy i nic a potem f0rest ja ukradła ale on ja ukradł i ma prema i co z ta działka sam hayer może potwierdzić że była moja wogóle jak widze to gra tu mało uczciwych graczy
Co ty pier**lisz o uczciwości?
Nie ukradł jej. Działka była wolna i ją zajął.
Było w nocy to zrobić, kiedy jest mało graczy.
Nawet jeśli Hayer potwierdzi, że była to twoja działka to co z tego?
Jest teraz f0resta i się zmarnuje.
#8
jezu powinieniem ja odzyskac bo była moja ! a on se ja zajoł a po 2 kilka dni mi spamił czy sellne działke to postanowił ja ukrasc !
........................................UwU
Niedostępny
#9
Według mnie.
Wydałeś na nią 280k, zajął ją złodziej f0rest i tyle..
Mimo to uważam,że skoro on ma bana to mógłbyś cichy oddać mu tą działke tym bardziej,ze Hayer potwierdzi,że mu ją sprzedał.
Ot taka według mnie subiektywna opinia.
Niedostępny
#10
no właśnie bo on z niej nie korzysta a ja tam miałem robić forumowa gwiazdke i sylwka (takiego na kilka min xD)
........................................UwU
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości