kontynuacja
#1
Cichy jeszcze jedna sprawa- okradziono mnie z diaxów złota i żelaza. Tylko to bym chciał odzyskać reszta niech sie wali. Diaxów miałem 32 bloki i 10 staków diax cos około tego. Tak dokładnie było. Złota chyba 4 staki bloków i zelaza 2 staki (tutaj nie jestem pewien). Co do lipy nie gra ona często i po 2 daje sb ręke uciac,ze hasło juz pewnie zmienił,a jesli nie ity weżmie konto Invalin,które też rzekomo nie jest jego. Wiec moze zmien jej hasło i wyślij jej priv albo poprostu oddaj moje diaxy,złoto itp bo nie chce zaczynac od nowa zbierac tyle itemów. Mówie ci wiarygodnie gdyz podałem przybliżone ilosci itemów,które skradziono.

Z diaxami jestem pewny w 100% bo 10min wczesniej przerobiłem 32bloczki gdyz miałem zapłacic za itemy. i w skrzynce był jesed rządek staków diax i w drógim 1 stak. sry 3 staki zostawił... Ale to wciąz mało bo ten typ prześladuje moje konto od początku. Powód moje itemy gdyz mam ich sporo.
Niedostępny
#2
Ja też mogę powiedzieć, że mnie okradli i że miałem 32 bloki diax...

Do zamknięcia.
#3
(12-16-2014, 21:40)1|Fahraty|8 napisał(a): Ja też mogę powiedzieć, że mnie okradli i że miałem 32 bloki diax...

Do zamknięcia.

Ty sie lepiej w admina nie baw....
Jak admin bedzie chciał to zamknie.
#4
Niestety może twój kolega wziąl i chcecie powiekszyć swój dorobek.
Polecam zapisać kordy cavów i macie co 24 godziny to samo masz.

//Jeśli ktoś zacytuje ten post to go usuwam bo uważam że za dużo nie wnosi

#T
Niedostępny
#5
(12-16-2014, 21:49).::PainT_KillEr::. napisał(a):
(12-16-2014, 21:40)1|Fahraty|8 napisał(a): Ja też mogę powiedzieć, że mnie okradli i że miałem 32 bloki diax...

Do zamknięcia.

Ty sie lepiej w admina nie baw....
Jak admin bedzie chciał to zamknie.

to akurat prawda co napisal.
nie da sie udowodnic co sie mialo, mozna tylko to powiedziec, wiec niestety nie moge nic oddac. kazdy moglby wtedy tak napisac i tylko by brali.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości