Swiateczny event
#11
albo kto kupi w grudniu vipa to dostanie też fly dopuki vip się nie skończy

ale na spawnie zeby nie działało
#12
Ja tam wolałbym /prezent na Mikołajki 6 grudnia i na wigilię, że Dostajesz stag diax lub magiczną latarnię lub vip, kto ma szczęście to dostanie coś lepszego, bo z tego co wiem, to rok temu był /prezent i Dostajesz dirta jak masz pecha lub jakieś drobne ity.
#13
(11-17-2014, 15:55)Rider572 napisał(a): Ja tam wolałbym /prezent na Mikołajki 6 grudnia i na wigilię, że Dostajesz stag diax lub magiczną latarnię lub vip, kto ma szczęście to dostanie coś lepszego, bo z tego co wiem, to rok temu był /prezent i Dostajesz dirta jak masz pecha lub jakieś drobne ity.
Może jeszcze admina dostajesz? To ma być drobny prezent...

(11-17-2014, 15:55)Rider572 napisał(a): Ja tam wolałbym /prezent na Mikołajki 6 grudnia i na wigilię, że Dostajesz stag diax lub magiczną latarnię lub vip, kto ma szczęście to dostanie coś lepszego, bo z tego co wiem, to rok temu był /prezent i Dostajesz dirta jak masz pecha lub jakieś drobne ity.
Może jeszcze admina dostajesz? To ma być drobny prezent...
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#14
(11-17-2014, 15:55)Rider572 napisał(a): Ja tam wolałbym /prezent na Mikołajki 6 grudnia i na wigilię, że Dostajesz stag diax lub magiczną latarnię lub vip, kto ma szczęście to dostanie coś lepszego, bo z tego co wiem, to rok temu był /prezent i Dostajesz dirta jak masz pecha lub jakieś drobne ity.
powinieneś się cieszyć że ogóle coś dotałęś np

Historyjka
Babci kupiła ci skarpetki na św będziesz marudził że chcesz VIPA XD
ODP:NIE

(11-17-2014, 15:28)Shimano napisał(a): albo kto kupi w grudniu vipa to dostanie też fly dopuki vip się nie skończy

ale na spawnie zeby nie działało
nie fly nie bo będą na PVP latać i dednąc się nie będzie dało !!!!
i bez sensu Tongue
........................................UwU
Niedostępny
#15
może od nowego roku nowa edycje ? Big Grin
#16
napewno NIE E ale no po co cichy pisał ze nie będzie wogóle jak zrobicie noą edycje to nie będize ten sam classic a wogóle czym się różni nowa edycja od nowego spawnu Big Grin ? NICZYM (chyba tylko że tym DURNYM dropem ze stona !)
........................................UwU
Niedostępny
#17
Niech zostanie tak, jak jest. To ma być losowo, niespodzianka, powód do dumy jężeli dostaniemy coś fajnego.

Pomysł Ridera jest dobry z tymi VIP. Każdemu dać VIP na 2 dni, 24 i 25 grudzień.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#18
może jeszcze frytki do tego Big Grin ja zostaje przy tojwj 1 opcji czyli




Hubertsawicki Niedostępny

Gracz Liczba postów: 146
26
Niech zostanie tak, jak jest. To ma być losowo, niespodzianka, powód do dumy jężeli dostaniemy coś fajnego.
........................................UwU
Niedostępny
#19
(11-17-2014, 17:25)Mateuu20 napisał(a): może jeszcze frytki do tego Big Grin ja zostaje przy tojwj 1 opcji czyli




Hubertsawicki Niedostępny

Gracz Liczba postów: 146
26
Niech zostanie tak, jak jest. To ma być losowo, niespodzianka, powód do dumy jężeli dostaniemy coś fajnego.

Gdzie wyczytałeś niedostępny?

( po odpowiedzi usunę post, nie dawać warna )
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#20
(11-17-2014, 17:46)Hubertsawicki napisał(a):
(11-17-2014, 17:25)Mateuu20 napisał(a): może jeszcze frytki do tego Big Grin ja zostaje przy tojwj 1 opcji czyli




Hubertsawicki Niedostępny

Gracz Liczba postów: 146
26
Niech zostanie tak, jak jest. To ma być losowo, niespodzianka, powód do dumy jężeli dostaniemy coś fajnego.

Gdzie wyczytałeś niedostępny?

( po odpowiedzi usunę post, nie dawać warna )
ta samo zrobiło jak skopioałem Xk
........................................UwU
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości