Swiateczny event
#1
Dałbys gracza na swienta vip na 10h
Bo komenda /prezent rok temu dała mi blok dirta
moze niekturzy dostali po diaxie Sad ale wyobraz sobie sytuacje Hayer dostaje blok diaxa a ty Cichusku dostajesz blok dirta Sad Cieszył bys sie z takiego prezentu
Bo ja nie.

P.s:Swienta sa zeby miec usmiech na twarzy a nie smutek

Cichusek zamyka temat bo chce jego wypowiedzi na ten temat

Wy tez sie wypowiadajcie tylko po wypowiedzi cichuska mozna zamknac temat

Wy tez sie wypowiadajcie tylko po wypowiedzi cichuska mozna zamknac temat
͡° ͜ʖ ͡° ! Classic is Fantastic ! ͡° ͜ʖ ͡°
#2
no wiesz... Ja dostałem blok złota i cieszyłem się jak dziecko xD. Raczej cichy tego nie zrobi
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#3
A ja zawsze myślałem, że święta spędza się z rodziną, a nie przy Minikrafcie. Big Grin


@down

[Obrazek: 1251807359_by_TmJ_600.jpg]


@Frost, pewnie wiesz, kto jest na tym zdjęciu Big Grin
#4
ja bym wolał niech da fly na ten dzień lub gm XD
#5
GM pozdro synek z pod krzesła. Mogliby zrobic, żeby VIP był tanszy przez okres swiąt
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#6
no też albo na 50 dni
#7
Wylacz tableta/telefon/komputer i wyjdz na dwor. Dobrze ci to zrobi.
Niedostępny
#8
(11-17-2014, 11:00)Shimano napisał(a): ja bym wolał niech da fly na ten dzień lub gm XD
GM?
pozdro z podłogi
mam GM robie miecze 5/2 i sety 4/3 all co się da biore i co? I to nie jest CREATIVE! może jak już fly
zebrał bym sobie koxy i co?

//Temat
komenda /prezent jest specjalnie dodana a jak byś jej nie miał to co byś zrobił? Nie pisał byś takiego wątku

#T
Niedostępny
#9
Ja jednak myślę, że komenda /prezent jest wystarczająca. Chyba nie chodzi o to, żeby wszyscy mieli gm albo coś zupełnie zmieniającego rozgrywkę, tylko dlatego, że są święta. Powinno to być coś małego, takiego jak prezent (chyba, że Cichy wymyśli coś nowego).

Ja w zeszłym roku miałem siodło xD
#10
moim zadniem powinniście się cieszyć że jest komęda /prezent a nie żulicie Gm fly i vipy to jest losowe więc trudno bo cichy nie dodaw wogóle nic ! ja sie ciesze że jest komęda /prezent

popo może na wielkanoc niech cichy zrobi że dostaje się jajka różen np spanujące zwykłe XD i np spawn Krowa XD
........................................UwU
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości