Piękne zachowanie.
#11
problem w tym, ze gracze juz nie raz kopiowali swoje domki i tylko raz za to dalem bana, poniewaz ten jeden gracz skladajacy skarge potrafil mi udowodnic, ze jego dom byl pierwszy od tego drugiego. ty to odkryles w nieeiadomo jakim czasie, my tego nie mozemy sprawdzic, mogles nas oszukac i ty skopiowales domek, a nie on. nie wiem tego i sie nie dowiem chyba ze tamci sie przyznaja. w tamtej skardze akurat sprawa byla dosc prosta, bo gracz nie wchodzil na serwer chyba od 10dni, wiec po prostu ja usunalem.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#12
Okej cichy nareszcie odpowiedziałes. Zaraz wstawie ss kopiowanego sklepu.. dom sobie odpuściłem dawno tylko chodzi mi o ten sklep.

Zmienił tylko podłoge a budki są identyczne.. Sprawdz date załozenia działki jak chcesz.
PS Hayer wejdz na serwa jak możesz i pokaż mi jak wejsc do mechanizm mojego sklepu skoro jest zamurowany i nie jest z neta. Tutaj jest podejrzenie o to,ze ma on huzuni. Mechanizmu nikomu nie pokazuje by nie robic konkurencji,więc jakim cudem ma taki sam mechanizm?

najlepiej usun mu dziaki i daj jakiegos bana na 4 dni bo to juz nie pierwszy raz.


Załączone pliki Miniatury
       
Niedostępny
#13
a skad mam woerzoec czy to nie ty skopiowales od niego? wkoncu sam znasz sposob jak to zrobic i moze chcesz go wkopac. zalozenie dzialek nic nie da, bo oboje gracie od dawna i pewno zmieniacie dzialki raz na pol roku albo w ogole.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#14
Może da się zobaczyć daty aktywności na działkach?
Można by było wtedy ustalić kto pierwszy zaczął budować.
[No file chose]
#15
Cichy to wejdz na prisona działka pierwsza po lewej tam mamy sklep i co ty mi tutaj próbujesz wmówic za ja skopiowałem? Moze ty masz jakies znajomosci z shimano,bo każdy wie ze ja zrobiłem ten sklep pierwszy i nie wciskaj mi kitów. A mechanizm mam od typa z prisona? Podać nick na privie.. ale ty oczywiście nie raczysz odpisać..

A skoro znam sposób wystarczy wpisać na yt huzuni i masz filmy z funkcjami huzuni geniuszu
Niedostępny
#16
4ever

Ten sklep puyana to ja widziałem jak na x-ray'u tylko dlatego że chuck się nie załadował i to nie musi być Huzuni
Albo wykorzystał ten bug z 1.7 który opisałem w 1 z moich wątków
Może ma słabego neta? I chunhi mu się do końca nie ładują...

PODPIS WŁASNY ! NIE KRAŚĆ !
Niedostępny
#17
mati fajnie tylko mechanizm tego sklepu jest obudowany coblem...
Niedostępny
#18
a propo kopioania domkó administracji jk raz chciałęm zrobić podobny domek to dego co ma hayer(niebisski) a ja zielony ale napiszł że będe coś cicał i popsulem XD

i jeszce propo tego sklepiku to wiem że shimano ma taki ale nie wiem od kiedy a minecraft4ever chyba ma od wczoraj nwm bo wczroaj nie wbiłem na clissic XD ok narka
........................................UwU
Niedostępny
#19
o jezu. Nie masz dowodow że no to zrobił za pomocą cheatow. Jak będziem cos miał na niego (dowody) to napisz a nie piszesz kolejną skarge bez sensu.

Niech ktos to zamknie
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#20
mateuu mój sklep stoi od tygodnia może nwt dłużej. Reklamowalem go na początku a teraz robiłem 3 dni magazyn-przenoszenie itemów i wgl nie chciałem by nikt nic nie kradł. A sklep jest dopięty na ostatni guzik czego nie mozna powiedziec o syfie shimana

(11-10-2014, 11:24)CruQ napisał(a): o jezu. Nie masz dowodow że no to zrobił za pomocą cheatow. Jak będziem cos miał na niego (dowody) to napisz a nie piszesz kolejną skarge bez sensu.

Niech ktos to zamknie

Bez sęsu to ty piszeż... bo ja dochodze o kopie,nie o cheaty. Podałem tylko sposób jak mógł skopiowac
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości