Piękne zachowanie.
#1
Kolejny wątek zamknięty...Bez wyjaśnień,bez kary...
Mechanizm jest skopiowany przy użyciu huzuni bo innego nie ma wejscia do środka mojego sklepu.

Dochodzę do wniosku,że po co grac uczciwie..
Cheatuj, kopiuj itp
Piękne zachowanie...zgłaszam poważny problem,który dotyczy kilku kopii i wgl i co? Temat zamkniety bez wyjaśnień bez niczego bo po co najlepiej zamknąc i po sprawie. Zastanawia mnie fakt. Co by było jakbym skopiował dom któregoś z administracjii. Odrazu poleciał by ban. Gram na tym serwie prawie rok-co miesiadz kupuje vipy i inne pierdoły i to co spotyka grajac na tym serwie-Admini cie *****ą tak poprostu .
Zmiany od dzisiaj- Kopiuje wszystkie budowle na serwie i tyle..

http://forum.sky-land.pl/showthread.php?...6#pid87266
Niedostępny
#2
i zaraz 20 osob ma identyczny dom Smile
#3
mam sie cieszyc,ze połowa serwa ma takie same domy? Gdzie prawa autorskie ja sie pytam. A po 3 cichy zbanował juz za kopie pewna osoba podała,ale oczywiscie nie ma równosci wobec graczy. Poszukam wątku na własna ręke chociaż wolałbym zrobic cos innego i sie kurde napatrzcie jaka panuje równosc na serwie... Cichy powinien pamietac skoro sam dał za to bana...
Niedostępny
#4
Poświęcić 2h nawet na budowę z tutoriala z yt to nie to samo co skopiować skryptem - więc to żaden powód do radości Varille. Więc, teoretycznie na całym serwerze można machnąć na każdej działce drapacze Hayera (w 37sek.) i będzie ok?
Skeleton Napisane przez backdoor z lewego połączenia przez cudzego wojskowego Samsung Galaxy Trend.
Niedostępny
#5
Tak więc bana za to nie ma.
1. Nie można komuś dać bana za skopiowanie budowli. Możesz budować co chcesz i co ci się podoba.
2. Nie dostałbyś bana za skopiowanie domku kogoś z administracji? Ja np mam takie same latarnie co w lobby.
3. Temat został zamknięty, ponieważ już inna osoba się wypowiedziała. Po co Cichy ma to samo przepisywać?
4. Prawa autorskie? Proszę cb...

Jak chciałeś - masz moją opinie [emoji1]

Teraz nie zgadzam się z tym.
@down
Podaj link do tematu.
#6
Db ale jak 1 osoba dostała za to bana to cze,mu druga nie dostanie?
#7
*FACEPALM*

Każdy może zbudowac co się mu zapragnie. Np: jak ty walnie ziemianke to oni też mogą taką samą. Freebuild.

Do zamknięcia i na przyszłosc nie spam bo bana zgarniesz
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#8
Link do wątku gdzie musi usunac budowle.
http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=10291
A po 2 Cichy bądz wkońcy słowny do tego co sam powiedziałes w wątku o kopie domu jakies 2 miechy temu,że zmienił materiał domu.. Ogarnałem sie tamtym razem. Teraz te same surowce wszystko jest identyczne a po 3 skąd wziął mechanizm skoro nie ma go w necie? Został obejżany na freecamie przy użyciu huzuni
Niedostępny
#9
Ma racje
#10
Hayer zburzył że własnej woli

//Hayer
Właśnie!
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości