?!?!?!? Hayer
#1
Shocked 
Witam administrację, dziś przed chwilą hayer mi dał mi perma za Omijanie bana, który mi się skończył w niedziele, ja go nie omijałem, bo mi się skończył w niedziele o 14:17 i gram normalnie od niedzieli o 15:00 a tu mi z permem wyjeżdża Hayer....
Hayer odbanuj
Moje Posty Sprawdza Hayer S.P Z.O.O. Wink

CLEVER BOT RZĄDZI XD

#2
Bez powodu pewnie by cię nie zbanował..
Może daj ss'a z banem ?
Niedostępny
#3
Co ty nie powiesz?
[Obrazek: JnFP1r6.png]
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#4
Kurde Sory o to chodzi XD błagam wybacz, ja nie grałem tylko po działkach chodziłem żeby mi działek nie usunęło jak 12andik12. Odbanuj błagam Sad wybacz już tych cheatów nie mam, i tak szczerze powiem że dopiero teraz wprawiłem się w grę na tym serwerze.

Czekałem na Unbana 10 dni, żebym mógł grać długo a teraz? Perm co wbijałem wcześniej, to na 2-3 minuty.
Moje Posty Sprawdza Hayer S.P Z.O.O. Wink

CLEVER BOT RZĄDZI XD

#5
Zapraszam do lektury. Ułożone odwrotnie (tzn. pierwsze posty to są te najnowsze), więc polecam czytać od dołu.

FreeX napisał(a):to znaczy że dostane unbana?
FreeX napisał(a):czyli dasz unbana ?
FreeX napisał(a):Cześć Hayer, możesz mi dać już tego Unbana? wywaliłem przecież już ten narkotyk huzuni XD.
Proszę, przemyślałem to i wywaliłem, więc ty przemyśl Unbana. Mam vipa na prisonie i sektor I już XD, a na classicu jeszcze 15k do latarni brakuje i chciałem zarobić XD.
Pozdro
FreeX napisał(a):Siemka, przemyślałem cheaty i wywaliłem je z kompa, proszę cię o Unbana lub skrócenie czasu bana, bo się bardzo nudzę i przemyślałem wszystko i huzuni nie mam już, nie warto mieć cheatów na taki zajefajny serwer, bo potem będzie się żałowało, i ja tego błędu nie popełnię nigdy.
Pozdro, zgódź się najlepiej na Unbana, P.S działki na skyland mają wielkość 25X25 kratek?
FreeX napisał(a):Dotarło do mnie, i nie będę już cheatował, bo nie warto, ponieważ to najlepszy serwer, na jakim grałem, obiecuję okrągłe 0 cheatów, jak możesz to się zastanów na skróceniu bana, bo do mnie dotarło.
Pozdro i miłego weekendu Wink
FreeX napisał(a):A ja na 10 Sad ale to mój 2 ban, nie 1 jak u niego, u mnie ostatnie ostrzeżenie, więc nie będę (za przeproszeniem) debilem, i odinstaluje to huzuni.
Tak wgl sojusz? Już huzuni odinstaluje, i napiszę na moim awatarze : moje posty sprawdza Hayer sp. Z.O.O XD Wink
FreeX napisał(a):on też aure miał Big Grin , czyli jest po = z nami, ja ban, on ban, XD czyli ta walka była niepotrzebna :C. Na ile on ma bana ?
Pozdro, zobaczymy się za 10 dni XD dłuuugi czas, ale lepsze to niż 14 bo działki by mi się usunęły.Wink
[Jedna nieznacząca wiadomość z serii "juz nie będę cheatował"]
FreeX napisał(a):THX za czasowy Wink jestem ci winny przeprosiny Wink Więc przepraszam bardzo.
FreeX napisał(a):Kurde sory za aure, wywale to z kompa, i już skończe z pvp wogóle, Proszę, zmień na czasowy ban, ulubiony mój serwer i fajne rzeczy mam i Vipa. Sorka całą administrację za to, proszę zmień na czasowy. Za 1 razem sądziłem że jeszcze, ale teraz już zrozumiałem, błagam to ulubiony serwer, sorka weź na czasowy ten ban.
Pozdro, wywale te cheaty na 100%, bo zrozumiałem już, że warto bo zarąbisty serwer na którym uwielbiam grać. Odpisz

[Wyżej posty po DRUGIM banie FreeX'a]

FreeX napisał(a):Nie działa pisze. You have Been temporarily baned the 05-10-2014 at 103:32 by Hayer from this server, you where banned for: Reason Cheaty. This ban ends in 3 days, 17 hours, 5 mins, 9 secs XD z dokładnością.
FreeX napisał(a):Kiedy ci pasuje bo może mi nie chcesz przepuścić lub czasu nie masz, usunąłem już to dziadostwo huzuni zaprzeproszeniem.
Pozdro.
FreeX napisał(a):Spoko Wink za ten czas kombinowania jak możesz to spróbuj Z Unbana XD Wink spoko gracz z cb.
Pozdro.
FreeX napisał(a):
FreeX napisał(a):Cześć hayer, możesz mi skrócić bana do 2/3 dni z tych 5? chciałem zobaczyć jak działa to huzuni. Odinstaluje to i przejdę na minecraft 1.7.5 albo na 1.8. Niemam najmniejszego zamiaru, żeby się bawić w kobra47, co miał 1 bana i się nie nauczył że powinien to odinstalować sorki za cheaty całą administrację, cheaty pobrałem wczoraj a 1 raz odpaliłem dziś, usunę to też dziś.
Pozdro.
FreeX napisał(a):Cześć hayer, możesz mi skrócić bana do 2/3 dni z tych 5? chciałem zobaczyć jak działa to huzuni. Odinstaluje to i przejdę na minecraft 1.7.5 albo na 1.8. Niemam najmniejszego zamiaru, żeby się bawić w kobra47, co miał 1 bana i się nie nauczył że powinien to odinstalować sorki za cheaty całą administrację, cheaty pobrałem wczoraj a 1 raz odpaliłem dziś, usunę to też dziś.
Pozdro.

[Normalny porządek]
Można było poczekać 10 dni? Byś nie miał perma.
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#6
Ale odbanuj, proszę sprawdź nawet ile czasu przebywałem co.,, omijałem bana " na 4 minuty max odbanuj nie bądź taki.
Moje Posty Sprawdza Hayer S.P Z.O.O. Wink

CLEVER BOT RZĄDZI XD

#7
Ja nie wiem... takich fajnych ludzi jak on banować. I to jeszcze perm. Na waszym miejscu zastanowilbym się nad tym jak niwelować cziterów, a nie banować spx ludzi, który są mili, uprzejmii, a że chcialo im sie pograć to siła wyższa...

Taką kill aurę jak cyprian2000 czy PowerMax to trudno zbanować, a takich ludzi to banujecie ot tak
#8
Chciałem zobaczyć jak działa huzuni - 1 ban
Kurcze sory za aurę, jakoś się sama na kompa wgrala i sama się jakoś używała ;/
Jeżeli widzę to na 300% wywali cheaty a tego nie zrobił

(10-21-2014, 15:42)Hubertsawicki napisał(a): Ja nie wiem... takich fajnych ludzi jak on banować. I to jeszcze perm. Na waszym miejscu zastanowilbym się nad tym jak niwelować cziterów, a nie banować spx ludzi, który są mili, uprzejmii, a że chcialo im sie pograć to siła wyższa...

Ale on jest cheaterem... Gadasz żeby niwelowac cheaterow, ale nie spx ludzi, czyli jak ja będę miał huzuni to jestem święty i nie można mnie zbanowac tak?
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#9
Frost a jakbyś ty perma miał?
Moje Posty Sprawdza Hayer S.P Z.O.O. Wink

CLEVER BOT RZĄDZI XD

#10
To bym za pierwszym razem usunął cheaty i przeprosilbym że ich używałem i albo UB będzie albo nie, jeżeli nie, to trudno, zmienię serw
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości