prosze mojemu koledze odzyskać hało :)
#11
sorka to nie ten numer tylko ten: 607 469***!! Big Grin

//GalAnonim
6 cyfr, nie 9.
#12
Kupiłeś coś z niego?
Niedostępny
#13
6 cyfer geniuszu
Niedostępny
#14
słuchajcie to jest moje konto Calnex_PL i tyle nikt mi nie odbierze konta!! po 1. może ktoś mi chce ukraść konto po 2.chce je odzyskać i powtażam ostatni raz to jest moje konto!

(10-18-2014, 12:26)Cichusek napisał(a): a z ktorego numeru kupowales svipa? bo nie z tego co podales.. (ostatnie 3 cyfry ukrylem).

prosze żeby cichusek oddał mi konto barszo prosze
#15
(10-18-2014, 15:58)tomsonpl napisał(a): On nie kupił żadnego vipa jeszcze, dopiero chciał kupić, a jako że nie posiada premium to.. Mam dla ciebie smutną wiadomość. Nie odzyskasz konta. Btw to wpierw kolega, potem ty no to.. Chcesz komuś ukraść konto i tyle.

(10-18-2014, 15:59)tomsonpl napisał(a): Kupiłeś coś z niego?

No czytaj ze zrozumieniem.

(10-18-2014, 12:05)Valkar_ napisał(a): po 1.ale to ja Calnex_PL tylko nie pamiętam hasła
po2. nie ma premium gram na zwykłym mc czyli na by zyczu

mam konto na forum skyland Valkar_ ponieważ konta Calnex_PL nie pamiętam hasła i do mc też nie prosze podać mi moje hasło na numer 725242! Big Grin

kupowałem na CalneX_PL sobie svipa na 30 dni i zostało mi jeszcze od wtedy co zapomniałem hasła 1tydzień! prosze o odp szybką Smile
#16
shhh. Nie zauważyłem tego bo tak on dziwnie piszę że..

Btw tego hasła nie powinien chyba dostać, bo wpierw niby to był kolega, a teraz on. 2 raz podaje inny numer, wpierw chciał aby cichy wysłał na numer hasło.. Dziwny ten człowiek jest.. Wyczuwam że oszukuje.
Aczkolwiek moje podejrzenia mogą być fałszywe.
Btw napisał "mam konto na forum skyland Valkar_ ponieważ konta Calnex_PL nie pamiętam hasła i do mc też nie prosze podać mi moje hasło na numer 725242!"

Mój głupi mózg wydedukował:
Na forum ma mk Valkar_ bo do tamtego "Zapomniał" hasła.
"nie pamiętam hasła I do mc też"
Czyli chyba ma też mk na mc..
Chciał hasło na numer..

Coś tu śmierdzi.
Niedostępny
#17
(10-18-2014, 16:31)tomsonpl napisał(a): shhh. Nie zauważyłem tego bo tak on dziwnie piszę że..

Btw tego hasła nie powinien chyba dostać, bo wpierw niby to był kolega, a teraz on. 2 raz podaje inny numer, wpierw chciał aby cichy wysłał na numer hasło.. Dziwny ten człowiek jest.. Wyczuwam że oszukuje.
Aczkolwiek moje podejrzenia mogą być fałszywe.
Btw napisał "mam konto na forum skyland Valkar_ ponieważ konta Calnex_PL nie pamiętam hasła i do mc też nie prosze podać mi moje hasło na numer 725242!"

Mój głupi mózg wydedukował:
Na forum ma mk Valkar_ bo do tamtego "Zapomniał" hasła.
"nie pamiętam hasła I do mc też"
Czyli chyba ma też mk na mc..
Chciał hasło na numer..

Coś tu śmierdzi.

Też tak sądze .
[Obrazek: 82040488464344394179.jpg]
#18
nic tu nie śmierdzi pytaj każdego na serwie że mnie znają~!! proszeo moje hasło
#19
ok, konto odrejestrowane.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości