prosze mojemu koledze odzyskać hało :)
#1
prosze mojemu koledze Calnex_PL odzyskać hało bardzo porszę on naprawde dobry był prosze o odzyskanie jego konta! prosze[/size]
#2
Po 1. Niech sobie zrobi konto na forum.
Po 2. Ma premium albo kupował coś w sklepiku sms?
Po 3. Stosuj się do wzoru.
#3
po 1.ale to ja Calnex_PL tylko nie pamiętam hasła
po2. nie ma premium gram na zwykłym mc czyli na by zyczu

mam konto na forum skyland Valkar_ ponieważ konta Calnex_PL nie pamiętam hasła i do mc też nie prosze podać mi moje hasło na numer 725242! Big Grin

kupowałem na CalneX_PL sobie svipa na 30 dni i zostało mi jeszcze od wtedy co zapomniałem hasła 1tydzień! prosze o odp szybką Smile
#4
1.:
(10-18-2014, 11:48)Valkar_ napisał(a): prosze mojemu koledze Calnex_PL odzyskać hało (...)
&
(10-18-2014, 12:05)Valkar_ napisał(a): (...) ale to ja Calnex_PL tylko nie pamiętam hasła (...)
To w końcu ty jesteś ten Calnex, czy to twój kolega ?

2.:
(10-18-2014, 12:05)Valkar_ napisał(a): (...) prosze podać mi moje hasło na numer *********! Big Grin
Lepiej skasuj trzy ostatnie cyfry Twojego numeru telefonu.
#5
a z ktorego numeru kupowales svipa? bo nie z tego co podales.. (ostatnie 3 cyfry ukrylem).
[Obrazek: sygnaturka.png]
#6
To ja Calnex_PL nie mój kolega tylko ja!

ale jakiego numeru?

a z numeru tego co jest podany na forum! Big Grin

prosze hało napisać na ten numer tell. lub na priv! Big Grin prosze oszybką odpowiedz szybką!! Big Grin

właśnie z tego co napisałem Smile
#7
(10-18-2014, 12:26)Cichusek napisał(a): a z ktorego numeru kupowales svipa? bo nie z tego co podales..
&
(10-18-2014, 12:27)Valkar_ napisał(a): (...) z numeru tego co jest podany na forum! Big Grin (...)
Coś tu się nie zgadza, nieprawdaż ?
#8
ale oco wam chodzi chce odzyskać hasło
#9
O to, że ten numer się nie zgadza.
#10
On nie kupił żadnego vipa jeszcze, dopiero chciał kupić, a jako że nie posiada premium to.. Mam dla ciebie smutną wiadomość. Nie odzyskasz konta. Btw to wpierw kolega, potem ty no to.. Chcesz komuś ukraść konto i tyle.
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości