levele
#1
witam.

Moglibyscie troche zmodyfikowac te lvl: czyli że jak ktos zdeda to mu odejmuje 1 lvl. Bo tak się szybko wbija te lvl... I tak cichy się nie zgodzi ale może...

A jak to się przyjmie to można dodac dywizje jak w lolu. Przykładowo od kamienia V po iron V, złoto V diaxa v i do zawodowstwa. I w jednej z tych dywizji np: diax V miesci się 10 osób i co 3 dni będzie można sprawdzic na stronie czy się przechodzi dalej czy spada. Numer polega na tym, że kto wbije więcej lvl w 3 dni to 3 najlepsze osoby przechodzą dalej, a 3 ostatnie spadają w dół. No i nie trzeba sprawdzac na serwerze (cyli nie trzeba instalowac pluginów na serwer) tylko sprawdzic na stronce topke.
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#2
To niektórzy by mieli zamiast 30k lv to 10 lv
Może zrobić taki limit, że do 30k lv i dalej nie można nabijac / lub reset lvli jeżeli ktoś nabije 30k lv

Wysłano z mojego Samsung Galaxy Trend przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#3
NIE. kompletnie na NIE na 100% nie resetowac LVLA bo zawalu mozna dostac tyle lat pracy i CO
#4
(10-13-2014, 14:12)SeRek190213 napisał(a): NIE. kompletnie na NIE na 100% nie resetowac LVLA bo zawalu mozna dostac tyle lat pracy i CO

Tyle lat? Jak chyba jest rok temu był reset

Wysłano z mojego Samsung Galaxy Trend przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#5
jakby było tak jak ja powiedziałem to wdety liczyłby się skill a nie tylko kwestia nolifienia.

teraz topka opiera się na siedzeniu 13h dziennie.
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#6
Nie. Nie. Nie. Jak juz to ilosc graczy zabitych a obok ilość zgonów
#7
level ilośc zabitych i ilość zgonów... weź nie sr@a...

(10-13-2014, 14:12)SeRek190213 napisał(a): NIE. kompletnie na NIE na 100% nie resetowac LVLA bo zawalu mozna dostac tyle lat pracy i CO

to się wiarze prędzej czy później znudzi...

(10-13-2014, 12:58)CruQ napisał(a): witam.


A jak to się przyjmie to można dodac dywizje jak w lolu. Przykładowo od kamienia V-I po iron V-I, złoto V-I diaxa v i do zawodowstwa. I w jednej z tych dywizji np: diax V miesci się 10 osób i co 3 dni będzie można sprawdzic na stronie czy się przechodzi dalej czy spada. Numer polega na tym, że kto wbije więcej lvl w 3 dni to 3 najlepsze osoby przechodzą dalej, a 3 ostatnie spadają w dół. No i nie trzeba sprawdzac na serwerze (cyli nie trzeba instalowac pluginów na serwer) tylko sprawdzic na stronce topke.

a jak to oceniacie????
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#8
Bardziej takie coś, nabijasz 10000 lv i dalej nie możesz i co 1000 lepsza dywizja, Iron, złoto, diax, emerald V i itd na IV już za 1100 lepsza dywizja, III za 1200, II za 1300, I za 1500
czyli 4k za IV


Wysłano z mojego Samsung Galaxy Trend przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#9
nie da sie wprowadzic odejmowania leveli, ani tych dywizji (ten sam problem co z rangami), a resetu nie chce robic.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości