Gaz Pieprzowy
#11
jakby odłamkowy był za 250 to by i tak nieopłacało się go kupywac.
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#12
Spokojnie, skoro Cichy naprawil to powinno byc dobrze.

Ten ''gaz'' powinien nie zadawac trucizny tylko oslepienie. Fajny bylby z tego Flashbang Big Grin
#13
tylko to jest na bliskie odległosci. Ale fajny byłby z tego granat.
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#14
(10-12-2014, 18:23)xPoziomekk napisał(a): Spokojnie, skoro Cichy naprawil to powinno byc dobrze.

Ten ''gaz'' powinien nie zadawac trucizny tylko oslepienie. Fajny bylby z tego Flashbang Big Grin

Gdyby to był Flash to by taki spam tym był... Co byś na arenę wbił to Flash, a potem wyzwiska że głupek nie umie bez Flasha

Wysłano z mojego Samsung Galaxy Trend przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#15
podobną sytuacje miałem z shotem jak był op
Arboz mi pisał„ CruQ bez shota nie potrafi” a sam ze shote latał.. potem napisał„ No CruQ to kox i wgl”
Czyli jak każdy by miał flasha w eq to by tak nie pisali

flesz jednorazowy no tak jak granat. Czyli jakby go rzucił mi gdzie stoje 10 kratek od niego to by też nim dostał. Najlepiej by było, że jak się na niego niepatrzy to się nim nie dostaje ALE ten granat powinien po 2 sek. wybuchać, żeby typy nie miały za dużo czasu na odrwócenie
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#16
Moje propozycje dotyczące gazu pieprzowego:
http://forum.sky-land.pl/showthread.php?...3#pid83573.
#17
(10-12-2014, 13:05)Cichusek napisał(a): zmniejszylem trucizne do 1/3 czasu (bylo 120 nie wiadomo czego, jest 40).
i.. z 5 "sztuk" zrobilem 3.
a zamiast 60 sekund reloadu jest 120.

matusiek, to powyzej to jest moja odpowiedz na twoja propozycje Tongue
[Obrazek: sygnaturka.png]
#18
zamiast gazu zróbcie flashbanga
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#19
(10-12-2014, 20:24)CruQ napisał(a):
flesz jednorazowy no tak jak granat. Czyli jakby go rzucił mi gdzie stoje 10 kratek od niego to by też nim dostał. Najlepiej by było, że jak się na niego niepatrzy to się nim nie dostaje ALE ten granat powinien po 2 sek. wybuchać, żeby typy nie miały za dużo czasu na odrwócenie
dobry pomysl, jestem za

Chcialbym flashbanga zamiast gazu, tylko zeby tak dzialal jak opisal to CruQ, ale co ja moge. Od Cichego to zalezy...

Najlepiej bylo jak nie bylo w ogole gazu i nie byloby z tym problemow.
#20
nie wiem czy ktos pamieta ale flash juz byl dawno temu. zostal usuniety, bo nie dalo sie go zablokowac na spawnie (wszyscy sie oslepiali), wiec go tez nie bedzie.

a gaz pieprzowy wedlug mnie jest fajny, teraz zostal troche oslabiony i jest ok, a jak nadal bedzie go za duzo to pewnie zrobie go dla vipow, albo po prostu do kupienia w sklepiku jako dodatek.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości