Gaz Pieprzowy
#1
Witam.
Prosze o limit na gaz pieprzowy. Wszyscy tym spamia i to drazni, bo co wejde na arene to juz jestem otruty. Nie dosc, ze kupuje snajpe za 100$ to jeszcze zostaje otruty i zdedany. Zmniejszcie ten gaz do 3 i zeby nie dalo sie go ladowac. Gdyby tego oslepienia nie bylo, to jeszcze byloby fajnie, bo mozna odeprzec atak stifuf, ktore cie klepia.
Z uszanowaniem, Poziomekk.

PS Jezeli nie uznacie tego za dobry pomysl to bede zmuszony kampic na redzie przez caly czas xd
#2
A tak w ogóle to ten gaz jest do d**y. On tylko denerwuje, jak już powinien być tylko dla vip.

Pozdro
#3
Moim zdaniem albo powinny być 3 użycia i przeładowanie lub 5 użyć bez przeładowania
#4
A nie można go w ogóle usunąć? Moim zdaniem gdy nie było gazu, było o wiele lepiej
[Obrazek: source.gif]
#5
Jak pisalem, mnie tez on denerwuje. Wbija co chwile gosciu na reda ta pałką podsadzałką i sypie tym gazem, wkurza to troche. Pomysl z ''odskocznia'' jest dobry, ale z gazem juz nie. Powinien byc do kupienia, a nie darmowy.
#6
jakby odjąc trutke to byłby o wiele lepszy i byłby to flesz.
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#7
zmniejszylem trucizne do 1/3 czasu (bylo 120 nie wiadomo czego, jest 40).
i.. z 5 "sztuk" zrobilem 3.
a zamiast 60 sekund reloadu jest 120.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#8
Cichusek a odskocznia tez niech bd dla graczy prosze i granat vip do kupienia za np 250
#9
(10-12-2014, 16:48)matejkam0550 napisał(a): Cichusek a odskocznia tez niech bd dla graczy prosze i granat vip do kupienia za np 250
Nie. Po to jest ranga Vip
#10
Może lepiej gaz pieprzowy dla VIP a odskocznie gra gracza?

Wysłano z mojego Samsung Galaxy Trend przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości