Za mało /sethome , lub komenda /dzialka pomoc <nick,właściciel działki>
#1
Exclamation 
Sad Pomagam na działce kuby i altiego, jak buduje u Kuby mam /sethome, Ale jak buduje u Altiego mam /p odwiedz ialti, ale gdy wyjdzie z gry jak mam wbić na działke? Budowaliśmy farme, nagle musiał wyjść z gry. Zabrakło mi cobla, wszedłem na swoją działkę, ale zapomniałem że Alti wyszedł i jak mam dokończyć farmę, skoro nie zapisałem id-numer działki ? Czy jest możliwość dodania więcej /sethomów, czy dodania komendy /p dodania (czy jakoś tak) <nick> ( teleportuje do działki altiego )
Kod PHP:
com.epicgames.launcher://apps/Fortnite?action=launch&silent=true 
[Obrazek: T07j8ty.png]
#2
Był już podobny temat, Cichy się nie zgodził.
#3
hmm chodzi ci co np /sethome2 np ? lub /home2 no może doda 2 ale wątpie Big Grin i masz odp wyżej Big Grin
........................................UwU
Niedostępny
#4
Zamiast /sethome, można zastąpić jakieś innej komendy np. /dzialka pomoc <nick,właściciel działki, który np. mnie dodał do pomocy>

Potrzebuje odpowiedzi Moderatorów/Właściciela, a nie 4 ostatnie zdania i temat zamknięty...
Kod PHP:
com.epicgames.launcher://apps/Fortnite?action=launch&silent=true 
[Obrazek: T07j8ty.png]
#5
(08-23-2014, 13:06)Oneil napisał(a): Był już podobny temat, Cichy się nie zgodził.
Supeer tylko, że to nie Prison tylko Classic...

Temat:
Eh gdyby Cichy zaktualizował PtotMe to byłaby komenda /p list która pokazuje listę działek do których dodani jesteśmy.
Kiedyś coś pisał, że może doda 2 sethome dla VIPa.
#6
1. Nie wiedziałem że jest taka komenda w więzieniu jak: /dzialka pomoc <nick...>

2. Dlaczego nie może dodać komendy na classicu, czy w ogóle Właściciel/moderator odpowie ?
Kod PHP:
com.epicgames.launcher://apps/Fortnite?action=launch&silent=true 
[Obrazek: T07j8ty.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości