
Kod PHP:
com.epicgames.launcher://apps/Fortnite?action=launch&silent=true
![[Obrazek: T07j8ty.png]](https://i.imgur.com/T07j8ty.png)
Za mało /sethome , lub komenda /dzialka pomoc <nick,właściciel działki>
|
![]() Kod PHP: com.epicgames.launcher://apps/Fortnite?action=launch&silent=true ![]()
08-23-2014, 13:17
hmm chodzi ci co np /sethome2 np ? lub /home2 no może doda 2 ale wątpie
![]() ![]()
........................................UwU
08-23-2014, 13:18
Zamiast /sethome, można zastąpić jakieś innej komendy np. /dzialka pomoc <nick,właściciel działki, który np. mnie dodał do pomocy>
Potrzebuje odpowiedzi Moderatorów/Właściciela, a nie 4 ostatnie zdania i temat zamknięty... Kod PHP: com.epicgames.launcher://apps/Fortnite?action=launch&silent=true ![]()
08-23-2014, 14:36
(08-23-2014, 13:06)Oneil napisał(a): Był już podobny temat, Cichy się nie zgodził.Supeer tylko, że to nie Prison tylko Classic... Temat: Eh gdyby Cichy zaktualizował PtotMe to byłaby komenda /p list która pokazuje listę działek do których dodani jesteśmy. Kiedyś coś pisał, że może doda 2 sethome dla VIPa.
08-23-2014, 14:42
1. Nie wiedziałem że jest taka komenda w więzieniu jak: /dzialka pomoc <nick...>
2. Dlaczego nie może dodać komendy na classicu, czy w ogóle Właściciel/moderator odpowie ? Kod PHP: com.epicgames.launcher://apps/Fortnite?action=launch&silent=true ![]() |