Skąd pochodzi twój nick?
Heh fajne.
Otóż kiedyś oglądałem sobie "Szkołe przetrwania" z Gryllsem no i cosik se godoł o krokodylu, usłyszałem "croc". Życie toczyło się dalej i w mojej gimbazjalnej książce do angola zobaczyłem słówko crook które oznacza łotr. I tak se pomyślałem, że można by było z tego zrobić nick. I tak powstał Croxx
¯\_(ツ)_/¯
  Odpowiedz
Z gry.
A kto zgadnie z jakiej dostanie niespodziankę.
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
  Odpowiedz
(02-04-2015, 09:40)Frost napisał(a): Z gry.
A kto zgadnie z jakiej dostanie niespodziankę.
Dziasiaj już 2 odkopy zrobiłeś tylko z powolnym tempem.
[Obrazek: 55a757142d6118bf8afbee956aafe4c0.jpg]

Podczas bana na tutejszym forum na innym forum zastaniawiałem się na nickiem czy MatiMaCheaty czy MatiMaSkrypty
Skrypty już trochę bardziej ogarnięty gracz wie co to jest.
I wybrałem MatiMaSkrypty.
(Skrypty - Cheaty)

Wysłano z Tapatalk
Niedostępny
  Odpowiedz
(02-04-2015, 09:46)MatiMaSkrypty napisał(a):
(02-04-2015, 09:40)Frost napisał(a): Z gry.
A kto zgadnie z jakiej dostanie niespodziankę.
Dziasiaj już 2 odkopy zrobiłeś tylko z powolnym tempem.
Masz super problem.
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
  Odpowiedz
Mój nick pochodzi od brata bo grał ciągle w "Kirby" i ciągle mówił że to już mu się robi nudne i chce żebym to przeszedł ale nie posłuchałem i powiedział że jak tak to zmieni mi nick w minecraftcie na Kirby więc tak zrobił i teraz zamiast Matrixowo mam Kirby... Od tej pory nigdy nie mogłem grać na Matrixowo
  Odpowiedz
Mam kilka nicków... xd

Varille:

Tak sobie wymyśliłam. Samo przyszło do głowy. Miał być nick Arianeven, Nevaria, Neutria, ale wybrałam Varille.

_Natuu_ :

Bo tak na mnie mówią. :3

RedFragum:

Otóż... Szukając czegoś po łacinie wpisałam w translate "truskawka" no i przetłumaczyło to na "fragum" dodałam "red" i wyszło RedFragum.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  Odpowiedz
Bo swój wybrałem bo to pierwszy lepszy który wpadł mi do głowy.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
Jak powstał ,,Jawel''

Kiedyś grałem w MegaMena xd i były tam różne to wyboru JewelMan itp .
Po pewnym czasie od mc: 1.2.5 niewiedziałem jaki nick mieć może Prox WolfPack niewiedziałem.
No i się ta gra przypomniała no i był JewelMan i nie pamiętałem czy: JawelMan Czy Jewel Man no i myślałem że
JawelMan
JawelMan-Man= Jawel
[Obrazek: 640?cb=20150630172217&path-prefix=pl]
Rak bez pośpiechu , ale...

  Odpowiedz
A mój nick pochodzi z gry.. CoD MW3, kto grał to wie, że jestem tam główną postacią

Wysłane z mojego GT-P5100 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
  Odpowiedz
Mój nick powstał z nazwy mojego chomika który nazywał sie tofik na początku miałem konto non-premium gdzie miałem nick xTofik , ale w internecie znalazłem serwer hypixela <Adres IP: CENZURA> który był tylko dla premium. Gdy kupywałem MC mój nick był zajęty więc wymyśliłem taki

Tak, wiem orto -,-
OneShotOneKillNoHacksJustSkill
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości