Głosuj na Twój Ruch!
#21
Jak Putin zamoczy palec, to Polski nie będzie.
Gdybym ja rządził Polską, to ten kraj byłby krajem "CUD MALINA".
Nie będzie mnie ponad rok. Proszę nie banować : )



#22
http://demotywatory.pl/4336433/Najbarwni...rwin-Mikke
#23
(05-14-2014, 15:19)KillHuman92 napisał(a): Jak Putin zamoczy palec, to Polski nie będzie.

Klik! Nie sądzę.
Niedostępny
#24
Na tych lewaków nie będę głosować bo na naszych ulicach będą chodzić kobiety z brodą oraz gender jest złem(nie do końca). Tylko prawica jest jedynym dobrym wyborem.

(05-14-2014, 15:14)stirante napisał(a): Ja tylko powiem, że ktokolwiek kto zagłosuje na JKM jest idiotą. Aktualnie mamy wybór dość trudny. Polska może być rządzona albo przez złodziei albo przez idiotów. Sam nie wiem co gorsze.
Ja pomieram w małej części JKM czyli zdjęcie przymusu płacenia na emeryturę. Jeszcze mamy inną prawicę np. Ruch Narodowy i PiS.
Poczujcie potęgę kapitalizmu!
Niedostępny
#25
JUŻ DZISIAJ GŁOSUJ NA TWÓJ RUCH! WYJDŹ Z DOMU I ZRÓB TO!!!
DAMY RADĘ!!
#26
Wyjdę z domu i umrę. Zabiją mnie menele, które chodzą koło sklepu i nigdy nie dają sobie nic kupić. Ale kiedy pójdą, ja idę i kupuję sobie CZIPSY! xd Troszeczkę bezsensowne, ale co tam.

@Erb Pamiętasz jak mój brat kupił VIP'a na twoim serwerze i domagał się o pieniądze? xDDDD
Nie będzie mnie ponad rok. Proszę nie banować : )



#27
Tiaa... NIE DOSTAŁ XD
#28
Tutaj usunęło ostatnie 3 strony. DZISIAJ JEST CISZA WYBORCZA!!!
402 Payment Required
#29
(05-25-2014, 07:52)Erbelion napisał(a): JUŻ DZISIAJ GŁOSUJ NA TWÓJ RUCH! WYJDŹ Z DOMU I ZRÓB TO!!!
DAMY RADĘ!!

Erb cisza wyborcza nadal trwa więc to kasuj za nim policja Cie złapie!

(05-25-2014, 10:59)lee32147 napisał(a): Tutaj usunęło ostatnie 3 strony. DZISIAJ JEST CISZA WYBORCZA!!!

Ale po co usunięto te 3 strony? Przecież zostały napisane przed ciszą wyborczą :/
Edit... zapomniałem że cofka była
Poczujcie potęgę kapitalizmu!
Niedostępny
#30
KUHeartA!!! 3,7 % POPARCIA DLA PALIKOTA!!!

HA! GAY!! KORWIN-MIKKE WSZEDŁ! XD


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości