Skoro nie korzystamy to trzeba zacząć. Jak zginęło 1000 króliczków : D?
Ten temat mówi mi, że się tam nie wypowiadałem. Ale Ty oczywiście wiesz lepiej. Bez przerwy refreshowałaś wątek, który założyłaś, ale wiem, że robiłaś to, żeby nie odszedł w zapomnienie. Jednak nie powinno się zmuszać innych do słuchania muzyki, którą ty słuchasz i ją lubisz. Jeżeli ja lubiłbym Justina Biebera i spamował nim, to Ty też byś się wkurzyła. Lecz w przeciwieństwie do Ciebie, ja Ciebie nie obrażałem, a jeżeli tak uważasz, to źle zrozumiałaś.
A co do Twojej pierwszej wypowiedzi o JB i DK, to podaj link, bo ja jestem leniwy i to Ty powinnaś mi udowodnić, że mówiłem coś złego. Ja mam 2 screeny o tym, że mnie obrażasz, więc teraz to ja wygrywam.
A ja nie edytuję postów, bo ktoś się może czepić, że specjalnie zmieniłem coś, żeby było źle dla kogoś.

A od jutra zabijaj króliczka w taki sam sposób, w jaki zabiłabyś mnie. Na to Ci zezwalam i nie obrażę się.

A jak chcesz się dalej kłócić, to chodź na PW.
402 Payment Required
(04-08-2014, 14:30)lee32147 napisał(a): A co do Twojej pierwszej wypowiedzi o JB i DK, to podaj link, bo ja jestem leniwy i to Ty powinnaś mi udowodnić, że mówiłem coś złego.
Jak zwykle nie czytałeś uwaznie, a napisałam wyraźnie [moderatorzy]USUNĘLI TWÓJ POST.
(04-08-2014, 14:30)lee32147 napisał(a): (...)Jednak nie powinno się zmuszać innych do słuchania muzyki, którą ty słuchasz i ją lubisz.
Po drugie, nikogo nie zmuszam, dam Ci porównanie. W temacie o pokemonach bez przerwy coś piszą więc to tez jest według ciebie zmuszanie do grania w pokemony? Idź z taką logiką gdzieś daleko, jak najdalej stąd. Przeciez nie piszę MACIE SŁUCHAĆ TEGO!, tylko przedstawiam najnowsze/moje ulubione release'y
(04-08-2014, 14:30)lee32147 napisał(a): (...)Jeżeli ja lubiłbym Justina Biebera i spamował nim, to Ty też byś się wkurzyła.(...)
Skąd wiesz? Moze bym go nie czytała, bo wiem, ze to najzwyklejszy trolling
(04-08-2014, 14:30)lee32147 napisał(a): (...)Ten temat mówi mi, że się tam nie wypowiadałem. Ale Ty oczywiście wiesz lepiej.(...)
Szczerze, to nawet Fish, Owocek i nawet WICIO mogą potwierdzić, ze tak napisałeś
(04-08-2014, 14:30)lee32147 napisał(a): (...)Bez przerwy refreshowałaś wątek, który założyłaś, ale wiem, że robiłaś to, żeby nie odszedł w zapomnienie(...)
To akurat prawda
(04-08-2014, 14:30)lee32147 napisał(a): (...)Lecz w przeciwieństwie do Ciebie, ja Ciebie nie obrażałem, a jeżeli tak uważasz, to źle zrozumiałaś.(...)
Lecz trolling to już nie obrażanie co nie?
(04-08-2014, 14:30)lee32147 napisał(a): (...)Ja mam 2 screeny o tym, że mnie obrażasz, więc teraz to ja wygrywam.(...)
Wygrywasz? To ja w coś z tobą gram?
(04-08-2014, 14:30)lee32147 napisał(a): (...)A ja nie edytuję postów, bo ktoś się może czepić, że specjalnie zmieniłem coś, żeby było źle dla kogoś.(...)
A czy ja edytuję? nie wydaje mi się. No chyba ze będą jakieś literówki
(04-08-2014, 14:30)lee32147 napisał(a): A od jutra zabijaj króliczka w taki sam sposób, w jaki zabiłabyś mnie. Na to Ci zezwalam i nie obrażę się.
Nie będziesz mi pisać co ja mam pisać, a moze ja mam swoje oryginalniejsze pomysły?
(04-08-2014, 14:30)lee32147 napisał(a): A jak chcesz się dalej kłócić, to chodź na PW.
A moze ja chcę to napisać tylko po to aby wszyscy widzieli, ze wcale tak nie jest?
(04-08-2014, 14:30)lee32147 napisał(a): (...)Ja mam 2 screeny o tym, że mnie obrażasz.(...)
To tylko moja odpowiedź na twój trolling.
Wszytko wyjaśnione więc, skończę tę polemikę, bo to nie ma sensu z takimi ludźmi jak ty.
[Obrazek: ezgif.com-optimize.gif]
(04-08-2014, 08:11)KillHuman92 napisał(a):
(04-05-2014, 17:36)Frost napisał(a): 869. Dowiedzial sie ze human ma 3 z wf(wychowanie fizyczne)

==================
Wyslane z Samsung Galaxy Trend Frosta
==================
>facepalm< Nie mam 3 z wf... Powiedziała ci młodsza odemnie osoba o rok...
873. Dowiedział się że Frost każdemu debilowi wierzy.

Czyli tobie :> bo wierzyłem ci że masz 5 z wf

===============
Wysłano z samsung galaxy trend Frosta za pomocą tapatalk pro
===============

(04-08-2014, 14:50)Ewe napisał(a):
(04-08-2014, 14:30)lee32147 napisał(a): A co do Twojej pierwszej wypowiedzi o JB i DK, to podaj link, bo ja jestem leniwy i to Ty powinnaś mi udowodnić, że mówiłem coś złego.
Jak zwykle nie czytałeś uwaznie, a napisałam wyraźnie [moderatorzy]USUNĘLI TWÓJ POST.
(04-08-2014, 14:30)lee32147 napisał(a): (...)Jednak nie powinno się zmuszać innych do słuchania muzyki, którą ty słuchasz i ją lubisz.
Po drugie, nikogo nie zmuszam, dam Ci porównanie. W temacie o pokemonach bez przerwy coś piszą więc to tez jest według ciebie zmuszanie do grania w pokemony? Idź z taką logiką gdzieś daleko, jak najdalej stąd. Przeciez nie piszę MACIE SŁUCHAĆ TEGO!, tylko przedstawiam najnowsze/moje ulubione release'y
(04-08-2014, 14:30)lee32147 napisał(a): (...)Jeżeli ja lubiłbym Justina Biebera i spamował nim, to Ty też byś się wkurzyła.(...)
Skąd wiesz? Moze bym go nie czytała, bo wiem, ze to najzwyklejszy trolling
(04-08-2014, 14:30)lee32147 napisał(a): (...)Ten temat mówi mi, że się tam nie wypowiadałem. Ale Ty oczywiście wiesz lepiej.(...)
Szczerze, to nawet Fish, Owocek i nawet WICIO mogą potwierdzić, ze tak napisałeś
(04-08-2014, 14:30)lee32147 napisał(a): (...)Bez przerwy refreshowałaś wątek, który założyłaś, ale wiem, że robiłaś to, żeby nie odszedł w zapomnienie(...)
To akurat prawda
(04-08-2014, 14:30)lee32147 napisał(a): (...)Lecz w przeciwieństwie do Ciebie, ja Ciebie nie obrażałem, a jeżeli tak uważasz, to źle zrozumiałaś.(...)
Lecz trolling to już nie obrażanie co nie?
(04-08-2014, 14:30)lee32147 napisał(a): (...)Ja mam 2 screeny o tym, że mnie obrażasz, więc teraz to ja wygrywam.(...)
Wygrywasz? To ja w coś z tobą gram?
(04-08-2014, 14:30)lee32147 napisał(a): (...)A ja nie edytuję postów, bo ktoś się może czepić, że specjalnie zmieniłem coś, żeby było źle dla kogoś.(...)
A czy ja edytuję? nie wydaje mi się. No chyba ze będą jakieś literówki
(04-08-2014, 14:30)lee32147 napisał(a): A od jutra zabijaj króliczka w taki sam sposób, w jaki zabiłabyś mnie. Na to Ci zezwalam i nie obrażę się.
Nie będziesz mi pisać co ja mam pisać, a moze ja mam swoje oryginalniejsze pomysły?
(04-08-2014, 14:30)lee32147 napisał(a): A jak chcesz się dalej kłócić, to chodź na PW.
A moze ja chcę to napisać tylko po to aby wszyscy widzieli, ze wcale tak nie jest?
(04-08-2014, 14:30)lee32147 napisał(a): (...)Ja mam 2 screeny o tym, że mnie obrażasz.(...)
To tylko moja odpowiedź na twój trolling
Wszytko wyjaśnione więc, skończę tę polemikę, bo to nie ma sensu z takimi ludźmi jak ty.

Frost widzi bóle dupy(złapałem wredote od gardena)

===============
Wysłano z samsung galaxy trend Frosta za pomocą tapatalk pro
===============
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
(04-08-2014, 14:50)Frost napisał(a): Frost widzi bóle dupy(złapałem wredote od gardena)
To nie są bóle dupy, to tylko wyjaśnienie, obrona swojego zdania.
[Obrazek: ezgif.com-optimize.gif]
No dobra, ale zrozum wredota od Gardena tzn. Pisanie wszędzie ze ktoś ma ból dupy

===============
Wysłano z samsung galaxy trend Frosta za pomocą tapatalk pro
===============
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
Nie spamić tu!
Frost mam 5-6 z wf-u.
Jutro napiszecie jeden post, kolejny jutro.
Nie będzie mnie ponad rok. Proszę nie banować : )



Cóż, Wicia ty zmusiłaś, żeby dawał mi minusy i mam dowód.
Do edytowania: nie pisałem, że Ty edytujesz, tylko że ja nie edytuję.
Jeżeli w tamtym temacie się wypowiadałem, to oskarżaj moderatorów, że usunęli mój post, bo ja nic nie usuwam i nie pamiętam, co pisałem. A świadków zawsze można przekupić. Takie są zasady tego forum: bez screenów nie ma winy.
Ja Ciebie nie trolluję, bo z żartów powinny śmiać się 2 osoby: ta, która żartuje i ta, o której są żarty.
Do usuniętego postu: napisałaś tylko "już usunęli", nie napisałaś kto i co usunęli, więc mogłem nie wiedzieć.
Ja Tobie nie rozkazuję, tylko składam propozycję.
A grą jest walka pomiędzy mną a Tobą. Walki zawsze są grą.
A w pokemony też gram, więc nie mam nic przeciwko temu. Kiedyś wątek o pokemonach też mnie wkurzał, bo nikt nie zabijał króliczków. Wtedy zacząłem sam je zabijać. Myślę, że sam zabiłem około 150 króliczków.
Jeżeli nie chcesz iść na PW, to postaram się wygrać tę walkę, która dla mnie jest pokojową zamieszką.

A teraz możemy się kłócić dodając posty w Post Scriptum pod króliczkami, więc tylko 1 post na dzień. Nieważne, co teraz napiszesz, ja tej reguły będę się trzymał. A skoro nie chcesz PW, to w końcu zapomnimy, o co nam poszło.
402 Payment Required
Lee na bożka wojennego!

===============
Wysłano z samsung galaxy trend Frosta za pomocą tapatalk pro
===============
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
877. Przeżył wojnę 3w3 vs l33

===============
Wysłano z samsung galaxy trend Frosta za pomocą tapatalk pro
===============
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
878. Odkrył główną siedzibę KGB w Polsce.
402 Payment Required


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości