Discord SkyLandu
#31
(01-06-2024, 18:46)Frisk napisał(a):
(01-06-2024, 18:43)l4mb0 napisał(a):
(01-06-2024, 17:33)Asriel napisał(a):
(01-06-2024, 16:08)l4mb0 napisał(a):
(01-06-2024, 14:01)Asriel napisał(a): A skąd wiesz że wcześniej im to nie przeszkadzało?

bo nic nie pisali ani nie zglaszali administacji dla mnie takie zachowanie = ze nie ma zadnego problemu

Protestować można w inny sposób, np: po prostu z tego nie korzystać

XDDDDDDDDD
Po tej reakcji widze ze myslenie nie jest twoja mocna strona xd ale sprobuj
Przeciez takie gillete czy coca-cola nie ponosza strat gdy cos odwala bo im listy wysylaja z tresciami ze im to przeszkadza xd

i ty cos mowisz o byciu "toskycznym" ?XD odpowiedzialem tak bo co administracja ma sie domyslac ze cos komus nie pasuje ale i nie rozmawiamy o produktach a o serwerze wiec malo trafne porownanie XD
#32
Tak bo nagle teraz tobie przeszkadza a jak wyzywasz innych na Discordzie to juz nie xd?
I nie nie mowimy o produktach tylko o uslugach jakie ktos dostarcza
[Obrazek: jSV4Oxy.png]
#33
(01-06-2024, 19:34)Frisk napisał(a): Tak bo nagle teraz tobie przeszkadza a jak wyzywasz innych na Discordzie to juz nie xd?
I nie nie mowimy o produktach tylko o uslugach jakie ktos dostarcza

ale to jak ty jestes taki dobry i gardzisz toxicami to wypada sie tak zachowywac hipokryto ?XD
#34
Tak gardze nimi i dlatego nie wyzywam kogos od k**ew tak jak ty

//warn za cala ta niepotrzebna klotnie, ktora jest nie na temat.
[Obrazek: jSV4Oxy.png]
#35
(01-06-2024, 20:33)Frisk napisał(a): Tak gardze nimi i dlatego nie wyzywam kogos od k**ew tak jak ty

a to ciekawe bo jeszcze nikogo nie zwyzywalem od k**ew :d

//warn za brak cenzury.
#36
proponowalbym tobie Frisk i l4mb0 przeniesienie waszej pieknej wymiany zdan gdzie indziej, np. shoutbox czy cos, a nie wprowadzac zamet w watku, ktory na dobra sprawe albo cos naprawi albo cos zepsuje, wiec jezeli chcemy dojsc do porozumienia to na prawde, prosze o zaprzestanie tej niepotrzebnej klotni.

odnoszac sie do calego watku ja jestem zdania, ze dopoki na watek nie odpowie "zarzadca" discorda (cbs) albo w ogole za sprawe wezmie sie cichy, to ja nie mam zamiaru komentowac tego co sie dzieje na discordzie, a niektorzy mam wrazenie ze chyba znaja moje zdanie na ten temat (ci wtajemniczeni, ale to mniejsza). jedynie co to mozemy sie wymieniac swoimi spostrzezeniami i zdaniami na temat discorda. nie ja tworzylem tam regulamin, zebym mogl go zmieniac z dnia na dzien.

dodatkowo oswiadczam, ze kazda wiadomosc, ktora bedzie nie na temat i bedzie spamem zostanie usunieta, a w radykalnych momentach uzytkownik zostanie ukarany warnem. prosze abyscie sie szanowali i z rozsadkiem uczestniczyli w wymianie swoich zdan, dziekuje - to tyle ode mnie.
#37
Dobra to jak ja to widzę:

Ktoś pisał ze serwery dc czy ts maja jakby zawsze zluzowany regulamin i to jest prawda. Uważam że osoby decyzyjne powinny wyczuwać gdzie jest ten „złoty środek” i pozwalać też na luźną rozmowę ale bez tekstów typu „debi**, cw** , masz autyzm” które mogą kogokolwiek obrazić - takie powinny zostać kasowane a użytkownicy karani.
Wprowadzenie całkowitego zakazu jakiś przekleństw spowoduje że będzie strach cokolwiek napisać bo rzucenie jednego przekleństwa nie związanego do nikogo będzie z automatu ban/kasowana wiadomość Itp. I jasne zgodzę się że jeżeli osoba będzie nadużywała przekleństw to wtedy można kasować itp te wiadomości.
#38
(01-05-2024, 18:29)Frisk napisał(a):
(01-05-2024, 17:32)Frisk napisał(a): Brak samoistnej reakcji to przyzwolenie na toksycznosc a jak pozwolicie na jeden raz a potem kolejny i kolejny to bedzie efekt kuli snieznej

Powtorze: pozwalacie na obrazanie, problem narasta i wtedy dotyczy to calej spolecznosci

tu sie zgodze. niestety problem polega tez na tym, ze zdecydowana wiekszosc spolecznosci discorda jest toksyczna :/

generalnie w tym temacie rozpetala sie jakas dziwna dyskusja, ktora znacznie odbiega od tematu przewodniego watku. zaostrzylismy zasady, beda one egzekwowane. zobaczymy, moze teraz bedzie lepiej. gdybyscie mieli jeszcze jakies propozycje/watpliwosci to mozecie pisac tutaj, tematu nie zamykam

Chrobras napisał(a):Dlatego nie rozumiem CBS_ jak możesz na serwerowym dc ukrywać kanał "classic" bo jest mała aktywność? Uważam że nawet gdyby nie było tam aktywności przez 5lat, ale dalej mamy taki tryb na serwerze to kanał taki powinien istnieć.

a gdzie walka o kanal pvp z pistoletami i skywars?
#39
Ja tam nawet usunąć czyjejś wiadomości nie mogłem to co się będę rzucał. Dziwne jest to dla mnie i uważam ze powinny być ale że to ty CBŚ nasz discordowy Putinie masz władze to nie ma co za dużo mówić Wink

Ps. Już więcej na temat się nie wypowiadam bo moja opinia jest jedna - rządzić dc powinien h3zquu Wink
#40
(01-07-2024, 19:46)Chrobras napisał(a): Ja tam nawet usunąć czyjejś wiadomości nie mogłem to co się będę rzucał. Dziwne jest to dla mnie i uważam ze powinny być ale  że to ty CBŚ nasz discordowy Putinie masz władze to nie ma co za dużo mówić Wink

Ps. Już więcej na temat się nie wypowiadam bo moja opinia jest jedna - rządzić dc powinien h3zquu Wink

popieram to co napisal chrobras ktos naduzywa wladzy nie bede pisal kto bo zostane zmutowany badz zbanowany prosze o zastanowienie sie nad ta sytuacja


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości