uprawnienie
#1
proponuję dodanie komendy /podnoszenie on/off. działałoby to na tej zasdzie, że po wpisaniu /podnoszenie off na wyspie gracz, który nie jest dodany nie może podnieść żadnego itemku, po wpisaniu /on już mógłby. proponuję to w tym celu, że czasem irytuje to, jak ktoś biega po wyspie gdy coś niszczymy i przy okazji zabiera itemki, nie oddaje i śmieje się jeszcze tobie w twarz.
#2
oj na wielkie tak Big Grin
#3
za, jak chca cos za darmo niech ida w koszulce lecha na mokotow
Prison, but it's Adventure  kopane z totalnym szefem, h3zquu
[Obrazek: RrgqHzd.png]
#4
to co, refresh moment?
#5
ref
#6
(09-11-2022, 15:17)h3zquu napisał(a): proponuję dodanie komendy /podnoszenie on/off. działałoby to na tej zasdzie, że po wpisaniu /podnoszenie off na wyspie gracz, który nie jest dodany nie może podnieść żadnego itemku, po wpisaniu /on już mógłby. proponuję to w tym celu, że czasem irytuje to, jak ktoś biega po wyspie gdy coś niszczymy i przy okazji zabiera itemki, nie oddaje i śmieje się jeszcze tobie w twarz.

Jestem i za i przeciw bo np ktoś chce sobie poexpić a właściciel wyspy zapomniał z powrotem napisać by mogli podnosić i inni by nie zarabiali dlatego proponuję by jak właściciela nie ma by nie ważne czy podnoszenie jest włączone czy wyłączone by mogli podnosić. Co wy na to?
Jestem Aniołem Ciemności 
#7
Żeby nie było później tak, że sam sobie ktoś wyrzucił swój miecz na innej wyspie a a później nie będzie mógł tego podnieść czy jakikolwiek inny przedmiot.
#8
(09-16-2022, 19:47)aromatol napisał(a): Żeby nie było później tak, że sam sobie ktoś wyrzucił swój miecz na innej wyspie a a później nie będzie mógł tego podnieść czy jakikolwiek inny przedmiot.

mozna to ustawic na dane przedmioty ;p
Prison, but it's Adventure  kopane z totalnym szefem, h3zquu
[Obrazek: RrgqHzd.png]
#9
(09-17-2022, 16:17)zuk napisał(a):
(09-16-2022, 19:47)aromatol napisał(a): Żeby nie było później tak, że sam sobie ktoś wyrzucił swój miecz na innej wyspie a a później nie będzie mógł tego podnieść czy jakikolwiek inny przedmiot.

mozna to ustawic na dane przedmioty ;p

ogólnie kiedyś widziałem na jednym serwerze, że jak się nie dało podnosić, to nie dało się też wyrzucić u kogoś itemku
#10
refne.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości