główki, główki i... główki!
#11
jestem przeciw ponieważ główki zostały usunięte w 2k14 z tego co wiem i co jeśli ktoś ma te główki i nagle będzie się dać je znów zdobyć gracze zostaną skrzywdzenie bo teraz jest to takie mniej rare :p
#12
(04-30-2022, 17:34)Sh4adov_Gracek napisał(a): jestem przeciw ponieważ główki zostały usunięte w 2k14 z tego co wiem i co jeśli ktoś ma te główki i nagle będzie się dać je znów zdobyć gracze zostaną skrzywdzenie bo teraz jest to takie mniej rare :p

póki co z tego co wiem to główki ma 5/6 osób takowe, więc jakie szkwydzenie? i tak na nich PLNów nie zarobisz i tak lol. a poza tym nie lubię takich argumentów, że nie bo stracę tylko ja na tym na wartości, lol. to że ty stracisz na wartości to każdy inny ma na tym ucierpieć, żeby nie było to przywracane? no tak to nie działa chłopczyku ;p
#13
a nie potrzebnie sie wypowiadałem bo i tak z wami dogadac sie nie da bo ktos se zatrzymał bo to rare rzecz a tu nagle głowki wracacie :3
#14
jeszcze @up - nie no, nie mówię, żeby zakazać komukolwiek komentowania wątku, ale ten argument do mnie nie przemawia, bo ty i tak tych główek (w 50%) nie kupiłeś, a za free dostałeś, a ja nie zapomniałem jeszcze jak byś w kilka minut stracił je wszystkie przez swoją głupotę. nie wiem kto może mieć główkę ze skinami, jedynie może ja i ty i ewentualnie to co u szumiego na działce jest i to tyle. ani jego, ani mnie nie to nie zaboli, jedynie ty masz do tego problem, bo PLNy ci uciekną. Tongue
#15
glowy
[Obrazek: je46nm6o2uh91.gif]
#16
Może być
#17
musi byc
[Obrazek: je46nm6o2uh91.gif]
#18
Shocked 
(04-30-2022, 18:33)Sh4adov_Gracek napisał(a): a nie potrzebnie sie wypowiadałem bo i tak z wami dogadac sie nie da bo ktos se zatrzymał bo to rare rzecz a tu nagle głowki wracacie :3

Prawie każdy sprzedał te głowy a nie było ich 8 lat wiec był dlugi czas na ich sprzedaż a pomysl niezly bo teraz malo kto na pvp idzie 
ps: przy zabijaniu wzbogacisz sie o sety/koxy/miecze
gracek gratis

https://imgur.com/a/Gkp8tKX
Kiedy rozumiesz, że życie nie ma sensu
   




#19
przypominajka
#20
refresh :*


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości