granat dymny
#1
propozycja nie jest ode mnie, a od graczy grających na trybie, a jako że nie posiadają konta na forum, albo są leniwi (albo toksyczni) no to ja piszę ten wątek za nich...

proponuję dodanie nowego granatu - granatu dymnego. jego działanie byłoby proste, po naciśnięciu PPM po 1/2 sekundzie robi się kłąb dymu w formie nie wiem, particlesa białego? jak przy wybuchu TNT? no coś w tym stylu. jego cena mogłaby wynosić 20$ i wstawić go w miejsce Flary, ponieważ flary raczej nikt nie używa (teoretycznie można dać randze VIP za free, ale nie wiem czy to nie będzie przesadą), oraz dodać jako przedmiot dropiący z "Zrzutu zaopatrzenia" na arenie. według mnie dodatek jako taki ok, bo w sumie jak jest flashbang, to tak zwany "smoke" też by się przydał, jeżeli się da oczywiście...
#2
da sie, ale flashbang dziala na kazdego, a granat dymny niestety juz nie bedzie.
wystarczy w ustawieniach wylaczyc czasteczki i gracz nie bedzie go widzial Sad
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
(04-17-2022, 18:52)Cichusek napisał(a): da sie, ale flashbang dziala na kazdego, a granat dymny niestety juz nie bedzie.
wystarczy w ustawieniach wylaczyc czasteczki i gracz nie bedzie go widzial Sad
no efekt ślepoty tutaj nie załatwi sprawy, szczególnie, że wtedy zrobi się flashbang v2... no nic, mimo wszystko dodałbym, bo patrząc na użyteczność, to gracze częściej po to by sięgali, niż po flarę... (no chyba, że dasz to do ekwipunku), wtedy efekt cząsteczek byt trwał nie wiem, 5/10 sekund? + tych cząstek musiałoby trochę być...

no bo szczerze, nie wiem czego innego oprócz cząsteczki użyć...
#4
jestem za! Smile
#5
ref(?)
#6
(04-24-2022, 07:02)h3zquu napisał(a): ref(?)
#7
no ale przeciez jak dodam taki granat to zaraz kazdy wylaczy czasteczki i bedzie "cheatowal" nie widzac w ogole dymu, dlatego nie widze sensu.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości