[Świąteczny Konkurs]
#1
Dzień dobry, wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i właśnie z tej okazji organizuję dla was konkurs budowlany na trybie SkyBlock 2.0.

Ogłaszam go znacznie wcześniej ze względu, iż chciałabym, abyście przeznaczyli ten czas na zorganizowanie jakiegoś planu, zgromadzenie surowców oraz późniejsze budowanie, które bywa czasochłonne.
W konkursie może wziąć udział każdy, poniżej przedstawiam punkty z którymi musicie się zapoznać. 

1. Motyw przewodni to Święta Bożego Narodzenia/mogą się znajdować Sylwestrowe elementy.
2. Na budowlę trzeba przeznaczyć całą powierzchnię wyspy, tj. 50x50.
3. Możecie budować 'ekipowo', natomiast przy zgłaszaniu należy podać nick osoby u której znajduje się praca, podział ewentualnej nagrody odbywa się indywidualnie między wami.
4. Chęć udziału możecie okazać poprzez odpowiedź w wątku niżej, wiadomość na forum lub wiadomość prywatną na serwerze. W przypadku pisania na serwerze oczekujcie mojej odpowiedzi, że was zapisałam, aby później nie było jakichś pomówień. Jeśli napiszcie poniżej, macie 100% pewności, że was zauważyłam i zapisałam. 
5. Zgłoszenia do konkursu przyjmuję do 23 grudnia, do godziny 23:59. Ocenianie wysp odbędzie się 25 grudnia, natomiast wyniki zostaną ogłoszone 26 grudnia. Co do godziny będę was jeszcze informować.
6. 24 grudnia zaktualizuję listę uczestników- jeśli będą jakieś braki zgłoście się natychmiastowo do mnie, nie chciałabym nikogo pominąć.
7. Nagrody:
I miejsce- 150k + ranga VIP
II miejsce- 50k + ranga VIP
III miejsce- 30k + ranga VIP
(jeśli budujecie w grupie ranga trafia tylko do jednej osoby, więc uzgodnimy to później)

Dla pozostałych uczestników jest również przewidziany drobny upominek pieniężny. Osoby, które zgłosiły się do konkursu, a na ich wyspach nie znajdował się żaden element świąteczny i/lub było ich mało nie będą uwzględnieni podczas wręczania nagród.
8. W razie jakichś niejasności/pytań możecie śmiało kierować swoje uwagi.
9. Liczę na kreatywność i życzę powodzenia.
(powyższe punkty mogą ulec drobnej korekcie)

/10. Inspirowanie się budowlami z internetu jest jak najbardziej dozwolone, zależałoby mi jednak, abyście unikali obserwacji waszych sąsiadów i kopiowanie tego samego 1:1. Mija się to z celem.
[Obrazek: NbTGMw.png]
#2
(11-11-2020, 20:06)vrednaa napisał(a): Dzień dobry, wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i właśnie z tej okazji organizuję dla was konkurs budowlany na trybie SkyBlock 2.0.

Ogłaszam go znacznie wcześniej ze względu, iż chciałabym, abyście przeznaczyli ten czas na zorganizowanie jakiegoś planu, zgromadzenie surowców oraz późniejsze budowanie, które bywa czasochłonne.
W konkursie może wziąć udział każdy, poniżej przedstawiam punkty z którymi musicie się zapoznać. 

1. Motyw przewodni to Święta Bożego Narodzenia/mogą się znajdować Sylwestrowe elementy.
2. Na budowlę trzeba przeznaczyć całą powierzchnię wyspy, tj. 50x50.
3. Możecie budować 'ekipowo', natomiast przy zgłaszaniu należy podać nick osoby u której znajduje się praca, podział ewentualnej nagrody odbywa się indywidualnie między wami.
4. Chęć udziału możecie okazać poprzez odpowiedź w wątku niżej, wiadomość na forum lub wiadomość prywatną na serwerze. W przypadku pisania na serwerze oczekujcie mojej odpowiedzi, że was zapisałam, aby później nie było jakichś pomówień. Jeśli napiszcie poniżej, macie 100% pewności, że was zauważyłam i zapisałam. 
5. Zgłoszenia do konkursu przyjmuję do 23 grudnia, do godziny 23:59. Ocenianie wysp odbędzie się 25 grudnia, natomiast wyniki zostaną ogłoszone 26 grudnia. Co do godziny będę was jeszcze informować.
6. 24 grudnia zaktualizuję listę uczestników- jeśli będą jakieś braki zgłoście się natychmiastowo do mnie, nie chciałabym nikogo pominąć.
7. Nagrody:
I miejsce- 150k + ranga VIP
II miejsce- 50k + ranga VIP
III miejsce- 30k + ranga VIP
(jeśli budujecie w grupie ranga trafia tylko do jednej osoby, więc uzgodnimy to później)

Dla pozostałych uczestników jest również przewidziany drobny upominek pieniężny. Osoby, które zgłosiły się do konkursu, a na ich wyspach nie znajdował się żaden element świąteczny i/lub było ich mało nie będą uwzględnieni podczas wręczania nagród.
8. W razie jakichś niejasności/pytań możecie śmiało kierować swoje uwagi.
9. Liczę na kreatywność i życzę powodzenia.
(powyższe punkty mogą ulec drobnej korekcie)

mysle ze wezme udzial
#3
Fajny konkurs, fajnie że wyszłaś z taką inicjatywą wobec graczy, w końcu coś nowego na serwerze i to zorganizowanego przez samego gracza, rzecz przy ktorej się przynajmniej pare osób nie będzie nudzić tylko budować świąteczne piętro
#4
Biorę udział
#5
zapisuję się!
#6
odświeżam//zapraszam do zapisywania się!
[Obrazek: NbTGMw.png]
#7
Odświeżam Heart
,,Być szczęśliwym - tego trzeba się uczyć."
 ~ Eurypides
[Obrazek: u3AG7aX.jpg]
#8
odświeżam//zapraszam do zapisów
[Obrazek: NbTGMw.png]
#9
odświeżam
[Obrazek: NbTGMw.png]
#10
odświeżam
[Obrazek: NbTGMw.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości