cos dla pvp
#11
przetestowalem plugin i tylko na 1.16 ma on jakis sens, poniewaz do tej wersji dodali blok tarczy strzeleckiej i wszystko dziala bardzo dobrze, na wszystkich innych wersjach trzeba korzystac z map umieszczonych w ramkach, a one dzialaja beznadziejnie - praktycznie nie ma znaczenia w ktore miejsce sie trafi, to ilosc punktow jest zazwyczaj losowa, malo tego, jak trafilem w blok obok tarczy to tez dostalem kilka punktow.

wiec aktualnie taki plugin moglby zaistniec tylko na adventure (1.16), bo np. skyblock2 jest jeszcze na 1.15 i bloki tarcz nie sa tam widoczne.
minusem dla mnie jest brak permisji czy ustawien dotyczacych kto lub gdzie moze postawic taka tarcze, wystarczy zrobic ja w stole do craftowania i juz bedzie aktywna tam gdzie ja postawimy np. na dzialce.
punkty, ktore sie zdobywa niczemu nie sluza i sa tylko informacja w ktore miejsce trafilismy, ale jednak wolalbym aby takie tarcze znajdowaly sie tylko na spawnie.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#12
(10-08-2020, 07:58)Cichusek napisał(a): przetestowalem plugin i tylko na 1.16 ma on jakis sens, poniewaz do tej wersji dodali blok tarczy strzeleckiej i wszystko dziala bardzo dobrze, na wszystkich innych wersjach trzeba korzystac z map umieszczonych w ramkach, a one dzialaja beznadziejnie - praktycznie nie ma znaczenia w ktore miejsce sie trafi, to ilosc punktow jest zazwyczaj losowa, malo tego, jak trafilem w blok obok tarczy to tez dostalem kilka punktow.

wiec aktualnie taki plugin moglby zaistniec tylko na adventure (1.16), bo np. skyblock2 jest jeszcze na 1.15 i bloki tarcz nie sa tam widoczne.
minusem dla mnie jest brak permisji czy ustawien dotyczacych kto lub gdzie moze postawic taka tarcze, wystarczy zrobic ja w stole do craftowania i juz bedzie aktywna tam gdzie ja postawimy np. na dzialce.
punkty, ktore sie zdobywa niczemu nie sluza i sa tylko informacja w ktore miejsce trafilismy, ale jednak wolalbym aby takie tarcze znajdowaly sie tylko na spawnie.
Można przecież dać inne bloki, np. blok siana, albo scustomować daną teksturę na blok strzelecki. + Na SkyBlocku 2.0 może to działać, z teksturą można zrobić albo bez niej, dać po prostu jakiś blok i się będzie strzelać (no chyba, że przyjdzie czas na aktualizację SkyBlocka 2.0 do wersji 1.16, co ma sens).


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości