Propozycja
#11
(06-09-2019, 10:52)PanGawrosz napisał(a):
(06-09-2019, 10:45)shenna napisał(a): jestem na nie, dlaczego?
Ponieważ serwer jest od 1.8-1.13 ,  i nie każdy gracz ma mc w wersjach 1.12-1.13
A elytra działa bardzo dobrze na wersjach 1.12.2
Gracze co mają mc 1.8 będą mieli troche lagi przez to , ale pewnie będzie że elytra nie ma nic wspólnego z lagami, owszem ma, grałam kiedyś na własnym serwie i każdy kto miał 1.12 i 1.12.2 normalnie im wszystko działało, a jak ja włączyłam mc 1.8 jeden duży lag, i to przez elytry  gdyby nie było tego laga, bym była za, ale tak to nie, i powodzenia aby było to dodane. Smile

Ale ja pisałem że chce aby wszedł serwer 1.9-1.13 a nie 1.8.

1.8 chce wkulczyć z serwera ponieważ no jak każdy wie- Wpiszcie w yt jak pobrać huzuni i odrazu jest huzuni 1.8

A wtedy by było mniej cheterów

(06-09-2019, 10:15)HezquPL napisał(a): Jestem przeciwny. Elytrą da się dużo bugować (między innymi niszczenie na wysokość 1 kratki w tunelach, co by doprowadziło do tego, że każdy na spawnie bugowałby się). Samo 1.9 jest dobre, no ale Cichusek musiałby ograniczyć właśnie tą elytrę, jeszcze chcesz ją dodać za 100 000$ do sklepu, gdzie duża ilość osób ma miliony na koncie. Jedynie gdzie miałaby zastosowanie - to na działkach. Jakby już serwer przeszedł do 1.9 to tak:
- Większość serwerów musiałby przejść nową edycję
- Pistolety/1vs1 musiałyby zostać zawieszone, lub wgrany zostać musiałby plugin na PvP z 1.8.

1.13 - jedynie jest możliwość wejścia z niej, ale itemów nie będzie, bo cichusek musiałby zaktualizować serwer do 1.13, a dał dostęp do wejścia z niższych wersji. Jeżeli chodzi o Cheaterów - istnieje coś takiego, jak cheaty na 1.9 i tak, jest to już od dawna.

@ZiiiZ - elytra jest od 1.9. W 1.11 dostała paliwo - fajerwerkę, jak coś.

Elytra: Ja bym dodał ja do nethru spawn i surowcowa byłoby szybsze poruszanie się do róznych miejsc np: jak dalekie twierdzy lub np biom z zbitym lodem co jest jak pamietam na +10k kratek a to długo sie idzie

Smile Nie kazdy ma wersje 1.9 Smile
Wiec nwm czemu by miala byc usunieta XD
Tongue Starsi gracze niektorzy wola wersje 1.8 Wink
Wiec nwm czemu ja usuwac? aby komus calkowicie psuc rozgrywke w grze?
Inne wersje moga nie dzialac jak powinny Big Grin
Wiec lepiej nie usuwac tej wersji Smile
Mam szacunek dla
prawdziwych a pogardę dla
fałszywych .
♥♥



Niedostępny
#12
Nie mam zdania
Niedostępny
#13
najlepszym silnikiem na mc shenka byl 1.7.x-1.8.x RO2 ten poprzedni te nowsze dzialaja tylko stabilnie z pojedynczych wersji np 1.9 to tylko 1.9 multisislnik mozna zastosowac do lobby ale same serwery nie powinny ich miec
#14
Niewiem jak wy ale mi różne wersje mc crashowały na tym serwie ( sprawdzałem 1.12 , 1.12.2 i pare innych ) a 1.8 działa mi znakomicie

Wiem że huzuni jest na 1.8 ale jeśli ktoś nie chce bana to po prostu go nie używa
Jeśli nie wiesz to mam nowy nick  Wink
Trokuszek Pozdrawia
Niedostępny
#15
(06-09-2019, 12:41)Tomek2209 napisał(a): Niewiem jak wy ale mi różne wersje mc crashowały na tym serwie ( sprawdzałem 1.12 , 1.12.2 i pare innych ) a 1.8 działa mi znakomicie

Wiem że huzuni jest na 1.8 ale jeśli ktoś nie chce bana to po prostu go nie używa

Mi chodzi aby usunąć werje 1.8 aby było mniej cheaterów 

Tomek co do ,, że jak chce dostać bana '' Mi nie chodzi o bany tylko chodzi mnie o wkurzanie mnie piszą np ,, idę do kopac dixy na x ray'' Albo jestem na pvp i widzę jak ktoś bije się z jakim graczem a 2 ma hax 

A 2 powód aby coś się stało fajnego na tym serwerze bo np. ja mi się już zaczyna nudzić ten serwer bo nie dzieje się nic nowego 

[Wiem zostały wprowadzone te głowki] a jak by weszły te nowe bloki budowalane jak i posiadać elytre bo mi to chodzenie do jungli 

Lub  biomu ze zbitym lodem jest to długie a mieć elytre [ za 100k ]  Fajnie się nią lata i byłoby szybsze się poruszanie do biomów róznych [ nie mówie tylko tu o surowcowe ] fajnie też było by w nethrze takie coś wprowadzić

Niedostępny
#16
(06-09-2019, 12:58)PanGawrosz napisał(a): Mi chodzi aby usunąć werje 1.8 aby było mniej cheaterów 

xd ?

(06-09-2019, 12:58)PanGawrosz napisał(a): A 2 powód aby coś się stało fajnego na tym serwerze bo np. ja mi się już zaczyna nudzić ten serwer bo nie dzieje się nic nowego 

Te parę nowych klocków też ci się szybko znudzi.

A Elytra na MP to nic więcej jak bugujący się szajs. Na jakimkolwiek serwerze bym nie grał, to wbijałem się nią w ziemię albo wypadałem po za mapę.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#17
Wiecie że komentowanie tego wątka itp prowadzi tylko do straty czasu? Smile
LWG ✊✊✊
#18
Mi pomysł sie podoba, jestem za. Ale jak to zrobicie to ja nwm XD

#19
Jak najbardziej za
Teach Me
#20
Ehh, powiem jeszcze raz:

Chce aby ten serwer był na 1.9-1.13 [Powody]

-Usunąć wersje 1.8 ponieważ to jest najpopularniejsza wersja do używanie hax [ Huzuni 1.8 ] 

~Zmieniejszyło by to wtedy graczy używajacych haxy

-Dodać wersje 1.13 ponieważ są tam fajne bloki budowlane i nowe zwierzęta jak i enchanty dobre na różne rzeczy

Chce aby dodać elytre  [ Powody ]

-Szybsze przemieszczanie się w dalekie miejsca np. biomy na surowcowej lub w nethrze do twierdz

-Na działkach też by było fajnie oglądanie np. Wysokich budowli lub ogólnie działek 

Zabijaka może i używał huzuni ale już tego nie robie.

Ps

-Mówię nadal o trybie Classic jeśli ktoś ma propozycje odnośnie innych trybów: mówcie bo przecież wszedzie można dodać elytre 

~Nie zapominajmy też o pvp z pistoletami tam elytra też mogła by być ale to np: 1k za nią ja tylko tak mówie najbardziej chciałbym

~dodać bardziej na Classic

Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości