Propozycja
#1
Hej, przychodzę z propozycja aby dodać na cl elytre

Nie chodzi mi o to aby mogło by się dostać do Endu ale aby dodać do /sklep 

Proponuje aby np. jedna elytra kosztowała 100-150k

Co do elytry jeszcze bardzo fajnie byłoby to szybsze poruszanie się w różne miejsca jak np biom z zbitym lodem to jest na 10k czy tam 11k kratek a tak to szybko można by się tam przmieścić.

Wiem Cichusku, że myślisz nie ta wersja itp ale można już usunać wersje 1.8

Wersja 1.8 - gracze ją lubią bo huzuni działa

Przy okazji zmniejszyła by się liczba graczy którzy posiadają cheaty 

Można byłoby zmienić na wesje: 1.9-1.13

1.13 fajnie byłoby wprowadzić ponieważ są tam fajne bloczki nowe zwierzątka enchanty fajna na itki

Ogólnie chciałbym wprowadzić wercje 1.9-1.13 i elytre do sklepu [ da się to zrobić] 

No to wszytko.

A i Cichusku nie zamykaj od razy wątku

Niedostępny
#2
Jestem za
dodało by to trochę nowiści
nowe bloki,zwierzeta i wiele różnych rzeczy
#3
Też jestem za ( szczególnie żeby było mniej cheaterów )
Ale myśle że to nie wypali Smile
Jeśli nie wiesz to mam nowy nick  Wink
Trokuszek Pozdrawia
Niedostępny
#4
pisalem juz na serwerze gawi ze elytra jest od 1.11 zmiana wersji do 1.9 niewiele da nawet juz niepamietam co tam bylo wiekszosc graczy tak to huzuni/wurst czy inne nielegalne mody... i przez to serwer sie ich pozbedzie czesci tej spolecznosci juz od dawna jestem za aktualizacja nowe bloczki mozliwosci... ja tym dzieciaka buduje cuda na przestarzalej wersji chcialbym was uczyc tego wszystkiego z nowymi bloczkami gdzies tam proponowalem aktualizacje na kapletne 1.13 papugi betony lamy czy cale piekne nowe biomy netheru endu czy nawet oceanaria... chodzi po prostu o to ze przy tym byla by kupa roboty cichusek jest sam z tym wszystkim wiesz nowy sklep nowe zasady nowe wszystko to naprawde dluga i zawila droga a bez zaangazowanego wsparcia naszemu drogiemu cichemu to sie nie uda a raczej kazdemu z dolotu niezaufa... wracajac do samego tematu watku tak jestem za aktualizacja nawet do najnowszego 1.14 nie tylko 1.9 na ktorym nie ma elytry bardziej chodzilo Ci o 1.11 ale wiem ze to nie przejdzie sam na poczatku grudnia probowalem postawic siec serwerow 1.13 udalo mi sie stworzyc lobby i dwa proste tryby ale to nie jest takie latwe jak sie wydaje z tymi najnowszymi najnowszymi pluginami...
pozdrawiam
#5
(06-09-2019, 09:30)ZiiiZ napisał(a): pisalem juz na serwerze gawi ze elytra jest od 1.11 zmiana wersji do 1.9 niewiele da nawet juz niepamietam co tam bylo wiekszosc graczy tak to huzuni/wurst czy inne nielegalne mody... i przez to serwer sie ich pozbedzie czesci tej spolecznosci juz od dawna jestem za aktualizacja nowe bloczki mozliwosci... ja tym dzieciaka buduje cuda na przestarzalej wersji chcialbym was uczyc tego wszystkiego z nowymi bloczkami gdzies tam proponowalem aktualizacje na kapletne 1.13 papugi betony lamy czy cale piekne nowe biomy netheru endu czy nawet oceanaria... chodzi po prostu o to ze przy tym byla by kupa roboty cichusek jest sam z tym wszystkim wiesz nowy sklep nowe zasady nowe wszystko to naprawde dluga i zawila droga a bez zaangazowanego wsparcia naszemu drogiemu cichemu to sie nie uda a raczej kazdemu z dolotu niezaufa... wracajac do samego tematu watku tak jestem za aktualizacja nawet do najnowszego 1.14 nie tylko 1.9 na ktorym nie ma elytry bardziej chodzilo Ci o 1.11 ale wiem ze to nie przejdzie sam na poczatku grudnia probowalem postawic siec serwerow 1.13 udalo mi sie stworzyc lobby i dwa proste tryby ale to nie jest takie latwe jak sie wydaje z tymi najnowszymi najnowszymi pluginami...
pozdrawiam
Ale chyba gracze nie są aż tak leniwi aby nie zmienić wersji na 1.12 prosz was bez przesady..

Niedostępny
#6
Spróbuj odpowiedzieć sobie na pytanie dlaczego większość popularnych serwerów stoi na 1.8
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#7
Jestem przeciwny. Elytrą da się dużo bugować (między innymi niszczenie na wysokość 1 kratki w tunelach, co by doprowadziło do tego, że każdy na spawnie bugowałby się). Samo 1.9 jest dobre, no ale Cichusek musiałby ograniczyć właśnie tą elytrę, jeszcze chcesz ją dodać za 100 000$ do sklepu, gdzie duża ilość osób ma miliony na koncie. Jedynie gdzie miałaby zastosowanie - to na działkach. Jakby już serwer przeszedł do 1.9 to tak:
- Większość serwerów musiałby przejść nową edycję
- Pistolety/1vs1 musiałyby zostać zawieszone, lub wgrany zostać musiałby plugin na PvP z 1.8.

1.13 - jedynie jest możliwość wejścia z niej, ale itemów nie będzie, bo cichusek musiałby zaktualizować serwer do 1.13, a dał dostęp do wejścia z niższych wersji. Jeżeli chodzi o Cheaterów - istnieje coś takiego, jak cheaty na 1.9 i tak, jest to już od dawna.

@ZiiiZ - elytra jest od 1.9. W 1.11 dostała paliwo - fajerwerkę, jak coś.
#8
jestem na nie, dlaczego?
Ponieważ serwer jest od 1.8-1.13 , i nie każdy gracz ma mc w wersjach 1.12-1.13
A elytra działa bardzo dobrze na wersjach 1.12.2
Gracze co mają mc 1.8 będą mieli troche lagi przez to , ale pewnie będzie że elytra nie ma nic wspólnego z lagami, owszem ma, grałam kiedyś na własnym serwie i każdy kto miał 1.12 i 1.12.2 normalnie im wszystko działało, a jak ja włączyłam mc 1.8 jeden duży lag, i to przez elytry gdyby nie było tego laga, bym była za, ale tak to nie, i powodzenia aby było to dodane. Smile
Mam szacunek dla
prawdziwych a pogardę dla
fałszywych .
♥♥



Niedostępny
#9
(06-09-2019, 10:45)shenna napisał(a): jestem na nie, dlaczego?
Ponieważ serwer jest od 1.8-1.13 ,  i nie każdy gracz ma mc w wersjach 1.12-1.13
A elytra działa bardzo dobrze na wersjach 1.12.2
Gracze co mają mc 1.8 będą mieli troche lagi przez to , ale pewnie będzie że elytra nie ma nic wspólnego z lagami, owszem ma, grałam kiedyś na własnym serwie i każdy kto miał 1.12 i 1.12.2 normalnie im wszystko działało, a jak ja włączyłam mc 1.8 jeden duży lag, i to przez elytry  gdyby nie było tego laga, bym była za, ale tak to nie, i powodzenia aby było to dodane. Smile

Ale ja pisałem że chce aby wszedł serwer 1.9-1.13 a nie 1.8.

1.8 chce wkulczyć z serwera ponieważ no jak każdy wie- Wpiszcie w yt jak pobrać huzuni i odrazu jest huzuni 1.8

A wtedy by było mniej cheterów

(06-09-2019, 10:15)HezquPL napisał(a): Jestem przeciwny. Elytrą da się dużo bugować (między innymi niszczenie na wysokość 1 kratki w tunelach, co by doprowadziło do tego, że każdy na spawnie bugowałby się). Samo 1.9 jest dobre, no ale Cichusek musiałby ograniczyć właśnie tą elytrę, jeszcze chcesz ją dodać za 100 000$ do sklepu, gdzie duża ilość osób ma miliony na koncie. Jedynie gdzie miałaby zastosowanie - to na działkach. Jakby już serwer przeszedł do 1.9 to tak:
- Większość serwerów musiałby przejść nową edycję
- Pistolety/1vs1 musiałyby zostać zawieszone, lub wgrany zostać musiałby plugin na PvP z 1.8.

1.13 - jedynie jest możliwość wejścia z niej, ale itemów nie będzie, bo cichusek musiałby zaktualizować serwer do 1.13, a dał dostęp do wejścia z niższych wersji. Jeżeli chodzi o Cheaterów - istnieje coś takiego, jak cheaty na 1.9 i tak, jest to już od dawna.

@ZiiiZ - elytra jest od 1.9. W 1.11 dostała paliwo - fajerwerkę, jak coś.

Elytra: Ja bym dodał ja do nethru spawn i surowcowa byłoby szybsze poruszanie się do róznych miejsc np: jak dalekie twierdzy lub np biom z zbitym lodem co jest jak pamietam na +10k kratek a to długo sie idzie

Niedostępny
#10
hmmm tak tu jest pelno niezgody miedzy nami faktycznie nowsze wersje lepszy komputer... ale gracze wybieraja 1.8 ze wzgledu na czity badz blazingpack wiekszosc z nich nie ma premium a komputery maja mega lepsze odemnie gram na starym 7 letnim laptopie miewam spadki fps ale da sie to przezyc 1.13 mi dziala i plynnie chodzi wiec niezbyt rozumiem problemu mam stary i3 2200mhz 8gb ram i niestety nie moge wymienic grafiki jedyne 64 zintegrowana jednak to ze sie kopie na 1 kratke to nie jest bug rowniedobrze mozna bylo by teraz wylac wode i plywac z potka po tunelach w nowym 1.14 niedlugo moze i bedzie nawet czolganie sie i kucanie minecraft ciagle sie rozwija a nowe wersje nowe mozliwosci jedyne pytanie ktore zadal toiru wiekszosc popularnych serwerow... popularnych non premium w polsce spojrzmy na ogolnoswiatowy rynek wyglada to zupelnie inaczej... my tutaj i polskie "popularne" serwery non premium stoja od lat w miejscu i no niestety ilosc gracczy z roku na rok drastycznie spada dla czego ? bo lepiej odpalic huzuni i pojsc na nowe easyhc co co tydzien powstaje 1000000 edycji na przeroznych serwerach daltego rowniez bylem za wprowadzeniem survivalu na sky-land prosty przyklad zwyklego gjecedwa kiedys najpopularniejszy serwer non w pl bylo tam masa graczy 3x wiecej jak na sky dzis momentami jest duzo mniej jak u nas a dla czego? stara wersja zaniedbanie brak rozwoju cziterstwo... my normalni gracze powinnismy walczyc o nasz sky land by do tego niedopuscic... dalej jestem za argumenty na nie sa zbyt slabe za zbyt mocne sam fakt ze laucherow z haxami na coraz to nowsze wersje jest coraz mniej niezdziwie sie jak niedlugo powstanie do minecrafta cos w rodzaju vaca na steam i bedzie bardzo dobrze wtedy wszystkie serwery przejda na najnowsza wersje bo to rozwiaze klopot z czitami

P.S. od kiedy na serwie pojawila sie mozliwosc wejscia z wersji 1.13 iemialem okazji odpalic starszej... dla czego ludzie wybieraja 1.8... hmmm no to wam bardzo Ciekawe - huzuni 1.8? najpopularniejszy czit jaki jest ? kazdy 10 latek umie to zainstalowac... jednym slowem te najpopularniejsze serwery godza sie na spolecznosc cziterow a wlasciciele zrzucaja klopot z nimi w rece adminow bo najwiecej najpopularniejszych serwerow jest wlasnie na 1.8.8 blazingpack tak dla jasnosci nie patrzcie na okres sprzed dwoch 5 lat... sorry te czasy minely


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości