Błagam o pomoc szybką
#1
Ludzie jakiś typ w grze chciał mi za free dać pelerynke uwierzyłem zalogowałem sie na stronie wyglądało MOJANGowo wiec nie bałem sie 
teraz ktos sie włamal na moje konto i zmienił mi nick na doktorsila czy jest mozliwosc zmiany hasla
moze jest ale jej nie widze jestem roztrzesiony pomocy
Teach Me
  Odpowiedz
#2
Wiem że jak na koncie zostaje zmieniony adres e-mail to na twój pierwszy (albo obecny, nie jestem do końca pewny raczej adresu się nie zmienia często) na którym było kupowane premium, przychodzi wiadomość z linkiem do zresetowania danych.

Ogólnie: https://help.mojang.com/customer/en/port...was-stolen
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
#3
mam nowe hasło
Teach Me
  Odpowiedz
#4
Ogólnie to zaleciałbym tobie ustawienie dodatkowych pytań zabezpieczających, sprawiają że konto jest bezpieczniejsze.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
#5
(03-14-2019, 20:48)_DrStrange_ napisał(a): mam nowe hasło

jednak niestety zmieniono mi nick

(03-14-2019, 20:48)Tails napisał(a): Ogólnie to zaleciałbym tobie ustawienie dodatkowych pytań zabezpieczających, sprawiają że konto jest bezpieczniejsze.

aż wstyd dałem się tak nabrać ale potrzebuje pomocy jest jakiś sposób żeby ten nick zmienić ?
na ten który miałem? błagam o pomoc bo ja tu mdleje
Teach Me
  Odpowiedz
#6
Nick ponownie można zmienić po 30 dniach, w przypadku tego samego nicku co poprzednio 37 dni, bo poprzedni nick jest jeszcze dodatkowo niedostępny przez 7 dni.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
#7
(03-14-2019, 20:49)_DrStrange_ napisał(a):
(03-14-2019, 20:48)_DrStrange_ napisał(a): mam nowe hasło

jednak niestety zmieniono mi nick

(03-14-2019, 20:48)Tails napisał(a): Ogólnie to zaleciałbym tobie ustawienie dodatkowych pytań zabezpieczających, sprawiają że konto jest bezpieczniejsze.

aż wstyd dałem się tak nabrać ale potrzebuje pomocy jest jakiś sposób żeby ten nick zmienić ?
na ten który miałem? błagam o pomoc bo ja tu mdleje

z tego co czytam na ich stronie mój nick teraz bedzie wolny ale zatrzymany przez 37 a ja nie mg zmienic przez 30 zeby miec szanse na powrot do nicku jednak nie moge znalezc nic na temat przyspieszenia tego procesu
Teach Me
  Odpowiedz
#8
Wiem, że w przypadku kliknięcia tego linku który otrzymuje się gdy e-mail zostaje zmieniony, dane konta są resetowane do poprzedniego stanu. Nick również. Znajomy miał taką sytuację, przy emigrowaniu konta. Czy przy takiej zwykłej zmianie e-maila tak jest, to nie wiem.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
#9
zmieniłem hasło ale nicku nie widze mozliwosci
ale dzis ten typ mi go zmienił i jest 30 dni czekania

(03-14-2019, 21:02)_DrStrange_ napisał(a): zmieniłem hasło ale nicku nie widze mozliwosci
ale dzis ten typ mi go zmienił i jest 30 dni czekania

wysłałem email do mojang prosząc tam o zmienienie nicku na stary jednak nie mam pojęcia czy to się uda
Teach Me
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości