Skąd pochodzi twój nick?
Patrz na przecinki bo zaraz k*rwicy dostane
  Odpowiedz
Viper dostaje k*rwicy xD
Niedostępny
  Odpowiedz
pan Z. Zireael.
Fani pana Sapkowskiego będą wiedzieć. Można powiedzieć, iż jestem psychofanem Wiedźmina, i tym podobnych.
Zireael - ze Starszej Mowy - Jaskółka. Tyle.

Pozdrawiam, pan Z aka Jaskółka.
Nie znam nikogo, nie wierzę w nic.
  Odpowiedz
JA JESTEM PSYCHO FANEM SERII ASSASSIN'S CREED WIĘC...
CZEMU SE NIE DAŁEM NICKU Z AC? ;p
Poczujcie potęgę kapitalizmu!
Niedostępny
  Odpowiedz
Moim najbardziej znanym nickiem jest Ewelina70(taki nick mam w Osu!, Curve fever i Niegdyś w MC). A tak narodziła się skrócona wersja mojego nicku Ewelina70 ---> Ewe:
Pewnego dnia, grałam sobie w MC z kumplami z klasy i nazwałam się Ewelina70. Mój kolega kiedy coś spieprzył lub nie mógł wyjść tepał się do mnie ale nie chciało mu się pisać mojego nicku i powiedział:
-Weź skróć sobie nick bo nie chce mi się go pisać
-Dobra. z/w
I od tamtej chwili nazywałam się Ewe i pod takim nickiem gram na Hide n' Seek'u oraz na sky-landach Smile
[Obrazek: ezgif.com-optimize.gif]
  Odpowiedz
Ja za niepamiętnych czasów oglądałem pewną bajkę o cyfrach. Najbardziej lubiłem cyfre 4. No i jak miałem 6 lat z moim kumplem Tomkiem zarysowaliśmy cały karton od czegoś dużego(taka nasza baza) no i podpisaliśmy sie "4jakub4 i 6tomek6" (on też to oglądał i najbardziej lubił 6) no i tak zostałoTongue

ps. wiem dużo "no i"Smile
[Obrazek: gallery_1410469134_989794.gif]
[Obrazek: 134.gif] - KLIKNIJ
  Odpowiedz
Jezu.

Ta bajka wciąż leci na BBC.
Ale WTF czemu nick z bajki? xD
Ja mam nick od nazwiska.
Niedostępny
  Odpowiedz
a ja od rejestracji samochodowej spod domu mojego brata
  Odpowiedz
Od cs'a ;>
Grałem pod nickiem Qouit przez jakiś rok, wszedłem na jeden serwer, i zaczęli na mnie wołać Kuku, i poźniej Kukulka, a że ja nie lubie długich nicków, to dałem QQulka Big Grin i tak mi od 3 lat zostało :>
A Qouit wzięło się od słowa angielskiego "Quit" i wszyscy język kaleczyli jak to przeczytać ;>
  Odpowiedz
Gardecki :p
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości