Ban
#1
Czesc,
Pisze glownie do boczka. Jesli nie widziales tabliczki na rogu działki, to nie moja wina. Dzialka zrobiona byla po to zeby kazdy mogl cos od siebie zbudowac. Dlatego dodalem wszystkich. Przed wyjsciem z gry sprawdzilen czy wszystko jest ok. I bylo ok. Naprawde nie moja wina, ze niektorzy nie umieja sie dobrze bawic, Przepraszam za nich. Z drugiej strony, ty jako pomocnik, dobrze widziales ze wszyscy sa dodaniw, mogles normalnie po ludzku zniszczyć ta obrazajaca tabliczke o ktorejtym rzekomo mowa bo nawet jej nie nie widzialem. Prosze o unbana, po wejsciu usune wszystkich z dzialki
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#2
A co jesli to ty postawiles i zwalasz na innych? Jako byly pomocnik powinienes wiedziec, ze wlasciciel dzialki bierze za nia odpowiedzialnosc.
#3
(11-03-2018, 20:02)Impression napisał(a): A co jesli to ty postawiles i zwalasz na innych?

Gdyby tak bylo zapewne nie pisalbym tej skargi I pisal w troche inny sposob.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#4
Dobra, przypuśćmy że to zdanie powyżej jest prawdziwe, mimo że nie wiadomo co na jedno do drugiego.

I naprawdę, były pomocnik nie przewidział tego co się stanie gdy doda wszystkich do działki która jest na dodatek przy /warp dzialki?

Chyba mówić że za działkę odpowiada właściciel to nie muszę...
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#5
(11-03-2018, 20:31)Tails napisał(a): Dobra, przypuśćmy że to zdanie powyżej jest prawdziwe, mimo że nie wiadomo co na jedno do drugiego.

I naprawdę, były pomocnik nie przewidział tego co się stanie gdy doda wszystkich do działki która jest na dodatek przy /warp dzialki?

Chyba mówić że za działkę odpowiada właściciel to nie muszę...

Dopoki bylem na serwerze bylo naprawde fajnie, budowalismy jakiegos budowle z dirta itp I NIESTETY NIE PRZEWIDZIALEM zlosliwosci graczy.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#6
No ale dlaczego administracja ma ci wierzyc? Nie trzeba miec 300iq zeby wiedziec, ze gracze sa do czegos takiego zdolni. Zaraz kazdy zacznie cos takiego robic i pisac, ze dodani byli wszyscy.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości