unban
#1
zaczeło sie tak grałem sobie na nicku DJ_Leopold niemam haxów ani nic tak o kopalem sb i tego dnia mialem szczęście do diamentów bo kopalem sobie i nagle _Boczek mi dał bana za xray mimo ze nie mialem xray nawet mozecie sprawdzic mnie udostepnie ekran i potem jak _Boczek mi dał bana wkurzylem sie i troche straciłem chęć do gry stwierdzilem ze zrobie nowe konto i sprubuje od nowa grać ide sobie tak na surowcowej przez las i nagle dostaje kolejnego pana tym razem perma za xray/mk i powiedzcie mi dlaczego na 2 koncie za nic dostalem bana dlaczego _Boczek psuje radość z gry gram sobie normalnie legalnie bez haxów to nagle dostaje bana za xray no ludzie to nie ma sensu cieszyłem sie jak grałem na tym serverze to dostałem bana za nic potem 2 konto zrobilem bo chcialem grac dalej to chwile pogralem to ban za xray/mk to juz grac nie mg dlaczego mi ten _Boczek psuje radośc z gry ja nic zlego nei zrobilem a dostalem bana niechce zeby tacy admini byli jak _Boczek bo tacy ludzie tylko zniechęcają do gry nic wiecej. chciałbym zeby ten _Boczek dostał degrade bo on sie nie nadaje na pomocnika tepa sie do kazdego jak widzi ze ktos diaxy wydobywa to odrazu xray no prosze bardzo taka gra niema sensu tacy ludzie mnie tylko z niechęcaja do gry. to bylo 2018-08-28 i teraz nie zagra sb bo dostalem bana na ip i smutno mi z tego powodu ze macie takiego nie ogar pomocnika według mnie on nie powinien nigdy byc pomocnikiem nie nadaje sie. i dlaczego jak gram na 2 koncie po banie to gram chwile i juz ban perm na ip no dlaczego ja tego nie rozumiem nic nawet nie zrobilem zróbcie cos z tym. bo naprawde taki fajny server a taki slaby pomocnik arz mi sie przestalo grac chciec jak tak dalej bedzie on robic to nikt na tym serverze nie bedzie grac
#2
Boczek widział, ze używasz x-Ray, więc miał do tego powody, aby Cię zbanowac.
Posiadanie multikont jest zabronione, dlatego dostałeś bana permanentnego.
Jak bys dobrze się zastanowił, to nie robił byś 2-go konta, tylko mogłeś poczekać te 10 dni, za złamanie regulaminu.

To ciekawe, bo jakoś nie dawno grałem na Classicu i kopalem surowce, diaxy itd. I powiedz mi dlaczego nie mam bana? Odp: Bo NIE używałem wspomagaczy, czy tam xray.
Niedostępny
#3
niemam xray po prostu kopalem sie prosto i diaxy byly jakos ja niemam xray a boczek mnie zbanowal a 2 konto zrobilem poniewaz chcialem sobie pograc ale widze ze to niema sensu jak itak dostaje bana za nic przzez takiego admina sie server psuje tyle w temacie a niedostales bana bo moze sie nie tepal do cb ja kopalem sb tunele proste i troche zakrecalem i tyle niemam xray i oczym tu mowa dal mi bana za nic
#4
(08-29-2018, 14:16)DJ_Leopold napisał(a): niemam xray po prostu kopalem sie prosto i diaxy byly jakos ja niemam xray a boczek mnie zbanowal a 2 konto zrobilem poniewaz chcialem sobie pograc ale widze ze to niema sensu jak itak dostaje bana za nic przzez takiego admina sie server psuje tyle w temacie a niedostales bana bo moze sie nie tepal do cb ja kopalem sb tunele proste i troche zakrecalem i tyle niemam xray i oczym tu mowa dal mi bana za nic

Nie mogłeś dostać bana za nic...
Jednak dobrze wiesz, ze bez dowodów nic nie zrobisz.
Niedostępny
#5
(08-29-2018, 14:16)DJ_Leopold napisał(a): niemam xray po prostu kopalem sie prosto i diaxy byly jakos ja niemam xray a boczek mnie zbanowal a 2 konto zrobilem poniewaz chcialem sobie pograc ale widze ze to niema sensu jak itak dostaje bana za nic przzez takiego admina sie server psuje tyle w temacie a niedostales bana bo moze sie nie tepal do cb ja kopalem sb tunele proste i troche zakrecalem i tyle niemam xray i oczym tu mowa dal mi bana za nic

Multikonta są zakazane, jest to napisane na /lobby, trudno było przeczytać?
Dodatkowo - Boczek bez powodu nie zbanowałby cię. A ty dla niego ewidentnie używałeś cheatów (nie dziwie się, chwaliłeś się raz nawet swoją ilością diamentów). Przez takiego pomocnika właśnie serwer idzie w dobrą stronę bo jest sprawiedliwość, nie ma faworyzacji. Kopales tunele proste powiadasz - typowe dla x-rayowca. Kopanie przed siebie i nagle O - Diamenty, jak fajnie, pewnie nie dostane bana - Mylisz się i to ogromnie.
Nie pisz już lepiej żadnych bzdur, bo ci nie uwierzy nikt.
#6
moge podać skype i pokazac zze zadnych cheatów nie mam ja grałem sb normalnie nie cheatowalem kopalem bo potrzebowalem kamienia i dostalem bana za niby xray a zrobilem 2 konto bo chcialem grac dalej ale dostalem bana na ip i stracilem chęć do gry ten server upadnie przez takich ludzi jak _Boczek
#7
(08-29-2018, 14:20)DJ_Leopold napisał(a): moge podać skype i pokazac zze zadnych cheatów nie mam ja grałem sb normalnie nie cheatowalem kopalem bo potrzebowalem kamienia i dostalem bana za niby xray a zrobilem 2 konto bo chcialem grac dalej ale dostalem bana na ip i stracilem chęć do gry ten server upadnie przez takich ludzi jak _Boczek

Ghe, nie wiem czemu, ale śmieszy mnie takie coś - nagle po banie chcesz pokazać screen ekranu, a folder z cheatami pewnie gdzieś ukryty jest, albo jeszcze lepiej - jest dalej, ale w takim miejscu, gdzie działać będzie. Ehh, wymówki - wymówkami, mogę tyle powiedzieć, bo ja ci nie wierzę w to akurat, że kopałeś takie tunele specjalnie, w poszukiwaniu stone, który jest na powierzchni również i na wyższych poziomach... Coraz bardziej się pogrążasz.

Ja nie wiem co ty masz do Boczka, ale zrozum, że on jest dobrym pomocnikiem i przez niego serwer nie może upaść, bo nie ma jak, wykonuje bardzo dobrze swoją robotę nie to co jeden pewien pan h.....
#8
kopalem tylko proste tunele bo kopalem kamien a to ze diaxy znalazlem po drodze to nie moja wina chodzi mi oto ze _boczek czegos mugl nie zauwazyc i sie pomylil i mi dal bana a ja sie nigdy diaxami nie chwalilem tylko chcialem aby kto mój ladny domek ocenił bo ladny jest a na diaxy nikt itak uwagi nie wzracal diaxy byly poto aby bylo ladnie a zarabiam z tego ze kupuje cos tanio i sprzedaje drozej nie ze daixy sprzeddaje

nawet wlaczone mialem nagrywanie jak sb kopalem i tu nagle ban tylko musze wzucic to na yt i dam linka

kopałem stone bo mi jest potrzebny i bylem troche nan iskim poziomie i znalazlem diaxy. stone mi byl potrzebny do budowy piwnicy i ściań bo fajne zeczy ozna zrobic ze stone a jak kopalem to nagle bana dostalem bo wykopalem diaxy do boczka nic nie mam tylko zeby wzracał uwage bardziej jak ktos kopie nie ze wykopie diaxy i juz dostaje bana

a unbana chce bo chce dalej grać i cieszyć sie rozgrywką i obiecuje ze nie bede uzywac niby czitów których nie mam tylko chce grać budowac coś i cieszyć sie ze miło spędziłem czas a jak dostałem bana to stwierdzilem ze po banie sprzedaje wszystko w ciul i nie bede grac juz a kase komus dam niech sie cieszy
#9
(08-29-2018, 14:24)DJ_Leopold napisał(a): kopalem tylko proste tunele bo kopalem kamien a to ze diaxy znalazlem po drodze to nie moja wina chodzi mi oto ze _boczek czegos mugl nie zauwazyc i sie pomylil i mi dal bana a ja sie nigdy diaxami nie chwalilem tylko chcialem aby kto mój ladny domek ocenił bo ladny jest a na diaxy nikt itak uwagi nie wzracal diaxy byly poto aby bylo ladnie a zarabiam z tego ze kupuje cos tanio i sprzedaje drozej nie ze daixy sprzeddaje

nawet wlaczone mialem nagrywanie jak sb kopalem i tu nagle ban tylko musze wzucic to na yt i dam linka

kopałem stone bo mi jest potrzebny i bylem troche nan iskim poziomie i znalazlem diaxy. stone mi byl potrzebny do budowy piwnicy i ściań bo fajne zeczy ozna zrobic ze stone a jak kopalem to nagle bana dostalem bo wykopalem diaxy do boczka nic nie mam tylko zeby wzracał uwage bardziej jak ktos kopie nie ze wykopie diaxy i juz dostaje bana

a unbana chce bo chce dalej grać i cieszyć sie rozgrywką i obiecuje ze nie bede uzywac niby czitów których nie mam tylko chce grać budowac coś i cieszyć sie ze miło spędziłem czas a jak dostałem bana to stwierdzilem ze po banie sprzedaje wszystko w ciul i nie bede grac juz a kase komus dam niech sie cieszy

Ty się już coraz bardziej pogrążasz.
1 część - Działka z diaxami powiadasz...
2 część - "Byłem trochę na niskim poziomie" Ale po co? Stone jest na zewnątrz kopalni oraz czasem na wysepkach... Nie musiałeś tak nisko schodzić (ale zszedłeś, podejrzane).
3 część - "Nie będę używac niby czitów" - A może jednak prawdziwych cheatów?

Ja tutaj przytłoczę zdania wcześniej tylko:
(08-29-2018, 14:24)Wayneern napisał(a):
(08-29-2018, 14:20)DJ_Leopold napisał(a): moge podać skype i pokazac zze zadnych cheatów nie mam ja grałem sb normalnie nie cheatowalem kopalem bo potrzebowalem kamienia i dostalem bana za niby xray a zrobilem 2 konto bo chcialem grac dalej ale dostalem bana na ip i stracilem chęć do gry ten server upadnie przez takich ludzi jak _Boczek

Ghe, nie wiem czemu, ale śmieszy mnie takie coś - nagle po banie chcesz pokazać screen ekranu, a folder z cheatami pewnie gdzieś ukryty jest, albo jeszcze lepiej - jest dalej, ale w takim miejscu, gdzie działać będzie. Ehh, wymówki - wymówkami, mogę tyle powiedzieć, bo ja ci nie wierzę w to akurat, że kopałeś takie tunele specjalnie, w poszukiwaniu stone, który jest na powierzchni również i na wyższych poziomach... Coraz bardziej się pogrążasz.

Ja nie wiem co ty masz do Boczka, ale zrozum, że on jest dobrym pomocnikiem i przez niego serwer nie może upaść, bo nie ma jak, wykonuje bardzo dobrze swoją robotę nie to co jeden pewien pan h.....
(08-29-2018, 14:19)Wayneern napisał(a):
(08-29-2018, 14:16)DJ_Leopold napisał(a): niemam xray po prostu kopalem sie prosto i diaxy byly jakos ja niemam xray a boczek mnie zbanowal a 2 konto zrobilem poniewaz chcialem sobie pograc ale widze ze to niema sensu jak itak dostaje bana za nic przzez takiego admina sie server psuje tyle w temacie a niedostales bana bo moze sie nie tepal do cb ja kopalem sb tunele proste i troche zakrecalem i tyle niemam xray i oczym tu mowa dal mi bana za nic

Multikonta są zakazane, jest to napisane na /lobby, trudno było przeczytać?
Dodatkowo - Boczek bez powodu nie zbanowałby cię. A ty dla niego ewidentnie używałeś cheatów (nie dziwie się, chwaliłeś się raz nawet swoją ilością diamentów). Przez takiego pomocnika właśnie serwer idzie w dobrą stronę bo jest sprawiedliwość, nie ma faworyzacji. Kopales tunele proste powiadasz - typowe dla x-rayowca. Kopanie przed siebie i nagle O - Diamenty, jak fajnie, pewnie nie dostane bana - Mylisz się i to ogromnie.
Nie pisz już lepiej żadnych bzdur, bo ci nie uwierzy nikt.

(08-29-2018, 14:18)Dantelion napisał(a):
(08-29-2018, 14:16)DJ_Leopold napisał(a): niemam xray po prostu kopalem sie prosto i diaxy byly jakos ja niemam xray a boczek mnie zbanowal a 2 konto zrobilem poniewaz chcialem sobie pograc ale widze ze to niema sensu jak itak dostaje bana za nic przzez takiego admina sie server psuje tyle w temacie a niedostales bana bo moze sie nie tepal do cb ja kopalem sb tunele proste i troche zakrecalem i tyle niemam xray i oczym tu mowa dal mi bana za nic

Nie mogłeś dostać bana za nic...
Jednak dobrze wiesz, ze bez dowodów nic nie zrobisz.
(08-29-2018, 14:08)Dantelion napisał(a): Boczek widział, ze używasz x-Ray, więc miał do tego powody, aby Cię zbanowac.
Posiadanie multikont jest zabronione, dlatego dostałeś bana permanentnego.
Jak bys dobrze się zastanowił, to nie robił byś 2-go konta, tylko mogłeś poczekać te 10 dni, za złamanie regulaminu.

To ciekawe, bo jakoś nie dawno grałem na Classicu i kopalem surowce, diaxy itd. I powiedz mi dlaczego nie mam bana? Odp: Bo NIE używałem wspomagaczy, czy tam xray.
#10
Wayneern weź daj mu spokój może boczek się pomylił?
Czemu nie bieżesz tego pod uwage?
Nie czytaj tego!....Twój czas dobiega końca...


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości