A może v2
#1
[Obrazek: X84HvsG.png]

Wiec tak snajperka miala zabierac 5 serc przy trafieniu krytycznym niestety zabiera 5,5 co zostalo sprawdzone przeze mnie i jednego gracza nie interesowalo mnie nawet zwykle trafienie gdyz jest malo istotne patrzac na to ze to wlasnie headshotami czestuje sie nowych graczy duzo czesciej
jako dowod na te 5,5hp wstawiam filmik:


w dodatku twierdze ze 5 serc to i tak za duzo a dlaczego? to dosc proste gracz posiada 10 serc wiec w takim wypadku nadal wystarcza dwa dobre trafienia i taki przeciwnik lezy zimny w grobie

proponowal bym aby zwykle trafienie zabieralo 3 serca natomiast headshot 4 wtedy nie mozna by bylo zabic gracza na jednym przeladowaniu co daloby mu chociazby szanse na ucieczke ewentualnie zabicie snajpera jesli ktos potrafi grac ta bronia to nie powinien narzekac bo nadal przy odpowiednim zastosowaniu bylaby smiertelna jedynie bylo by wiecej zabawy przy zabijaniu siebie i nie wystarczajace byloby zagapienie sie na 1 sekunde i juz zgineicie od 2 headshotow

to chyba tyle ode mnie pozdrawiam
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
  Odpowiedz
#2
Oprócz tego proponuję dodanie rozrzutu do snajperki przy nieużywaniu celownika, jak w karabinku, taki sam rozrzut.

Niedostępny
  Odpowiedz
#3
(08-16-2018, 12:34)Iam napisał(a): Oprócz tego proponuję dodanie rozrzutu do snajperki przy nieużywaniu celownika, jak w karabinku, taki sam rozrzut.

wtedy ta bron straci swoj urok i nikt nie bedzie z niej korzystal ja wiem ze bylo by to bardziej realne ale ona ma zostac oslabiona na tyle by dalo sie z nia walczyc w normalny sposob a to ja po prostu zniszczy calkowicie bo szczerze mowiac nawet teraz snajpera jest latwiej zabic gdy kampi niz biega z ta cudowna bronia a gdyby jeszcze trzeba bylo stac w miejscu zeby strzelic to juz wgl snajper bylby prawie jak gracz z 0lvl ktory nie zdazyl wpisac /gracz
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
  Odpowiedz
#4
(08-16-2018, 12:42)Oskier napisał(a): gdyby jeszcze trzeba bylo stac w miejscu zeby strzelic to juz wgl snajper bylby prawie jak gracz z 0lvl ktory nie zdazyl wpisac /gracz
Klikając w celownik może i nakłada się wysoki poziom jumpboosta, który wskazuje na niemożliwość skakania, aczkolwiek jak grałem jeszcze parę miesięcy temu to dalej łatwo można tym skakać i tym samym przesuwać się w powietrzu, czyli można robić uniki, czyli to nie jest gracz 0lvl bez /gracz.

Niedostępny
  Odpowiedz
#5
jak dla mnie wystarczy oslabienie poczekamy na opinie innych
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
  Odpowiedz
#6
Jak dla mnie wystarczy zmiana damage.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
  Odpowiedz
#7
Snajperka to chyba jednak ma byc celna, wprowadzanie rozrzutu to nie najlepszy pomysl
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
  Odpowiedz
#8
(08-19-2018, 20:47)HubPlayGames napisał(a): Snajperka to chyba jednak ma byc celna, wprowadzanie rozrzutu to nie najlepszy pomysl

pierwszy raz zgadzam się z hubem lol
  Odpowiedz
#9
(08-19-2018, 20:47)HubPlayGames napisał(a): Snajperka to chyba jednak ma byc celna, wprowadzanie rozrzutu to nie najlepszy pomysl

zwłaszcza bez celowania w prawdziwym życiu się najlepiej strzela do ludzi którzy są oddaleni o 100 metrów nieprawdaż hubiś?
i ma rozrzut, to w końcu snajperka, taka [ciach ~Impresja]
[Obrazek: Przechwytywanie.PNG]

  Odpowiedz
#10
(08-19-2018, 20:47)HubPlayGames napisał(a): Snajperka to chyba jednak ma byc celna, wprowadzanie rozrzutu to nie najlepszy pomysl
W innych grach FPSowych snajperka sprawdza się świetne z wymuszeniem używania celownika, dlaczego tutaj miałoby być aż tak inaczej? Dość czasu już snajperka miała punktowe celowanie (bez celownika :cringe_cry: ). To wypadałoby jednak wymusić używanie celownika, za to nie spowalniać gracza podczas celowania (z przyciskiem prawym myszki oczywiście) do zera, tylko częściowo, np Slowness IV zamiast minusowego Speeda.

A teraz P. S.
(08-20-2018, 07:43)HubPlayGames napisał(a):
(08-19-2018, 22:01)Wyimaginowany napisał(a): zwłaszcza bez celowania w prawdziwym życiu się najlepiej strzela do ludzi którzy są oddaleni o 100 metrów nieprawdaż hubiś?
i ma rozrzut, to w końcu snajperka, taka wy*****sta
Z przyjemnoscia zglosze twoj post, bo nic nie wnosi do tematu a jedynie ma charakter prowokacyjny Smile

Post twój również zgłaszam, za dokładnie to samo, za co zgłosiłeś Wyimaginowanego. Że post prowokuje? Ojej, na tym polega gorąca dyskusja, czyż nie.

Niedostępny
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości