[PROPOZYCJA] Nowa edycja
#1
Z góry zaznaczam, że jest to tylko propozycja. Zachęcam do pisania tutaj swoich przemyśleń, i propozycji.

Jak wiemy, na PvP jest ostatnio bardzo mało ludzi, bo starzy odchodzą, a nowi nie zaczynają gry ze względu na P2W, i zbyt wielką konkurencję. No bo.. zabijając 100 razy dziennie, Huba przebije się w 1200 dni, czyli około 3 lata (zakładając, że Hubert nie będzie robił postępów, a ta osoba rzeczywiście będzie wchodziła codziennie i zabijała te 100 razy).

Dlatego też proponuję nową edycję tego trybu. Obecna edycja ma już kilka lat i myślę, że przydałoby się jej odświeżenie.

Co miałoby zostać zmienione?
  • reset $ i poziomu,
  • nowa mapa (aktualna jest dość stara),
  • zmiany w ekwipunku gracza i vipa,
  • usunięcie snajperki (do przemyślenia).

Ekwipunek gracza:
Żelazny napierśnik, reszta skórzana. Kamienny miecz ostrość I, granat, pistolet, łuk, strzały, jedzonko.

Ekwipunek vipa:
Żelazny napierśnik, reszta skórzana, buty z enchantem powolne opadanie, granat, pistolet, łuk, strzały, jedzonko, jakiś dodatkowy pistolet, może odskocznia.

Zachęcam do pisania opinii Smile
#2
Jestem jak najbardziej na tak no bo w sumie to ta topka co jest aktualna już ma swoje lata a przydałoby się reset i tak jak napisał impres z tą zbroje jest ok Smile
#3
na nie poniewaz snajperka jes dosc dobra a starzy gracze dlugo pracowali na level
#4
(05-30-2018, 16:48)Impression napisał(a): zmiany w ekwipunku gracza i vipa,
usunięcie snajperki (do przemyślenia).

Na tak...
Roses are red
Violets are blue
Omae wa
Mou shindeiru ;-;
#5
Co do snajperki - to jestem za usunięciem, ponieważ jest za mocna i nowi gracze nie mają szans.
Tylko jedno - Skoro ma zostać usunięty level, $, to trochę przesada, gracze grali kilka lat i kupowali rangi... I ma to zostać na darmo usunięte?
Niedostępny
#6
(05-30-2018, 17:41)keinettgaming napisał(a): na nie poniewaz snajperka jes dosc dobra a starzy gracze dlugo pracowali na level

Tego głosu w ogóle nie brałbym pod uwagę. Nie wiem, czy przeczytałeś cały temat, ale chyba chciałeś tylko nabić sobie post.

(05-30-2018, 18:22)Cayere napisał(a): Tylko jedno - Skoro ma zostać usunięty level, $, to trochę przesada, gracze grali kilka lat i kupowali rangi... I ma to zostać na darmo usunięte?

Na waterblocku też kupowali i grali więcej niż na PvP, a mimo to została zrobiona nowa edycja. Głównie na tym polega odświeżenie - na resecie osiągnięć
#7
Kolejne odświeżenie, zachęcenie graczy do faktycznego grania, a nie do lamienia snajpą jak obecnie. Większy balans byłby bez snajpy lub z mocno znerfioną (4 heady i dopiero dead)

Niedostępny
#8
Na tak jeśli zostanie odskocznia i stare eq a takto na nie
Teach Me
#9
(05-30-2018, 19:26)_DrStrange_ napisał(a): Na tak jeśli zostanie odskocznia i stare eq a takto na nie

A jak nie będzie, to nie będziesz grał bo będziesz lamił? ;/

Za
#10
Im fake i tak lamie a nie chce lamić zawsze ;p

Albo niech choć snajpa zostanie nie po to uczę się jej używać a po za tym potem będzie to samo z shotgunem , że za mocny bo będzie ostatnia dobra bronią...
Teach Me


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości