Skarga Na Pomocnika
#21
Dobra, ja bym wywalił tego całego Hubisia, dlatego że po co on ma grać jak woli szkołę od gry? Nie rozumiem was, jeśli nie ma czasu na gre to niech zrezygnuje i tyle. Co z tego, że jak będą wakacje się żrewanżuje jak po wakacjach znów będzie to samo. To nie ma normalnego sensu. Broniący go to tylko bezsensownie tracą czas na bronienie wielkiego niewiniątka. Moim zdaniem Hub traci swój czas na tym serwerze, bo po co grać jak bardziej ważniejsza jest szkoła. Kiedyś jak chodziłem do szkoły to jakoś grałem i nic się nie działo. Tak samo moi koledzy.. Nie rozumiem Cię Hub i broniący go ludzie, przestańcie go bronić bo to sensu nie ma.
Pozdrawiam
Ostry25
#22
(05-14-2018, 20:30)HubPlayGames napisał(a): Nie mam zadnych problemow xd. Konczy sie rok szkolny I niestety no ale nie ma tak, ze gram kiedy chce I ile chce. Rozumiem, ze mozecie byc "zawiedzeni", ale zrewanzuje sie w wakacje :p

SWIETNE WYTLUMACZENIE JA TEZ SE TAK MOGE MUWIC

POMOCNICY SĄPOTO ZEBY SLEDZIC GRACZY A NEI GRAC TYDZIEN I PISAC O WAKACJACH A PO PIERWSZ ETERAZ JEST BRZYDKA POGODA
#23
Cenzura taka prawda że nie zbyt sie nadaje do admina gra sobie tylko na clasiccu jak chce tak dalej to powinienen zostac zwyklymi graczami tak jak my jedynie tailis jest sprawiedliwy i cihy

a on by wolal pisac nie

sorry za wątki ale chce cos dodac do hubusia i po pierwsze my to mamy gdzies ze wolisz se wakacje musisz grac i czuwac a nie tylko muwic o wakacjach jak masz problemy to powiedz cihemu ze nie masz adm i spokuj na cale zycie.
#24
Szczerze Ile trzeba pisać żeby dotarło, my w tej sprawie ( jako gracze) nic nie możemy zrobić po za zaśmiecania forum takimi wątkami .
Było już parę wątków na ten temat i napisze jeszcze raz że to jest sprawa tylko i wyłącznie Cichuska
#25
(05-15-2018, 15:46)Nitroxs napisał(a): Było już parę wątków na ten temat i napisze jeszcze raz że to jest sprawa tylko i wyłącznie Cichuska

Czyli nam jako świadkom nie wolno nic się wypowiadać, dobrze rozumiem?

Niedostępny
#26
(05-15-2018, 15:46)Nitroxs napisał(a): Szczerze Ile trzeba pisać żeby dotarło, my w tej sprawie ( jako gracze) nic nie możemy zrobić po za zaśmiecania forum takimi wątkami .
Było już parę wątków na ten temat i napisze jeszcze raz że to jest sprawa tylko i wyłącznie Cichuska

Ale my (jako gracze) tworzymy serwer i chcemy wypowiedzieć na temat tego co się dzieję. Nie podoba nam się sytuacja więc staramy się uświadomić Cichemu, żeby nas wysłuchał, ile trzeba wątków, żeby Cichy posłuchał nas (graczy) Jeśli ktoś okłamuje Cichego po przez /seen to przepraszam bardzo to nie jest uczciwe. No chyba, że Cichy o tym wie, że Hub wbija raz na dzień na 5 minut, aby zadbać o "siebie" (swoje działki, wyspy) i potem znika.
#27
Ja to tylko tu zostawię:
http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=35446
#28
Jak Widać, skarg było sporo. Mam nadzieję, że tego nie olejesz i przeczytasz wszystko po kolei kto co napisał i ile mamy racji.
#29
a według mnie hub był spoko jak jeszte grałem jakieś dobre pół roku temu. Aż ciężko mi uwierzyć że mógł się tak mocno zmienić . pozdrawiam all . P:
XD
XD
XD
XD
XD
XD
XD
XD
(wiem to dziwne XD )
...
#30
Widzisz jak komuś się nie chce albo robi to na siłę to tal jest


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości