Skarga Na Pomocnika
#1
Mój Nick: NoSkilvl
Nick Oskarżonego: HubPlayGames
Powód:

Dzień dobry

W tym wątku chciałbym poruszyć temat Huba (O Jezu znowu skarga nie niego Ciekawe co on wymyśli) Otóż owy pomocnik od Tygodnia lub pewnie więcej, jedyne co robi to odświeża sobie /seen , Dla nie wtajemniczonych komenda pokazuje kiedy gracz był. Hub Wchodzi na max 10 minut, aby odświeżyć swoje działki na Classicu oraz odświeżyć /seen
go nie wywale" ale informuje iż owy pomocnik powinien odejść skoro czasu nie ma, a robieniem to co robi jest nie uczciwe w stosunku do Ciebie. Na serwerze mniej graczy więc pewnie też masz już to gdzieś co robią twoi pomocnicy.

Myślę, że upomnienie zadziała na tydzień, a dalej już wywalone będzie pewnie, nie będę już wspominać o ilości skarg na tego gracza oraz negatywnej opinii na temat jego na serwerze. Pod taką masą skarg oraz negatywnej opinii dziwię się, że jeszcze jest tym pomocnikiem.
Nie trzymam tu nikogo strony po prostu biorę to z moich obserwacji

Ps. Proszę o przeczytania wszystkich odpowiedzi bo tam jest więcej powodów i dowodów

Pozdrawiam.
#2
owy "pomocnik" przynosi wiecej szkody niz pozytku. graczy online jest mniej niz kiedys, wiec sam tails sobie poradzi jako pomocnik.
gub naduzywa swoich przywilejow, wstawilem miesiac temu filmik potwierdzajacy moje slowa. ale niee, bo hubiś to święty jest, filmik przecież podrobiony był!!!!111

http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=35425

na serwerze jest garstka osob, ktore lepiej sprawowaly by się na stanowisku pomocnika niz gub.

jestem przeciwny temu, aby wyzej wymieniony gracz byl w administracji.

dziekuje, dobranoc.

EDIT:

aa, no i jeszcze zapomniałem dodać tego Big Grin :
- marski mial perma za cheaty w sumie i za oszustwo oraz wprowadzanie administracji w blad, ale co tam damy mu UB po 2 miesiacach xD
"Do tego aby zwyciężyło zło, wystarczy obojętność ludzi dobrych."
#3
Myślę, że taki temat powinien poruszyć sam Cichusek z Hubertem na priv, wasze wątki są zbędne.
Logiczne, że Hubert nie żyje tylko grą, ma też swoje prywatne życie, czasem są lepsze dni, czasem nie.
Jak dla mnie wątek do usunięcia.
Love miś, pierniś Heart
[Obrazek: giphy.gif]
#4
(05-14-2018, 17:27)EfaPlayGames napisał(a): Myślę, że taki temat powinien poruszyć sam Cichusek z Hubertem na priv, wasze wątki są zbędne.
Logiczne, że Hubert nie żyje tylko grą, ma też swoje prywatne życie, czasem są lepsze dni, czasem nie.
Jak dla mnie wątek do usunięcia.

Tej odpowiedzi nie powinno brać się pod uwagę widać po sygnaturce że będzie bronić huba do końca.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#5
Efa Myślę, że pomocnik olewa swoje obowiązki, skoro nie ma czasu to powinien odejść, kłamiąć odświeżaniem /seen nie jest fer. myślę, że powinieneś spojrzeć z drugiej stronny Tongue

Życie prywatne rozumiem, ale taką nieobecność na więcej niż tydzień dwa powinien zgłaszać a nie sobie odświeżać /seen

Shoutbox: » (zgłoś) ZabijakaPL1337 - 14-05-18:26 -- To jest przesada. Już dawno powinien być wyrzucony i zbanowany na zawsze.
» (zgłoś) ZabijakaPL1337 - 14-05-18:26 -- Jego wina że nic nie robi. Każdy może nie mieć czasu ale żeby aż tak olewać swoją robotę.
#6
Plus pan xBlondik jakims cudem ma link do tej calej listy banow
Tails by mu nie podal, drogi Cichy rowniez wiec pozostaje hubert
A jednak nikt poza administracja CHYBA nie powinien miec do tego dostepu
Niedostępny
#7
Link jest na tyle prosty, że każdy mógłby go odgadnąć :kappalul:


Edit


Według mnie Hubowi znudził się serwer. O ile na początku bardzo dobrze banował, tak teraz prawie nic nie robi. Wejdzie raz na jakiś czas i wyjdzie - takie jest moje odczucie. Na forum też nie wykazuje jakiejś wielkiej aktywności. Moim zdaniem powinien zrobić sobie dłuższą przerwę od serwera, zamiast wchodzić na niego na siłę.

Poza tym:
[Obrazek: 0d8ca35032349.png]


POST RUMBURA:
"groszy miesiąc" jak on ma gorszy rok.

usunąłem, żeby nie zaśmiecać tematu
#8
Myślę, że hub olewa swoją posadę i powinien przejść na zasłużonego, Impression dobrze, że nie dałeś się sprowokować przez "fankę huba" i postąpiłeś jak należy nie trzymając żadnej strony.

Tutaj informacja do CIchego:
Wiele skarg, wiele próśb, wiele negatywnych opinii. Nic nie robi, pokazuje się tylko dla /seen
Jeśli chłopak nie ma czasu to powinien odejść ze swojej posady, aby zastąpiła go osoba, która zastąpi huba i będzie się wywiązywać z obowiązków.

Nawet jeśli ma jakieś problemy (rodzinne, szkoła) to tym bardziej powinien odejść z powodu braku czasu.

Z tego co wiem Hubert też ma dość atmosfery panującej na serwerze, ale o tym nie będę pisała. <----- Słowa wypowiedziane przez (dziewczynę? fankę?) Z tego wynika mają dobry kontakt i Hubert ma dość atmosfery. Kolejny powód, aby Hubert odszedł z Serwerowni


Link do tego: http://forum.sky-land.pl/showthread.php?...197&page=4 (Ostatnie posty)
#9
Lubię Huba ale no niestety nie będę wiecznie trzymał twojej strony Hub.
Oni powyżej mają sporo racji. Jak mnie zbanowałeś to wszedłeś na serwer, tepnąłeś się do mnie, zbanowałeś i ponoć wyszedłeś.
Od końca mojego bana już cię ani razu nie widziałem na serwerze.
Co do Tailsa to on jest codziennie a jak nie to co dwa dni Smile
Pozdrawiam
HeraxCoca, Hasz, LSD
Niedostępny
#10
Tails wywiązuje się prawidłowo z obowiązków. Nie dość, że jest to jeszcze z nami gada wiąże relacje. Wzór do naśladowania.
Dziękuje Cocabale1, że patrzysz z innej perspektywy i nie bawisz się w psychofana. Jak widać kolejny dowód, że hub nic nie robi. Wejdzie zbanuje jedną osobę i koniec zrobiłem co miałem byłem na chwilę żegnam wejdę jutro odświeżyć /seen

Jak mnie zbanowałeś to wszedłeś na serwer, tepnąłeś się do mnie, zbanowałeś i ponoć wyszedłeś.
Od końca mojego bana już cię ani razu nie widziałem na serwerze.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości