Nie mam pomysłu na nazwę tematu
#1
Information 
Ach, Cichusku, szybko zamykasz te tematy. Nie mam żalu do tego natomiast chyba nie uwzględnił Pan jednej rzeczy w tym temacie. O w tym.

Konkretniej chodzi o aurę, która rzekomo aurą nie była, ponieważ ktoś zaatakował po zostaniu zaatakowanym (wiem, masło maślane). Ogólnie to rozmiar aury można ustalać, aurę można przypisać pod bind i włączać lub wyłączać dowolnie od okoliczności, więc to nie tak, że skoro ktoś został zaatakowany to zostaje wyrzucony z listy podejrzanych o cheaty.

Proszę o przemyślenie tej sytuacji. Nie będę miał w ogóle żalu w kwestii odpowiedzi, po prostu uważam, że ten podejrzany delikwent mimo wszystko ma aurę i to widać nieuzbrojonym okiem.

Niedostępny
#2
no nie wiem, gdyby to byla aura, to ta glowa jakos by patrzyla na przeciwnika, a ta go unika.
bardziej mi to wyglada na triggera, ale pewny nie jestem, wedlug mnie to po prostu szybka akcja.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
Widać cheaty, w 0:02 i 0:05 dziwnie uderzył Matiego bokiem.
Niedostępny
#4
(10-27-2017, 19:03)Cichusek napisał(a): no nie wiem, gdyby to byla aura, to ta glowa jakos by patrzyla na przeciwnika, a ta go unika.
bardziej mi to wyglada na triggera, ale pewny nie jestem, wedlug mnie to po prostu szybka akcja.
KillAure mozna dowoli ustawiac w roznych CheatPackach. Mi to podejrzanie wygladalo, bo jeszcze przed tamta akcja, co nagralem gracz probowal latac, ale coz - cofalo go.

KillAure pewnie ustawil na najmniejsze i zaczal cheatowac. Taka jest moja teoria. Cheaty ma.
#5
Zbanowany,nie jest to możliwe aby tak plynnie poruszal glowa w kierunku glowy przeciwnika
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości