Youtube Online ^.^
Wiek: 18 Poziom: Szkoła Podstawowa...

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
  Odpowiedz
Dopiero po kilku minutach załapałem.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
00:03
Czytam ten wątek
  Odpowiedz
Nie wiem jak to zrobiłem, ale uzyskałem nieskończoność w kalkulatorze. [WHITE SMILING FACE]
[Obrazek: 4ddfe616e6b7f40bfa9d61c64b283b32.jpg]

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
(09-29-2017, 20:24)Tails napisał(a): Nie wiem jak to zrobiłem, ale uzyskałem nieskończoność w kalkulatorze. [WHITE SMILING FACE]
[Obrazek: 4ddfe616e6b7f40bfa9d61c64b283b32.jpg]

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

W nowszych kalkulatorach nieskończoność uzyskasz albo poprzez przepełnienie kalkulatora lub podzielenie przez 0.

Niedostępny
  Odpowiedz
Jak próbuję dzielić przez zero to mi błąd wywala, tak samo przy przepełnieniu więc to coś innego musi być.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
https://www.youtube.com/watch?v=693Tz-Rli5M
  Odpowiedz
Niedziela, 21:39

Przepisuję przemówienie z tabletu do zeszytu.

Niedostępny
  Odpowiedz
21:40 jutro szkoła :,C
praca :.0
  Odpowiedz
21:45

rozpraszam się po to, żeby napisać, że się rozpraszam, żeby napisać, że się rozpraszam, żeby napisać, że się rozpraszam, żeby napisać, że się rozpraszam, żeby napisać, że się rozpraszam, żeby napisać, że się rozpraszam, żeby napisać, że się rozpraszam, żeby napisać, że się rozpraszam, żeby napisać, że się rozpraszam, żeby napisać, że się rozpraszam, żeby napisać, że się rozpraszam, żeby napisać, że się rozpraszam, żeby napisać, że się rozpraszam, żeby napisać, że się rozpraszam, żeby napisać, że się rozpraszam, żeby napisać, że się rozpraszam, żeby napisać, że się rozpraszam, żeby napisać, że się rozpraszam, żeby napisać, że się rozpraszam, żeby napisać, że się rozpraszam, żeby napisać, że się rozpraszam, żeby napisać, że się rozpraszam, żeby napisać, że się rozpraszam, żeby napisać, że się rozpraszam, żeby napisać, że się rozpraszam, żeby napisać, że się rozpraszam, żeby napisać, że się rozpraszam, żeby napisać, że się rozpraszam, żeby napisać, że się rozpraszam, żeby napisać, że się rozpraszam, żeby napisać, że się rozpraszam, żeby napisać, że się rozpraszam, żeby napisać, że (...)

Niedostępny
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości