Coś mi się tu nie podoba
#61
(08-14-2017, 19:19)M_A_T_I napisał(a): Ja nic nie zmyslam. Wiecie co? Teraz tak na to patrzac to wszyscy sa falszywi. Nic wam nie robie a wy i tak macie cos do mnie. Co? Ze lagi mam? Bo przez lagi mam miec perma? Dajcie sobie juz spokoj.

Wiesz, gdybyś pomyślał: "może jednak nie będę używał cheatów", to nigdy nie byłoby takich dram. Problem jest taki że oczekujesz od nas abyśmy byli w stosunku do ciebie uczciwi, ale już ty tego nam nie odwzajemniasz. Przez pisanie "nie mam cheatów i nigdy nie miałem" tylko jeszcze bardziej to nakręcasz.

Już kolejny raz, przypomnę że ja ciebie nie obrażam, ani ci nie dokuczam, po prostu pisze ci coś co powinieneś przemyśleć i myślę że robię to lepiej, gdyż w kulturalnej i miłym tekście, będzie lepiej niż w takim gburowatym jak robiłem to wcześniej...
Jeszcze raz zadam to pytanie: Jeżeli wymagasz, od innych aby przyznali że popełniali błędy, czemu ty nie chcesz przyznać że też je popełniasz?
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#62
(08-14-2017, 19:27)MT324 napisał(a): Ja nawet nie wiem po co sa te klotnie kiedy byla skarga na matiego ? W czerwcu ? Nie rozumiem was po co nawet pisac takie tematy robic jak cichy stwierdzil ze nie no to nie nikt jego decyzji nie zmieni trzeba sie z tym pogodzic.
Niestety zachowujesz się jak rasowy ktoś, kto dlatego, iż ma małą moc sprawczą, to woli w ogóle nie szukać prawdy, godzić się z niesprawiedliwością i w ogóle multum rzeczy.

Tak trudno zrozumieć to, że jak się wywołało burzę o M_A_T_I'ego to on zamiast po ludzku się wybronić to zaczął dziwnie się tłumaczyć? Zupełnie jakby był w panice. Panice z powodu "kurde, nakryli mnie! co teraz!?".

To, że ktoś ma definitywną moc sprawczą, na przykład Cichusek, to wcale nie znaczy, że inni gracze mają być zupełnie bierni i patrzeć na gwałcenie prawdy obojętnie.

Niedostępny
#63
Ja juz was mam dosyc, na kazdym kroku tylko mnie pograzacie.
Sprawa z czerwca - dostalem bana, po co sie dalej o to czepiacie? Tongue
Sprawa inviego - Zwykly lag. Ale oczywiscie mateuu musial cos od siebie dodac i to przez niego teraz jest ta burza.
Sprawa z kacper123k - Mateuu ty tak samo nie raz biles na pistoletach, a masz pretensje do mnie.

Tails, ja nie cheatowalem, wy tego naprawde nie mozecie zrozumiec? Wytlumaczylem to juz z milion razy ale wy i tak nie rozumiecie. Moj glos i tak nie ma nic do znaczenia z ta sprawa, bo i tak zaczniecie swoje. Ale zapamietajcie jedno - Ja nie cheatuje.
#64
(08-14-2017, 19:51)M_A_T_I napisał(a): Ja juz was mam dosyc, na kazdym kroku tylko mnie pograzacie.
Sprawa z czerwca - dostalem bana, po co sie dalej o to czepiacie? Tongue
Sprawa inviego - Zwykly lag. Ale oczywiscie mateuu musial cos od siebie dodac i to przez niego teraz jest ta burza.
Sprawa z kacper123k - Mateuu ty tak samo nie raz biles na pistoletach, a masz pretensje do mnie.

1. Co z tego że z czerwca? Ile razy mam się powtarzać z tym samym, jak odnajdzie się mordercę po 5 latach to idzie do więzienia? Tak, sprawa się nie rpzedawnia.

2. Wczoraj pisałeś że to skill, więc kto tu zmyśla?

3.Ja z tb się na pistoletach nie biłem bo mieliśmy sojusz.
#65
-_-
Ty chyba nie zrozumiales czegos doskonale dobrze.
Jezeli chodzilo ci o ta akcje z kacper123k to tak, to byl skill.
Sprawa z invim to byly lagi tylko, ale ty tego nie mozesz zrozumiec. Co z tego ze soja mielismy? Latwo bylo zobaczyc jak walczysz... Z reszta nie raz mnie "przypadkowo" walnales...
#66
(08-14-2017, 17:35)Lutynka napisał(a):
(08-14-2017, 17:29)Viro napisał(a):
(08-14-2017, 17:22)Lutynka napisał(a): Mati gdzie ci pisałem że oszukałem dymvo? Pokaż screeny bo nie rozumiem, pisaliśmy tylko o tym ze kto 1 prześle jakiś hajs dostaje 2x więcej i ja ci dawałem 1$ a inni więcej i dzieliliśmy się zyskiem po połowie, nic o tej kopiarce ci nie pisałem chyba że ty wiesz lepiej, jak wiesz lepiej to czekam na screeny. Po 2 gdybym go oszukał na pewno by zrobił watek coś w stylu "OMG NIE UFAJCIE MATEŁUUU!!1!1!1one!111"

Póki co to ty jako jedyny robiłeś akcje typu "Ooo MATI hax hax cheater baan cichy nie sprawiedliwie banujee oo".

Kim ty w ogóle jesteś? Kolejna przekupa matiego? Różnica pomiędzy tym jest taka że on ma haxy tylko nie widzi ich cichy i mati, a i przekupy matiego. a problem z tym że "oszukałem" dymvo jest taki że nie ma nawet żadnego dowodu, jakby mieli to dawno by je dali bo ich znam.

Przekupa? Czy ty naprawdę uważasz że mati mnie przekupił? Śmiem twierdzić że nie jesteś zbyt inteligentną osobą.

A tak poza tym mam takie samo prawo do pisania w tym wątku jakie ty masz.
[Obrazek: Przechwytywanie.PNG]

#67
(08-14-2017, 20:00)M_A_T_I napisał(a): -_-
Ty chyba nie zrozumiales czegos doskonale dobrze.
Jezeli chodzilo ci o ta akcje z kacper123k to tak, to byl skill.
Sprawa z invim to byly lagi tylko, ale ty tego nie mozesz zrozumiec. Co z tego ze soja mielismy? Latwo bylo zobaczyc jak walczysz... Z reszta nie raz mnie "przypadkowo" walnales...

Jeszcze godzinę temu pisałeś że sprawa z kacprem to lag. Zdecydujesz się w końcu?
Nie mieszaj tu akcji z filmikiem inviego bo on był taki sobie i o nim nikt nie pisał. Coś mieszasz.
#68
(08-14-2017, 19:51)M_A_T_I napisał(a): Ja juz was mam dosyc, na kazdym kroku tylko mnie pograzacie.
Sprawa z czerwca - dostalem bana, po co sie dalej o to czepiacie? Tongue
Sprawa inviego - Zwykly lag. Ale oczywiscie mateuu musial cos od siebie dodac i to przez niego teraz jest ta burza.
Sprawa z kacper123k - Mateuu ty tak samo nie raz biles na pistoletach, a masz pretensje do mnie.

Tails, ja nie cheatowalem, wy tego naprawde nie mozecie zrozumiec? Wytlumaczylem to juz z milion razy ale wy i tak nie rozumiecie. Moj glos i tak nie ma nic do znaczenia z ta sprawa, bo i tak zaczniecie swoje. Ale zapamietajcie jedno - Ja nie cheatuje.
To ty się sam pogrążasz, swoim niewłaściwym zachowaniem. Im bardziej Cię uciskam dowodami czy wykładami tym bardziej ty mnie/nas atakujesz. Widać, że jesteś w panice.

Dostałeś bana w czerwcu: Czepiamy się tego, iż ban permanentny został skrócony do 7 dni. Teraz wiadomo, że niesłusznie (bo aurę widać).
Sprawa Inviego i kacper123k: Z tym się z Tobą zgodzę M_A_T_I, tylko z tym.

Nie mogę tego zrozumieć, Tails pewnie też nie. Tłumaczenie się "Ja nie miałem cheatów, tłumaczę to wam milion razy" nic nie daje, musisz dać konkretny dowód, że to nie była aura, tylko lag. A takowego dowodu nie masz. (nawet zwykły SS z tamtego okresu).

Owszem, Twój głos traci znaczenie, ponieważ dokonujesz tzw. samozaorania. Nie muszę mówić, co to znaczy.

Nie zapamiętam tego. Jako gracz dalej jesteś według mnie OK, ale Twoja argumentacja rozwala mnie normalnie na łopatki.

Niedostępny
#69
(08-14-2017, 20:08)Iam napisał(a):
(08-14-2017, 19:51)M_A_T_I napisał(a): Ja juz was mam dosyc, na kazdym kroku tylko mnie pograzacie.
Sprawa z czerwca - dostalem bana, po co sie dalej o to czepiacie? Tongue
Sprawa inviego - Zwykly lag. Ale oczywiscie mateuu musial cos od siebie dodac i to przez niego teraz jest ta burza.
Sprawa z kacper123k - Mateuu ty tak samo nie raz biles na pistoletach, a masz pretensje do mnie.

Tails, ja nie cheatowalem, wy tego naprawde nie mozecie zrozumiec? Wytlumaczylem to juz z milion razy ale wy i tak nie rozumiecie. Moj glos i tak nie ma nic do znaczenia z ta sprawa, bo i tak zaczniecie swoje. Ale zapamietajcie jedno - Ja nie cheatuje.
To ty się sam pogrążasz, swoim niewłaściwym zachowaniem. Im bardziej Cię uciskam dowodami czy wykładami tym bardziej ty mnie/nas atakujesz. Widać, że jesteś w panice.

Dostałeś bana w czerwcu: Czepiamy się tego, iż ban permanentny został skrócony do 7 dni. Teraz wiadomo, że niesłusznie (bo aurę widać).
Sprawa Inviego i kacper123k: Z tym się z Tobą zgodzę M_A_T_I, tylko z tym.

Nie mogę tego zrozumieć, Tails pewnie też nie. Tłumaczenie się "Ja nie miałem cheatów, tłumaczę to wam milion razy" nic nie daje, musisz dać konkretny dowód, że to nie była aura, tylko lag. A takowego dowodu nie masz. (nawet zwykły SS z tamtego okresu).

Owszem, Twój głos traci znaczenie, ponieważ dokonujesz tzw. samozaorania. Nie muszę mówić, co to znaczy.

Nie zapamiętam tego. Jako gracz dalej jesteś według mnie OK, ale Twoja argumentacja rozwala mnie normalnie na łopatki.

Ten ban nie trwał nawet 7 dni tylko chyba 4 bo cichy po tylu dniach mniej więcej dał mu ub.
#70
Cichy mi nie skracal tego banu, tylko hub i mialem tego bana przez 9 dni.
Z kacprem to nie byly lagi.
Z invim lagi.

Ale widocznie nie umiesz mateuu czytac ze zrozumieniem... Tongue


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości