Niesprawiedliwe
#21
Własnie juz czekam 2 godziny na odpisanie cichuska
#22
Jak nie masz dowodów to nic raczej nie zdołasz. Pozatym przy większych handlach warto robić ss lub nagrywać.
¯\_(ツ)_It's so nice to meet you, let's never met again
#23
(08-07-2017, 20:22)Oriluoc_PL napisał(a): Własnie juz czekam 2 godziny na odpisanie cichuska

Ja rozumiem to, że się niecierpliwisz, natomiast Cichusek też ma swoje własne życie. Nie jest botem 25/8, który tylko pilnuje porządku.

(08-07-2017, 20:35)weraijustik napisał(a): Jak nie masz dowodów to nic raczej nie zdołasz. Pozatym przy większych handlach warto robić ss lub nagrywać.

Tu chodzi o co innego: Gracz utwierdza nas w przekonaniu, że oddał $ po nagraniu, ale nie ma żadnego dowodu na to, przez co równie dobrze może być oszustem i kłamcą, ale z drugiej strony to nagrywający mógł go wkręcić, bo nie nagrał wystarczająco długo po zapłacie.

Niedostępny
#24
Iam jestes fajny i dla ciebie robie prezent jak mi nie oddadzą czaszki czyli odchodze z servera CrySadCry

Iam jak juz bede po banie za 11 dni to daje ci all moje ity i wynosze sie z servera Cry
jak nie oddadzą czaszki CryCry
#25
no wiesz, nie znam calej sytuacji, na filmiku bylo wyraznie widac, jak go "oszukujesz".
nie wiem co sie dzialo potem, pieniedzy u ciebie fakt, nie znalazlem, ale byla czaszka, wiec mu ja dalem skoro ja "kupil".
nie wiem co w takiej sytuacji zrobic, dowod jasno przedstawia, ze go oszukales.
jezeli (w jakikolwiek sposob) jest to przyznanie sie do bledu z twojej strony, to moge cie odbanowac, ale nie bede mogl zwrocic ci tej czaszki ani pieniedzy, bo nie ma na to dowodow, ze jednak mu zwrociles pieniadze.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#26
No ale ja was prosze Cry dlaczego MWIK dostał czaszke jak mu oddałem kase sprawdzcie jego stan konta bo tu jest ciemno

Cichusku ale ja nwm co robic tyle pracy było u mnie zeby poswiecic czasz na zarabianie zeby kupic czaszke bo kupywalem od Iama Cry
#27
(08-07-2017, 20:48)Oriluoc_PL napisał(a): No ale ja was prosze Cry dlaczego MWIK dostał czaszke jak mu oddałem kase sprawdzcie jego stan konta bo tu jest ciemno

nie wiem jaki mial stan konta przed wymiana, ani jakie transakcje byly dokonywane, bo nie ma czegos takiego w zadnej historii konta.
raczej nic sie nie da z tym zrobic abys odzyskal swoja czaszke, jezeli rzeczywiscie to on ciebie oszukal z tym banem.
twoje konto odbanowalem, nic juz nie dam rady zrobic.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#28
Cichusek ! ale widzisz ze na filmiku jak mnie nagrywał to ma 46k i iles zobacz to a i zobacz ile teraz ma Cry

Cichusku czy juz widziałes ze na filmiku on wpisywał /money ? miał 46k i iles tam
a teraz nwm ile ma mozesz zobaczyc ile on tam ma teraz bo chcialem naprawde odzyskac czaszke CryCry
#29
Moze sie wytlumaczyc ze zarobil.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#30
(08-07-2017, 20:51)Oriluoc_PL napisał(a): Cichusek ! ale widzisz ze na filmiku jak mnie nagrywał to ma 46k
Zgadza się: Widać to w filmiku _MW_I_K_'a w 0:38

(08-07-2017, 20:43)Oriluoc_PL napisał(a): Iam jestes fajny i dla ciebie robie prezent jak mi nie oddadzą czaszki czyli odchodze z servera CrySadCry

Iam jak juz bede po banie za 11 dni to daje ci all moje ity i wynosze sie z servera Cry
jak nie oddadzą czaszki CryCry

Ale ty się łatwo poddajesz. To, że stracisz czaszkę to nie powód do tego, aby od razu odchodzić. Trzeba grać dalej. Trzeba sobie radzić. Myślisz, że co ja czułem, gdy doszło do cofki i mi cofnęło... $500 000 (!) z konta? Myślisz, że co ja czułem, gdy przypadkiem zamiast /p wyrzuc napisałem /p wyczysc i pozbyłem się przynajmniej 8 latarnii i staka blok diax? (wartość ok. $300 000). Myślisz, że się od tak poddałem? Albo to: Oszustwo na dwie głowy gracza na $1 350 000. Straciłem dwie głowy gracza, co prawda odzyskałem jedną, ale druga przepadła. Myślisz, że się tak łatwo poddaję. Nie. Więc ty też bądz dzielny i znieś tę stratę i graj dalej jak gdyby nigdy nic. Stratą się nie przejmuj, pogadam z _MW_I_K'iem.

Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 16 gości