Niesprawiedliwe
#1
Cichusku mam prośbe do ciebie z tym że _MW_I_K_ napisał post o mnie ze ja go okradlem ale to nie tak jak myślicie . Powiem całą historie ponieważ to było tak ze ja chciałem mu sprzedać czaszke no i on mi zapłacił te 175k
i ja jeszcze chwilowo nie dałem mu tej czaszki a i po 2 min. rozmysliłem sie że oddam mu kase i nie sprzedam czaszki no i wkońcu on skończył nagrywać i mu zapłacilem akurat tak wyszło Cry i na filmiku nie ma jak mu oddałem pieniądze a ty Cichusku zabrałes mi czaszke i dałes jemu jak ja mu oddalem pieniadze , wiec cichusku Cry prosze o oddanie mojej czaszki
i Cichusku jak nie wierzysz ze mu oddałem kase to sprawdz jego stan konta
bo ja oddałem tylko ty nie wiesz i myslales ze nie dalem mu ani kasy ani czaszki wiec ja oddałem mu pieniądze i straciłem czaszke bo dałes jemu CryCryCryCryCryCryCrySadSadCry Prosze cie Cichusku o oddanie mojej czaszki CrySadCry
#2
Masz jakies dowody na to? Bo w tej chwili mozesz wymyslac wlasnie.
Powinienes wiedziec ze zostaniesz nagrany przez te osobe, a za oszustwo jest ban. Watpie abys odzyskal ta czaszke, nawet nie powinienes dostac jej, bo oszukales wlasnie tego gracza. To by bylo nie fair jakby ci cichusek oddal ta czaszke.
#3
A i jeszcze Cichusku prosze cie o odbanowanie mnie i oddanie czaszki poniewaz mu oddalem te 175k Cry wiec prosze cie zebys mnie odbanował i oddał moją czaszke
#4
(08-07-2017, 18:32)M_A_T_I napisał(a): Masz jakies dowody na to? Bo w tej chwili mozesz wymyslac wlasnie.
Powinienes wiedziec ze zostaniesz nagrany przez te osobe, a za oszustwo jest ban. Watpie abys odzyskal ta czaszke, nawet nie powinienes dostac jej, bo oszukales wlasnie tego gracza. To by bylo nie fair jakby ci cichusek oddal ta czaszke.

Powtorze sie: Dowody na to masz?
Watpie. Wiec nie odzyskasz czaszki, ani nie zostaniesz nawet chyba odbanowany. Zastanow sie teraz troche nad swoim zachowaniem i odpowiedz se na pytanie: Czy bylo warto? Gdyby cichusek robil tak kazdemu, to by po prostu sensu to nie mialo, ze ktos sie zglasza na forum ze niby oddal mu te pieniadze i potem prosi o unbana i rzecz, ktora stracil po oszustwie.
#5
Ale to chodzi o to ze on specjalnie zakonczyl nagrywac jak jemu wyslalem pieniadze


CryCryCry No i co ja zostałem okradziony Cry skoro mu oddałem pieniadze i jeszcze straciłem moja czaszke Cry

Cichusku prosze o odbanowanie mnie i oddanie mojej czaszki poniewaz oddalem mu pieniadze zaraz po jego skonczeniu nagrywania Cry
#6
(08-07-2017, 18:35)Oriluoc_PL napisał(a): Ale to chodzi o to ze on specjalnie zakonczyl nagrywac jak jemu wyslalem pieniadze


CryCryCry No i co ja zostałem okradziony Cry skoro mu oddałem pieniadze i jeszcze straciłem moja czaszke Cry

Cichusku prosze o odbanowanie mnie i oddanie mojej czaszki poniewaz oddalem mu pieniadze zaraz po jego skonczeniu nagrywania Cry

Prosilbym o jakies dowody na to.
Powtorze sie po raz ostatni: Nie zostaniesz odbanowany. Ja sam nagrywanie koncze po jakis 10 sekundach jak gracz poszedl sobie, bo wiadomo ze juz mi nic nie odda, nawet jakbym go straszyl czyms.
#7
Ale to nie może byc tak ze on dostał 175k i jeszcze dostał czaszke za nic
#8
Obejrzalem caly filmik, nie pasuje mi tam aby on urwal jak ty mu kase oddawales. Ty chyba chcesz wyzebrac albo te pieniadze, ale czaszke mrocznego szkieleta. Z reszta widziales opinie innych graczy na ten temat.

Prosilbym juz o zamkniecie tego watku, bo mysle ze wszystko zostalo wyjasnione.
#9
Jak mial dostac 175 k nie zostaly mu zwrocone.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#10
M_A_T_I ale w filmiku było pokazane ze miał 40K i iles a teraz niech Cichusek zobaczy ile ma jak mu oddałem 175k Cry jeszcze dostał czaszke Cry


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości