Niesprawiedliwe
#11
To jest właśnie ciekawe, ponieważ ze mną ten gracz wymienił się całkowicie uczciwie. Nie mam dowodów, natomiast proszę mi wierzyć na słowo: Jestem uczciwym graczem i jestem absolutnie pewien, że oszukać nie zostałby oszukany. To ten nagrywający chciał wyłudzić najwyrazniej.

Niedostępny
#12
Ale wy nierozumiecie ze ja mu oddałem pieniadze zaraz po 6-8 sekundach oddalem mu 175k i tego niewidac bo skonczył szybko nagrywanie a ja mu oddałem 175k Cry
#13
(08-07-2017, 18:41)Oriluoc_PL napisał(a): M_A_T_I ale w filmiku było pokazane ze miał 40K i iles a teraz niech Cichusek zobaczy ile ma jak mu oddałem 175k Cry jeszcze dostał czaszke Cry
Mial 40k, bo zaplacil ci z czaszke mrocznego szkieleta a ty mu jej nie oddales.
Ostatni raz to powtorze: Podaj nam dowody ze oddales mu te pieniadze.
#14
To skad ja mam wziasc ss czy cos jak nie zrobiłem jak wysyłalem bo wiedzialem poco mi ss jak on ma na filmiku jak mu wyslalem i tak myslalem , a on akurat skonczył nagrywanie CryCryCry

iam wlasnie ja cb nie oszukałem no to i to samo _MW_I_K'owi oddalem te 175k i ukradli mi czaszke i teraz zyc mi sie nie chce CryCryCry
#15
Powinienes robic takie screeny na wszelki wypadek, ze mu oddales, zeby to potem zglosic na forum ze mu oddales. Takto my juz nic nie poradzimy. Nie mamy dowodu na to ze mu oddales to ty nie dostaniesz 175k, bo ich nawet na koncie nie miales, a miales sporo czasu aby te wszystkie pieniadze przetracic na beacony na targach. Sam koncze filmiki po 10 sekundach od kad dalem graczowi kase, bo wiadome jest to, ze oszuka skoro tak dlugo mi nie daje pieniedzy.

Ten watek zostal juz bardzo dobrze uzasadniony, wiec prosilbym o zamkniecie watku.
#16
Ale ja chce odzyskać moją czaszke , no jak _MW_I_K mógł dostac 175k i jeszcze cichusek mu dał czaszke no to bez sensu nie sprawiedliwe mwik teraz pisał mi na /msg wczoraj po filmiku : hahah dostane czaszke i mam pieniadze on tak napisał Cry
#17
Tak sie sklada, ze wczoraj/dzis z nim pisalem i przetracil u mnie na evencie on 40k (wszystko co mial), wiec powiedz ty mi jak mial miec te 175k? + Tak jak pisalem to by bylo bez sensu jakbys ty ta czaszke odzyskal, bo tak czy siak oszukales go. A my nie mamy dowodow na to, ze dales mu te pieniadze.

Chyba ze cichusek sprawdzi po logach...
#18
IamAwesomeArcher potwierdz to ze z toba sie robilem uczciwy handel i nie było nic złego ale MWIKowi oddałem pieniadze gdy on zaraz skonczył nagrywac no i wyszło tak ze cichy myslal ze nie oddalem mu pieniedz tylko gdzie oddalem i dal jemu czaszke! ale to nie tak ja mu oddalem pieniadze i jeszcze on dostał czaszke CryCryCryCry
#19
To jest wina nagrywającego, że skończył za wcześnie nagrywanie. Oriluoc nie powinien mieć bana, przecież zawsze można dopisać scenariusz podpisany pod te kilka/kilkanaście sekund po zapłaceniu. Na przykład: miał laga, mógł mieć z/w, ponieważ mama/tata go zawołali, mógł się rozmyślić, a wtedy co nagrywający kończył nagranie to on może chciał napisać, że się rozmyślił, ale nie zdążył. Wszystko można podpisać.

A przy okazji można sprawdzić stan konta nagrywającego (_MW_I_K_, jeśli dobrze pamiętam).

A tak na marginesie obowiązuje prawo domniemania niewinności. Według mnie 30 sekund po zapłacie to trochę za mało, aby (przynajmniej w tym przypadku, bo postać stała obok, nie wylogował się nikt z postaci) stwierdzić czy faktycznie oszukał. Zawsze można podpiąć scenariusz?

(08-07-2017, 18:52)Oriluoc_PL napisał(a): IamAwesomeArcher potwierdz to ze z toba sie robilem uczciwy handel i nie było nic złego
(08-07-2017, 18:42)Iam napisał(a): To jest właśnie ciekawe, ponieważ ze mną ten gracz wymienił się całkowicie uczciwie.

Niedostępny
#20
Dobra Cichusek sprawdzi ile on ma na koncie MWIK i macie mi oddac czaszke bo ja nie dostałem ani pieniedzy ani czaszki wiec koszmar !


Cichusek oddaj mi ta czaszke i odbanuj mnie no bo ja nic nie zrobiłem


No MWIK dostał 175k i czaszke a ja nie dostałem nic i jeszcze bana za nic dostałem !!!!!!!!!!!!!! CryCryCryCryCryCryCry


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości