Chichusek mam sprawe !
#1
Information 
Na s1 mam swiatlo w grinderze i Eskel mi powiedzial ze mam sie zwrocic do cb . Smile

Z gory dzieki
Nick : PsychicUnown


Załączone pliki Miniatury
   
#2
Cichusek niema dostepu do komputera. Sproboj zabudowac to swiatlo a pozniej zniszczyc te bloki.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#3
Wydaje mi sie że masz jakiegoś moda na światło, wyłącz go.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#4
(07-21-2017, 14:08)Boczka napisał(a): Wydaje mi sie że masz jakiegoś moda na światło, wyłącz go.

Mozliwe tez ze ma teksturepack z wgranym modem o nazwie Gammbright, ktory dziala tak samo jak Night Vision. Ja mam takich teksturepackow z 3 z takim wlasnie modem.
#5
Albo wszedł sobie w .minecraft>options i zmienił gamme np. na dyszke ;p
(polecam :d )

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#6
prosciej mowiac: wejdz w ustawienia gry i poruszaj suwakiem do zmiany jasnosci oswietlenia, to sie odbuguje.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#7
Nom ja też mam sprawe przeczytaj priv
#8
Dziwne ze ma ss robiony na F1 ;c
Kolega moze miec cheat na swiatlo ;-;
 [Obrazek: WOBjgiZ.png]
 [Obrazek: giphy.gif]
#9
Mati da sie ukryc np Wurst , flare i takie inne
Nawet Huzuni. Ja ras ukrylem ;0
 [Obrazek: WOBjgiZ.png]
 [Obrazek: giphy.gif]
#10
(07-22-2017, 10:18)FHPG AK 00_Kox napisał(a): Mati da sie ukryc np Wurst , flare i takie inne
Nawet Huzuni. Ja ras ukrylem ;0
No tak ale mozliwosci jest wiele.
Mozliwe ze poprostu ma txt z gammabright i tyle. Dodatkowo nie chce cie martwic, ale grinder z tego co widze nie ma jeszcze nawet dachu, wiec nie wiem jak chcesz aby swiatlo zostalo usuniete, skoro bedzie bo dach nie jest zakryty grindera + to dopiero poczatek grindera. Jak zbudujesz w calosci paltformy i dach grindera i jak bedzie swiatlo to zglos to na forum, a takto narazie masz podstawy grindera.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości