Czy on na pewno zasługuje na unbana?
#11
(06-28-2017, 14:30)Myszak napisał(a):
(06-28-2017, 14:28)HubPlayGames napisał(a): To, czy zasluguje na skrocenie bana, jest sprawa wylacznie administracji

No... nie xd. Hub, a moze ty napiszesz swoja opinie? Dlaczego skrociles?

Skrocilem po omówieniu sprawy z Cichuskiem.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#12
Ja nie mogę ale super wyjaśnienie, czyli też mogę chatować 3 razy pod rząd i mówić że to lagi chociaż na filmie ewidentnie widać że to nie lagi i skrócicie mi do 7 dni czyli jak za 1 razem? Ok, Idę ściągnąć huzunke.
........................................UwU
Niedostępny
#13
(06-28-2017, 14:31)HubPlayGames napisał(a):
(06-28-2017, 14:30)Myszak napisał(a):
(06-28-2017, 14:28)HubPlayGames napisał(a): To, czy zasluguje na skrocenie bana, jest sprawa wylacznie administracji

No... nie xd. Hub, a moze ty napiszesz swoja opinie? Dlaczego skrociles?

Skrocilem po omówieniu sprawy z Cichuskiem.

Pytam dlaczego :p
#14
To jest tak samo jak w tym przypadku: http://forum.sky-land.pl/showthread.php?...=Kazington
#15
Popieram zdanie Mateuu. I według mnie nań powinien być (nie mowie ze bronie M_A_T_I) dłuższy przynajmniej do 3/4 lipca. Ja tutaj wyrażam swoją opinie i proszę mnie nie krytykować

(06-28-2017, 13:51)Mateuu napisał(a):
(06-28-2017, 13:48)JTdiro napisał(a): Pewnienie nie miał cheatów (tak myślę), to był tylko lag, dlatego ma unbana Big Grin

Czy ty widziałeś ten filmik? Tam ewidentnie widać cheaty, gdyby ich tam nie było by nie miał bana.


Jak chcecie zobaczyć ze M_A_T_I miał cheata to poście to w spowolnionym tępie
#16
Może M_A_T_I grał sobie na huzuni, ale go nie używał i niechcący włączył aure, zazwyczaj aure włącza się r, r jest blisko w i d, więc możliwe, że zły klawisz kliknął. Gdyby cały czas używał aury to nie powinien mieć unbana, ale to była jedna akcja.
Niedostępny
#17
(06-28-2017, 17:22)JTdiro napisał(a): Może M_A_T_I grał sobie na huzuni, ale go nie używał i niechcący włączył aure, zazwyczaj aure włącza się r, r jest blisko w i d, więc możliwe, że zły klawisz kliknął. Gdyby cały czas używał aury to nie powinien mieć unbana, ale to była jedna akcja.

Liczy się fakt: że miał
Cóż za hypokrytyzm...



Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#18
(06-28-2017, 17:22)JTdiro napisał(a): Może M_A_T_I grał sobie na huzuni, ale go nie używał i niechcący włączył aure, zazwyczaj aure włącza się r, r jest blisko w i d, więc możliwe, że zły klawisz kliknął. Gdyby cały czas używał aury to nie powinien mieć unbana, ale to była jedna akcja.

Co to za tlumaczenie za posiadanie cheatow jest ban...
Nie powinien ich uzywac bo jest to zabronione.
Pozdrawiam
Niedostępny
#19
(06-28-2017, 17:22)JTdiro napisał(a): Może M_A_T_I grał sobie na huzuni, ale go nie używał i niechcący włączył aure, zazwyczaj aure włącza się r, r jest blisko w i d, więc możliwe, że zły klawisz kliknął. Gdyby cały czas używał aury to nie powinien mieć unbana, ale to była jedna akcja.

Może jeszcze przez przypadek mu się ściągały? Weź już go nie broń bo miał ewidentne haxy.
........................................UwU
Niedostępny
#20
(06-28-2017, 17:46)Mateuu napisał(a):
(06-28-2017, 17:22)JTdiro napisał(a): Może M_A_T_I grał sobie na huzuni, ale go nie używał i niechcący włączył aure, zazwyczaj aure włącza się r, r jest blisko w i d, więc możliwe, że zły klawisz kliknął. Gdyby cały czas używał aury to nie powinien mieć unbana, ale to była jedna akcja.

Może jeszcze przez przypadek mu się ściągały? Weź już go nie broń bo miał ewidentne haxy.

Nie mam zadnych cheatow, ty tego widocznie nie rozumiesz.

Ciekawe jak ty bys sie czul w mojej roli. Myslisz ze co czulem jak mnie obrazales? Teraz to...
Teraz najlepiej by bylo jakby nikt nic nie pisal, tylko na Cichuska poczekalibysmy, bo widze ze zaraz zacznie sie kolejna klotnia w watku.

Wiesz co? Az szkoda mi cie opisywac, ale ty sie cieszysz jak ktos cierpi, a gdybys ty tak cierpial? Co bys zrobil? No wlasnie. Za takie zachowanie nikt cie nie poslucha juz.

A to nie byly cheaty. Mialem gdzies nagrana ta akcje, bo ktos mi napisal ze ten madzik ma antyknocka, ale nie zapisalo sie pewnie, jak zawsze...

Nie wiem po co ten watek robisz, skoro nic ci to nie da.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości