Komenda /spawn
#11
Odsuwam się od mojej propozycji, jestem też za czasem walki :d
Jeśli mówię "TAK", to znaczy, że masz sobie iść. Jeśli powiem "NIE", to chciałbym Cię poznać.
#12
Jestem za Smile
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#13
A wedlug mnie jest dobrze, po co znowu zniechecac graczy skoro i tak ostatnio jest ich malo?
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#14
(06-21-2017, 17:40)HubPlayGames napisał(a): A wedlug mnie jest dobrze, po co znowu zniechecac graczy skoro i tak ostatnio jest ich malo?
Żeby nie było ich jeszcze mniej?

Do tematu: Jestem za klatką dla logaczy. Powód: Ponudzi się, poczeka i mu się odechce logać.

Niedostępny
#15
Klatka to dobry pomysł, ale moim zdaniem jakieś 5-6 minut wystarczy
Jak kogoś wywali to raz poczeka, a jak ktoś ma autologa to ma koszmar
CITY4LIFE
[Obrazek: stream_img.jpg]

#16
5-6 min przecież ty nawet tam nie graz to nie wiesz z czym mamy doczynienia. Rifresz.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#17
ale jak ktos chce isc na enczant* to co wpisze /spawn i musi czekac zeby cos zenczantowac* ?! (bezsens)
Siemka 
#18
(06-22-2017, 20:19)ArcziAreczek25 napisał(a): ale jak ktos chce isc na enczant* to co wpisze /spawn i musi czekac zeby cos zenczantowac* ?! (bezsens)

Chyba jak nie włączy to mu te 3 sekundy nic nie zrobią po 2 jak mamy dodać czas walki to jak nie będzie się bil to nie będzie miał żadnego problemu, wiem ze dla ciebie to źle bo ty notorycznie logacz
........................................UwU
Niedostępny
#19
To by dzialalo tak:
Jestes w walce. Jest po walce, czekasz 5 sekund i potem przychodzi, ze nie jestes w walce i mozesz normalnie pojsc na /spawn / wylogowac sie. A jezeli podczas walki sie wylogujesz to masz klatke na 5-15 minut.
#20
(06-22-2017, 20:22)M_A_T_I napisał(a): To by dzialalo tak:
Jestes w walce. Jest po walce, czekasz 5 sekund i potem przychodzi, ze nie jestes w walce i mozesz normalnie pojsc na /spawn / wylogowac sie. A jezeli podczas walki sie wylogujesz to masz klatke na 5-15 minut.

5 sekund? ja bym byl za 10.
........................................UwU
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości