Komenda /spawn
#1
Logacze, logacze, jeszcze raz logacze. Na forum zgłaszają logaczy, a i tak nic to nie daje. Proponuję zwiękzyć czas pójścia na spawn do 2/3 sek. Wiem, że zaraz będą miliony odpowiedzi "ale mogą się przecież wylogować!" Dobra, mogą, ale będzie to dużo bardziej czasochłonne.
Jeśli mówię "TAK", to znaczy, że masz sobie iść. Jeśli powiem "NIE", to chciałbym Cię poznać.
#2
ZA !

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#3
Tylko czy to ma sens można jeszcze uciekać przy użyciu:
alt + f4
/lobby
esc i "rozłącz"

To co zmieni ustawienie /spawn na 3 sekundy? nic.
........................................UwU
Niedostępny
#4
Bylo na 5 sekund, zle zostalo wycofane. Ogolem chcialbym, aby zostalo to wprowadzone znowu, ale zapewnie cichy tego nie zrobi. Albo mam lepszy pomysl, doda sie licznik walki (5 sekund) jezeli ktos bedzie w walce i sie wyloguje czeka go kara 10-15 minutowa w klatce na spawnie jakies. Jezeli mina 5 sekund i nikt go nie walnie bedzie mogl bezpiecznie pojsc na spawn.
#5
ale mogą się przecież wylogować
To zajmuje może z 15 sekund

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#6
Ten pomysł z klatką i czasem walni nie jest zły, moim zdaniem lepiej dodać czas walki niż /spawn na czas bo czas walki będzie działał na wszystkie sposoby logania które wymieniłem wyżej.
Tylko może czas zwiększyć do 15, 20 sekund.
........................................UwU
Niedostępny
#7
(06-21-2017, 16:35)Frost napisał(a): ale mogą się przecież wylogować
To zajmuje może z 15 sekund

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
Jeszcze wykrzyknik.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#8
Na innych serwerach dziala to z cheatami, ze jest klatka i ktos kto cheatuje idzie do klatki na 1h, jezeli znowu bedzie to na 2h i tak dalej az dostanie bana. Tutaj dzialaloby to troche inaczej. Jezeli sie wyloguje podczas walki - klatka na 15-20 minut, jezeli po walce - swobodne pojscie na spawn.
#9
No takie pluginy są tylko niewiadomo czy sie cichy zgodzi. Przydaloby sie to na takiego browsera. I 15 sekund wystarczyloby.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#10
No powinien się zgodzić bo przez takich logaczy czasem się odechciewa grać.
........................................UwU
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości