Pomoc.
#1
http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=23469
W tym wątku napisałem że przydałby się ktoś, kto będzie regularnie sprawdzać graczy na serwerze.
Bo jest tak:
Hayer prawie nie wchodzi (Nie wiem kiedy ostatnio był) a cichy widze SAM nie wyrabia z tym banowaniem itp... Więc lepiej by było aby był jakiś Helper czy coś...
#2
*jasnowidzenie mode activated*


no więc,o ile się nie myle cichy powie tak XD: "pisałem już w tamtym wątku,że sam będę wybierać osoby.Jak taką znajde co się nadaje,to do niej napisze.Każdy może być takim "moderatorem".Wystarczy nagrać i wrzucić na forum,wtedy gracz zostanie zbanowany za to co zrobił i pokaże mu się dowody żeby wiedział,co zrobił"


ok
tak na pewno będzie XDD
ja ci to mówie

inaczej mówiąc jego odpowiedz będzie brzmiała tak:
"NIE"
#3
(12-09-2016, 17:02)xShukkaku napisał(a): *jasnowidzenie mode activated*


no więc,o ile się nie myle cichy powie tak XD: "pisałem już w tamtym wątku,że sam będę wybierać osoby.Jak taką znajde co się nadaje,to do niej napisze.Każdy może być takim "moderatorem".Wystarczy nagrać i wrzucić na forum,wtedy gracz zostanie zbanowany za to co zrobił i pokaże mu się dowody żeby wiedział,co zrobił"


ok
tak na pewno będzie XDD
ja ci to mówie

inaczej mówiąc jego odpowiedz będzie brzmiała tak:
"NIE"

lepiej tego nie mogles ujac.
po prostu ja nie uwazam aby byl ktos az tak potrzebny na serwerach, a sam saje sobie rade z rozpatrywaniem skarg. jak uznam, ze jest ktos jeszcze potrzebny, to wtedy do takiek osoby napisze.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości